☃️ 🎄 ❄️ Започва радостта голяма, декември е и време не остана (тема 7 /януари 2024г.)

  • 45 792
  • 768
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 348
Весело да си изкарате празника довечера!
Напълно съм съгласна с момичетата нагоре относно кърменето - нормално е да свалят в началото така или иначе, а е хубаво да се мине един период само на кърмене, за да се стимулира. Сега, ако по някаква причина не стига - дохранва се, но минимално съветват консултантите, тоест първо се кърми, колкото и време да отнема, а те в началото е съвсем нормално да сучат по над половин час на път, особено и ако имат жълтеница, но и да нямат пак е нормално, учат се постепенно, добиват повече сила и не заспиват на 5-тата минута. Дъщеря ми беше дооста жълта и много изморена, поради тази причина се налагаше и да я будя за кърмене първите 2седмици, но си мина постепенно. Педиатърката, разбира се, каза да дам глюкоза, но аз си бях подготвена, че това са остарели глупости и не давах. Имахме и частна педиатърка, която поддържаше тезата, че само с кърмене ще си мине и никаква глюкоза. А доброжелателите наоколо ми обясняваха в един момент, че я прехранвам, което уж няма как да стане с кърмено бебе, просто моето си беше бебе Буда, сега да я видите - съвсем нормално дете на 6г е, няма и 20кг, нищо, че на 6месеца беше 9.

# 376
  • Мнения: 182
Весело посрещане на празниците, момичета ❤

# 377
  • Мнения: 287
Здравейте, момичета! Пише ви мама на бебче на 3 месеца. Подариха ни дрешки - боди и ританки (купени са от Париж, Франция) но са и малки. На новородено ще станат. Подарявам ги на някоя мама, която ги иска. Ще пратя и снимки. Само доставката се поема от Вас. Ако има някоя мама от Плевен, може и лично предаване. Весели празници и леко раждане!🥰

# 378
  • Мнения: 283
Весело посрещане на празниците и от нас 🎄🎄🎄

# 379
  • Мнения: 1 206
Здравейте, момичета! Пише ви мама на бебче на 3 месеца. Подариха ни дрешки - боди и ританки (купени са от Париж, Франция) но са и малки. На новородено ще станат. Подарявам ги на някоя мама, която ги иска. Ще пратя и снимки. Само доставката се поема от Вас. Ако има някоя мама от Плевен, може и лично предаване. Весели празници и леко раждане!🥰

Много мило от Ваша страна! Доколкото разбирам са за момиченце, така че не се включвам, но Ви желая светли празници! ❤️

# 380
  • Мнения: 306
Мамита , аз май не съм го постнала , но знам че писах нещо
На 24 се роди и нашият син Спас , изтекоха ми водите и хоп спешно секцио в 1:45 ….. дядо Коледа тази година ми донесе най - прекрасния подарък Simple Smile

# 381
  • Мнения: 212
Да ти е жив и здрав. Бързо възстановяване. 💐

Мамита , аз май не съм го постнала , но знам че писах нещо
На 24 се роди и нашият син Спас , изтекоха ми водите и хоп спешно секцио в 1:45 ….. дядо Коледа тази година ми донесе най - прекрасния подарък Simple Smile

# 382
  • Мнения: 283
Лято честит да ви е Спас ,най-хубавия подарък за Коледа 🎄🎄 Жив и здрав, бързо възстановяване. 💙

# 383
  • Мнения: 157
Мамита , аз май не съм го постнала , но знам че писах нещо
На 24 се роди и нашият син Спас , изтекоха ми водите и хоп спешно секцио в 1:45 ….. дядо Коледа тази година ми донесе най - прекрасния подарък Simple Smile


Прекрасна новина! 😍
Да ви е здрав, бъдете щастливи и сплотени! 💙

# 384
  • Мнения: 99
Честито, бъдете благословени и бързо възстановяване 🎄 Весела Коледа !
Мамита , аз май не съм го постнала , но знам че писах нещо
На 24 се роди и нашият син Спас , изтекоха ми водите и хоп спешно секцио в 1:45 ….. дядо Коледа тази година ми донесе най - прекрасния подарък Simple Smile

# 385
  • Мнения: 182
Честито бебче, Лято ❤ Да ви е жив и здрав синът, много да ви радва. Бързо възстановяване на теб и прекрасни празници! 🥰🥰

# 386
  • Мнения: 598
Ех, че хубавоо! Честит да е малкия Спас! Наистина най-прекрасния коледен подарък Heart

Честита Коледа, момичета! Бъдете здрави! Нека най-доброто предстои! 🎄

# 387
  • София
  • Мнения: 148
Лято , честито!  Здрав и щастлив да е Спас! Бързо възстановяване!
Честита Коледа! Здраве и благоденствие!

# 388
  • Мнения: 1 206
Лято, честит коледен подарък! Да е здрав и благославен! Бързо да се възстановяваш!
Момичета, на всички ви желая светли празници и да продължим да пълним темата с такива прекрасни новини!
DesislavaIva, ако ни четеш, драсни един ред да знаем как сте,  че поне аз много ви мисля с Малечка 🙄

Последна редакция: пн, 25 дек 2023, 14:45 от Bobby_g

# 389
  • Мнения: 306
Благодаря ви мили момичета , Честита Коледа и нека всеки получи коледните си желания преди или след нова година с положителен резултат - една шепа любов ❤

Общи условия

Активация на акаунт