Отговори
# 75
  • Мнения: 231
Оффф аз не разбирам Пелин не и е платила на Сатидже ли?

Може да иска още пари.  Все пак носи детето на Корхан:grinning:
И вече е госпожа:joy:

# 76
  • Мнения: 2 509
В другия епизод сигурно ще го видим в целия му "блясък".  Дано ни  спестят  насилието върху Сейран.   Чудя се дали ще накажат  Халис и Кязъм за всичките им злини. 
Понеже някой попита на какво да се радваме в тая серия, та да си кажа - аз се зарадвах на цяла серия мълчание на Кязъм. Sweat Smile

# 77
  • Мнения: 1 131
Мерт са го хванали с каква мацка,този Онур направо е голяма хлебарка

# 78
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 907
Хванал го той, да не казвам какво... Какво като го е хванал? Мерт нали е сингъл? Какъв е проблемът? Може с 10 жени да ходи Joy

# 79
  • Мнения: 1 131
Хванал го той, да не казвам какво... Какво като го е хванал? Мерт нали е сингъл? Какъв е проблемът? Може с 10 жени да ходи Joy

Така е,той е колега с Афра 😁

# 80
  • Мнения: 708
Е и к' во като са го хванали с мацка, може и с две и с жираф да го хванат , стига да го откара до тях , ще е много по- добре от това което дават в ефир в прайм тайма на седмицата. След всичките бози насилие и изневери които се прокламират като нормални в турските филми, защо се правят на моралисти и сочат с пръст?! Ще става и ляга с който му е кеф . Живота си е негов!
Мерт са го хванали с каква мацка,този Онур направо е голяма хлебарка

Последна редакция: пт, 15 дек 2023, 23:43 от Ela1

# 81
  • Мнения: 4 697
Кой е профила на този Онур?

# 82
  • Мнения: 2 320
Сигурно се е развълнувал заради завръщането на Сатидже тейзе... 😂

Ама Мерт с мустак..... хахахаха 😁😁😁

# 83
  • Мнения: 731
Онур ще го призная , ако го хване с мъж. С жена може да го хване всеки жълтур.

# 84
  • Мнения: 2 320
Какъв беше диалога между Сейран и Ферит пред дискотеката...
Всички хвалят Мерт, че говорил истини... кажете на 2 на 3 за какво иде реч

# 85
  • Мнения: 848
И Орхан, като Ферит,  каза на Гюлгюн, че тъпъш тъпъш щяла да се върне.
Любовта им е такава, манипулативна и наранявайки се. Докато Сейран е наясно какъв е Феро, той пак започна да я обвинява и дори с близките й.

# 86
  • Мнения: 57
Много ми е интересно тези скици дали Ферит ги е нарисувал или са на Сейран.

# 87
  • Мнения: 3 471
Последните са негови, ама Халис веднага хвана, че има разлика между тях и рисунката, висяща на стената, която си беше на Сейран. И му каза, че искал да види рисунъка от първата работа.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 851
Не знам за вас, но аз през цялата серия чаках нещо да ме зарадва, а то....дори се ядосах на финала Rage
Поздрав за всички, които "изтърпяхме" този словесен порой......Не знам за Ферит, но Гюнгер си върна фабричните настройки с безкрайните монолози, назидателните лекции на Халис, и завихрянето отново в омагьосаниия кръг, този път около  диваните....
Не мога да си изкривя душата, че много истина имаше и в думите на Ферит пред дискотеката, а Латиф....Латиф като с магическа пръчка го накара да възмъжее, това което 50 серии никой не успя Sunglasses Друг е въпросът, че пак ще е от ден до пладне....
Въпреки всичко, ще изгледам серията и със субтитри....ще ми се да реабилитирам екипа Stuck Out Tongue Winking Eye

# 89
  • Мнения: 2 320
Какво ще кажете за тази сцена 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт