Повторна смяна на колянна става

  • 579
  • 3
  •   2
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!
Майка ми е на 77г., преди 3 години смени колянна става. Болките в коляното не са спирали през тези 3г.нито за миг. След консултация с ортопед той е на мнение,че трябва да се направи ревизия на вече поставената става. Това е много сложна операция и аз съм много притеснена: първо дали наистина се налага това и второ да намеря наистина добър ортопед , който да може да извърши операцията както трябва. Моля , ако някой е минал през това или има впечатления за ортопед, който извършва ревизионно протезиране на колянна става да сподели мнение и имена. Ще бъда безкрайно благодарна. Отчаяна съм. Не намирам лекар на ,който да се доверя.🥺

# 1
  • Мнения: 746
Здравейте. Мислите много правилно. Не мога, за съжаление, да ви помогна с препоръка за лекар или мнение. Но мислите изключително правилно, адмирации за което, не се вижда често. Рекламират се като голямата работа в кои ли не области на медицината, а много от пациентите при подобни операции имат проблеми, т.е не решават проблема реално. Имам познат, който беше с тежка фрактура на тазобедрената става, лошо счупване след много нелеп инцидент. Отиде при най-добрите, гарантираха му, че всичко ще е наред, сравнително млад човек е - на 39г. и нищо, болки, проблеми, трудно ходене… Същата работа му казаха - да се оперира пак, обаче други хора, оперирали се втори път разказват, че след втория път са се влошили още повече. Уж все се говори за напредъка на медицината, уж все говорят, че всичко ще е точно след медицинските манипулации, но при твърде много хора не е така.

# 2
  • Мнения: 2
Здравейте. Мислите много правилно. Не мога, за съжаление, да ви помогна с препоръка за лекар или мнение. Но мислите изключително правилно, адмирации за което, не се вижда често. Рекламират се като голямата работа в кои ли не области на медицината, а много от пациентите при подобни операции имат проблеми, т.е не решават проблема реално. Имам познат, който беше с тежка фрактура на тазобедрената става, лошо счупване след много нелеп инцидент. Отиде при най-добрите, гарантираха му, че всичко ще е наред, сравнително млад човек е - на 39г. и нищо, болки, проблеми, трудно ходене… Същата работа му казаха - да се оперира пак, обаче други хора, оперирали се втори път разказват, че след втория път са се влошили още повече. Уж все се говори за напредъка на медицината, уж все говорят, че всичко ще е точно след медицинските манипулации, но при твърде много хора не е така.

Благодаря ви все пак!Така е! За какъв напредък в медицината става дума, когато уж рутинни операции не решават проблема ти , а ти създават нов. Какво доверие може да има човек в лекарите, които гледат само клинични пътеки и пари...
За съжаление аз нямам доверие в никой вече.  Най-лошото е,че майка ми е потърпевшата , а аз не зная как да и помогна. Жалко,че никой не ми препоръча някой добър ортопед и въпреки многото часове прекарани в четене и търсене по форумите аз оставам в безизходица и без ясна идея при кой лекар да я заведа🥺

# 3
  • Мнения: 3
Д-р Владимир Стефанов - ВМА- София

Общи условия

Активация на акаунт