Maximal Revenge - тема за спортното онлайн риалити номер 1 в България

  • 11 663
  • 205
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 11 699
И аз тъкмо го довърших епизода. Интересно ми е, вчера си чаках с удоволствие епизода и е в добро време, когато няма други риалитита.

Пламен се представи отново отлично, много добре подготвен е и на пъзела му беше супер. Аксения с тези плитки отпред е смешна и само пречат и пред нейните очи и през пъзела се размятаха заради вятъра.

Рори и Ставри също се отличиха, физически са супер.

Денис и Марина са много приятни и са приятна изненада от нови лица.

Ваня е загубила форма на пъзелите, според мен беше много зле, тя допоследно въртеше части, които е очевидно, че са рамката, но тя не разбираше. Всъщност повечето части ги сложи той. Показа и много добра форма на макарата.

Ива отново се лигавеше. Може повече, ако се стегне, мисли и играе сериозно.

Валерия се откроява също.

Добър каст определено.

Не схванах тайната мисия, записвал ги, то по не нещо провокативно да ги пита. Освен към Валерия с очите, към другите си беше нормалното му поведение.

# 106
  • София
  • Мнения: 27 328
Харесаха ми и двете игри. Доста интензивни и даващи едновременно шанс на всички, като в единия поток имаше пъзел, а има ли пъзел, абсолютно всичко е възможно и стана още по-интересно.

Пламен и Аксения дотук са приятната изненада, защото бяха считани за аутсайдери. А те даже са водачи във временното класиране в червения поток!
И обратното Никол и Кристиян са лекото разочарование до момента, защото тази двойка е съставена от победителите в кастингите. И в двете битки обаче Никол беше тази, която дърпаше двойката назад. За Кристиян няма какво да кажа. Супер стабилен и изпъква ярко, но играта е отборна. Дано счупят каръка, стискам им палци, имат голям потенциал.

Номинираните двойки - без изненади. Познах 3 от 4-те двойки. Като в синия поток не очаквах да са Никол и Кристиян. Преди да започне сезона бих посочил Денис и Марина, но те пък в момента са водачи в синия поток. И то напълно заслужено с оглед видяното през тези две седмици.

Към момента най-изпъкващата жена измежду всички е Марина.
Най-изпъкващите мъже - тук е много по-сложно, но бих казал Ставри и Тренера.

Общо класиране след 1 кръг (по две изиграни битки във всеки поток)
 
Червен поток
1. Пламен и Аксения – 11 точки
2. Ваня и Тренера – 9 точки
3. Мартина и Радо – 8 точки
4. Рори и Ставри – 6 точки
-
5. Анди и Геви – 5 точки
6. Ради и Ива – 4 точки
 
Син поток
1. Марина и Денис - 12 точки (2 поредни победи!)
2. Елина и Борис – 8 точки
2. Марчо и Вал – 8 точки
2. Ермина и Симеон – 8 точки
-
5. Никол и Кристиян – 4 точки
6. Анна и Спас – 2 точки

Според мен ще отпаднат Анди и Геви, както и Анна и Спас. Абе за Анди и Геви не съм напълно сигурен, заради факторът Ива, която е дошла на олимпийския принцип, ама не знам ей така го усещам просто, че някак си ще се спасят семейство Кузманови.

Конкретно за играта.
Това с навиването на макарата на лоста е изключително трудно, като Ставри им скри топката на всички. Ама той е кросфит машина и е нормално. Това си е точно кросфитърско изпитание. И между другото ако си по-лек, но жилав имаш предимство.
Уникално представяне и на Тренера. Сигурно е бил малко след Ставри от това което видях, а вижте разликата в годините им... Нямам думи!
Ваня мина като маймунка по въжето, като това също е по-трудно и коварно от стандартното минаване в ИВ. Ако бяха халки щеше да им е по-лесно да минават, защото въжето вибрира и хвата на ръцете е още по-важен и решаващ.
Това с трупчетата също е много тегаво. Иска се и сила и баланс в едно.

За изстрелите, всеки изстрел беше единичен. Няма откоси. Просто те стреляха постоянно и без спиране и излизаше все едно стрелят с автоматично откоси. Присъединявам се към горните мнения, че тук някак си не се разбра много добре идеята и беше някакъв миш-маш. Някакви балони гърмят. Според мен трябва да е по-сложно. Да се стреля от по-далечна дистанция и да има ясно поставени цели, които да се повалят. Не 3 от 5 или 7 от 20 примерно. Кратко и ясно - 5 от 5 и това е.

# 107
  • Мнения: 79
Някой може ли да разясни кое е специалното на това момче Спас, че толкова го хвалят?

# 108
  • София
  • Мнения: 11 699
Някой може ли да разясни кое е специалното на това момче Спас, че толкова го хвалят?
Освен, че е си на Ирина, стана известен с това, че го тормозили в училище и му се подигравали, че е дебел, той си беше. Сменят училища, но накрая всъщност спортът е това, което му помага, дава му самочувствие, най-вече дисциплина, отделно разбира се, отслабва. Към момента на снимките е на 16 години. Той няма да стане олимпийски медалист, но са го взели да даде пример на други тийнове, които минават през това. В момента мога и в тренировките на малки деца по лека атлетика. Не може да се мери с другите, спортували с години, шампиони на България, но се представя достойно досега.

# 109
  • Мнения: 11 340
Някой може ли да разясни кое е специалното на това момче Спас, че толкова го хвалят?
Специалното е че е син на Ирина, жената на Иван, пръв приятел на Димитър (водещия). И оттам са всички протекции. Ако беше син на друг (макар и със същото минало, подигравките в у-ще и т.н.) нямаше да е толкова специален.

Последна редакция: ср, 03 яну 2024, 20:28 от diziler

# 110
  • София
  • Мнения: 11 699
Ама той Гуспата всички възхвалява, не е като да пропуска някого. В подкаста с Иван говореха повече за Спас, защото му е доведен син, но в предаването всички са "пример". Явно затова да ги сложили с Анна заедно и са отбор Вдъхновители, не се очаква да са на първите места, а с друга цел.

# 111
  • Мнения: 2 065
"Вдъхновители" и "за пример" са много силни думи.   Може да ги закачат на който си искат но в крайна сметка зрителите си решават кой ги вдъхновява и кой искат да им е пример. А най-често няма един единствен идеал. У един харесваш едно, у друг друго.

Хубавото на това предаване (за участниците) е че много трудно могат да се изложат. Примерно аз може да посочвам нечии слабости по трасето, но от това нито значи, че аз щях да го мина по-добре, нито значи че участникът се е изложил в очите ми. Излагациите стават в приказките между и по време на състезанията (в частност - подвикванията към партньора).

Последна редакция: ср, 03 яну 2024, 23:11 от Soney

# 112
  • София
  • Мнения: 27 328
Страхотен МаксКаст се получи с Гогата и Тимката

# 113
  • София
  • Мнения: 11 699
На мен не ми хареса особено подкастът в по-голямата част. Точно стана един час  и се сетиха, че не са говорили въобще за Максимал.  От подкаст за риалити очаквам да се говори за него в поне 70% от времето. За сметка на това слушахме отново, и отново, и отново мрънкане за хейта. Трябва малко мислене като за по-голяма продукция, в която двете вървят ръка за ръка. Не е възможно да няма хейт, ако няма, значи не се справят. Неприятно е да седят и да се оплакват, от аудиторията. Това е тема за личен разговор. Тими всеки път обяснява как не се интересува от хейтърите и колко под него са, а все за тях говори, в което и предаване да отиде го обръща на себе си.

Втората част вече беше интересна. Разбрах, че могат да отпаднат участници и от един поток. Аз бях разбрала, че ще е един от сините и един от червените. Вижда ми се справедливо да отпадат без значение потока.

Може да залагаме и ние с тях.

Аз мисля, че Геви и Адриан и Ива и Радо ще отпаднат.

За четирите двойки на финал залагам: Марина и Денис, Ермина и Симеон, Пламен и Аксения и Ставри и Рори. На мястото на Пламен и Акси може да са Мартина и Радо. Валерия и Марчо също са конкуренция. Добър каст, трудни са предположенията. Непредвидимо е.

Стана ми странно като казаха за Дяволо и анонимността, не съм забелязала да се крие. Предполагам, че не иска да се съобщава името му в подкаста, а не, че има някаква мистерия. Все едно, де, нормално Гуспата да не чете всичко от всички риалитита. 😁

Чакам си епизода в понеделник.

# 114
  • Мнения: 2 065
Ето какво имаме дотук.

# 115
  • Мнения: 11 340
Мислех да кликна на този Макскаст заради Гого и Тимката, но заради присъствието на Димитър там (който ми е крайно неприятен), просто не се изкуших да кликна. Но като чета отзивите тук за подкаста, явно добре съм сторил. Мрънкане и оплакване от аудиторията... Като са решили да се правят на известни,  хейтът върви ръка за ръка с известността. Като не искат хейт, не се показват публично. А това, че намекват кой тук е анонимен и кой не, е върхът на нахалството, това не е тяхна работа! Тук е просто форум и всеки има никнейм. Всеки има право да е анонимен. Никой не е длъжен да се заявява с лицето си и с името си. Много хора го правят, но това си е тяхно решение и е по тяхно желание.  Въпросните риалити "звезди" нямат право да упрекват някого, че е решил да не е публична личност. И кой как се казва не е тяхна работа.  Дяволо е свършил огромна работа, и по темите, и изобщо с това да ги направи популярни. Аз нямаше и да знам за това предаване, ако не беше той.
Скрит текст:
Прави ми впечатление, че и при подкастите на Къщата на инфлуенсърите гостуващите си плямпаха за техния си личен и професионален живот, докато водещите не ги сръчкат да говорят конкретно за предаването. После ... едни и същи въпроси, обсъждане на човек по човек в къщата. При Надкаст повтарят едни и същи въпроси с всички, започват с макарон.бг, после питат за кастингите ... и е познатият сценарий. Ивка е пълно недоразумение, изобщо не си заслужава да я коментирам, тя мисли, че е попаднала в подкаст на любовно-сексуално предаване. Онзи от Ауткаст мьека безобразно, говори неправилно, а и е дървен философ, всичко знае, от всичко разбира...
Най-смислени въпроси задава Ивайло Герасимов,  много точни разсъждения и изобщо със съпоставки от... нещата от живота. Всеки път се изненадвам от този човек. Интелигентен водещ (въпреки първоначалните ми впечатления от Фермата).

# 116
  • София
  • Мнения: 11 699
Не са го упреквали, че е анонимен. Похвалиха го какъв добър анализатор е. Той им беше задал въпрос и поговориха за него. Гуспата каза, че няма да му, каже името и разбираемо.

Няма как подкастът да е без Гуспата, това си е неговото предаване и той ще си е водещ. Писали сме забележки за викане в микрофона първия епизод, то после се и видя като му падна гласът, че не е било правилно, но ако цялостно толкова не го понасяш, превъртай само игрите.

Последна редакция: сб, 06 яну 2024, 11:22 от Niya-

# 117
  • Другата България
  • Мнения: 37 724
Честит празник, момичета и момчета! Hug

Анди може да не случи на партньорка в “Максимал“, и може и да е един от първите отпаднали, но за сметка на това стана героят на Монтана днес, след като извади кръста от водите на река Огоста и участва в мъжкото хоро, което се изви в същите....не ледени води. Страхотен млад човек, да е жив и здрав му пожела цяла Монтана и кметът Златко Живков.




# 118
  • Мнения: 11 340
Не са го упреквали, че е анонимен. Похвалиха го какъв добър анализатор е. Той им беше задал въпрос и поговориха за него. Гуспата каза, че няма да му, каже името и разбираемо.

Няма как подкастът да е без Гуспата, това си е неговото предаване и той ще си е водещ.
Е… подкастите за Игри на волята са без Димо и Ралица. И без продуцентите. При Фермата подкастите също са без Опосумите и Гунчева Wink Тоест не е невъзможно. Но… Ок, нищо не казвам, който иска, да си ги гледа. Аз сега гледам тези с Ивайло Герасимов, че се натрупаха Wink

# 119
  • Stockholm
  • Мнения: 479
Стар ерпизод, но вътре са Юлиян, Морунката, Ваня, Елизабет и други
https://www.youtube.com/watch?v=oXkn9D06_0M

Общи условия

Активация на акаунт