Краят на срока приближава, а ДЕВЕТОКЛАСНИК иска просто да минава

  • 35 838
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 754
Аз пък и не чак толкова благородно! Stuck Out Tongue Winking Eye Аз жуля бани и прозорци, а вие разглеждате красотички. Във ФБ мернах някакви снимки! Весело изкарване!
Набора е прецакан
Скрит текст:
Скрит текст:

# 646
  • Бургас
  • Мнения: 16 483
Нинка,едните работят,другите на разходки по света 🤗

# 647
  • Мнения: 666
Здравейте, спешно ми трябва помощ! Ако е възможно поне една от тези задачи някой да помогне да реши. Без значение коя, просто набора да я види за да се ориентира, че някъде бърка... 🙏😁

# 648
  • Мнения: 221
Има онлайн калкулатор за правоъгълник, периметър, лице и т. н. Там подробно са обяснени формулите и решенията. При периметър 98 и диагонал 41 см, едната страна е 40 см, другата 9.

# 649
# 650
  • Мнения: 666
Момичета CC1 и Dima5  много ви благодаря! Ех, набора се усмихна а толкова много се притесних. Беше болен и му трябва много малко , но аз не мога! Има отговорите, но иска да си ги научи.Да ви е слънчево! 😊😘
Да допиша 😊
Това което е мислел, че е грешно се оказва, че точно така трябва да я реши. Дет се вика веднага си видя грешката. 😁

Последна редакция: сб, 06 апр 2024, 16:20 от tatatuni

# 651
  • София
  • Мнения: 763
Нинка, мисля че трябва да ти направят още една оранжерийка, че да му се намали работата на момчето.
 И моят днес направи сефтето с косачката на вилата. Такива хубави малки бели маргаритки имаше и жълти глухарчета, че чак ми дожаля да ги косим. При нас тревата беше къде, къде по-голяма. Даже не виждам защо го мълчиш детето за тази рехава тревица. Stuck Out Tongue Winking Eye
На тези в чужбина, благородно им завидях. Хубави емоции и чудесни спомени да съберете. Страхотно изкарване и на децата на ученическите екскурзии.
Мамзелче, и аз се бях наточила на Истанбул,  ама домашните ми отказаха. Еми, ето сега като няма Истанбул има вила /косене, дръвчета, чистене/, работа за целия китайски народ. А можеше сега да съм/сме на Босфора и да хапвам баклавичка с турско кафе. Grinning
Моят ваканцията го удари на пълна почивка, нищо учебно не е подхващал.  Понякога кара колело до  Витоша, даже стигна и до Момина скала, ама се беше скапан от умора. Днес се повози с братовчед си на голям и мощен мотор. За първи път му беше, та май това му е най-голямата емоция за ваканцията . Joy

# 652
  • Мнения: 2 140
Дъщеря ми и ММ бяха за 3 дни в Париж, 1 в Поатие, 1 в Милано, и 1 във Верона. Снощи си дойдоха. Носила си учебника по география, да се готви за олимпиадата. Не че го е отворила. Добре, че ме послуша, че още няколко беше помъкнала.

# 653
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 754
ims, вярно е, че тревата е малка, но времето се затопли и змиите се събудиха.  Вчера 2 убих. Те не обичат ниската трева и я избягат, а ако някоя се обърка се вижда от далече. Иначе бая оранжериики трябва да направим с тези 2 декара. 😁
Приключи се и с гадния пъзел - бая зор.
Скрит текст:

# 654
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 787
Лееее Нинка страхотен е!

# 655
  • Бургас
  • Мнения: 16 483
Ехаа,супер  е пъзела!
Браво!
Много обичам да ги редя,но нямам нито време,нито място.
Набора уж седна да учи,прелисти немския,започна да преписва план по история и реши,че трябва да излезе.

# 656
  • Мнения: 666
Нинка страхотен пъзел. 😍 Обичам пъзели, но много се изнервям докато ги правя. Ето и моя последен 😁

Последна редакция: нд, 07 апр 2024, 17:55 от tatatuni

# 657
  • Мнения: 2 422
Лелеее,добре,че вашите деца пътуват.Моето е у дома и иска да е на почивка,но уви.Няма и с кого да излезне,всички са на някъде😐.Водих го с останалото домочадие на Витоша,на цирк,на ресторант,ей такива глезотии.Пъзел и у дома има,до половината е нареден,ще го снимам на финала.

# 658
  • Мнения: 2 381
И ние сме така. Изкара цялата ваканция с телефон в ръка.
И на мен ми се пътува и то семейно, но нито работата в момента ми позволява, нито финансите, нито здравословното състояние.
Някой ден може и ние да отидем някъде. Но не и в обозримо бъдеще.

# 659
  • София
  • Мнения: 39 878
И ние бяхме в чужбина. Водихме тийна в Холандия.
И двамата с ММ се влюбихме в тази страна. И на тийна му хареса много, сега мисли да го водим в Токио JoyJoyJoy

Няма 16, но бил влязъл в категория до 57 кг и няма да ходи на състезанието в Пловдив. Той е около 42. Не става.
Питах го дали ще тренира и каза "ще тренирам, но няма да ходя на състезания".

Общи условия

Активация на акаунт