кога може да се каже пола на бебето

  • 4 390
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 204
Днес ми казаха , че ще имам момиче и ми иде да литна от щастие.Вече си имам момченце . Аз съм в 18 г.с. и ме гледаха на 3 Д .  Peace

# 16
  • Мнения: 7 723
Само на Доплер може да се определи със сигурност пола на детето. От другите ехографи няма никаква гаранция.
И двата пъти, около 20- та седмица се виждаше, но не вярвах 100%  Wink

# 17
  • Мнения: 7 474
Около 4 месец  Peace

# 18
  • Свиленград
  • Мнения: 269
На мен ми го казаха в средата на 4 месец и познаха
И при мен беше така. Бях в 16 седмица,когато ми го казаха на 3D видеозон.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 559
В 12 г.с. беше 70% сигурна, в 16 100% - аз още се надявам на чудо  Wink
При първата ми бременност различни лекари "виждаха" момиче до началото на 9месец и почти на финала все пак забелязаха че е момче  Mr. Green  Все пак от тогава са минали 4 години и вече и техниката е друга.

# 20
  • Мнения: 1 183
Моята мома се кри доста време докато си покаже пола,беше някъде към края на шестия месец.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
В 5 месец ми го казаха, но мисля, че и по - рано можеха...  Flutter

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 973
Най-рано знам за 4-ти месец!

# 23
  • Мнения: 941
Най-рано знам за 4-ти месец!
и аз така знам
на мен предишния път ми го казаха в 18гс, когато ходих на 3Д

# 24
  • Мнения: 13
момичета, вижте това http://www.parenting.ru/s.php/1175.htm
много любопитно. древнай китайска схема за изчисляване на пола на бебето. не знам до колко е вярно, но съвпадна моят пол със сигурност  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 11 004
На 3D ми го видяха в 15 г.с., а в 26 г.с. го потвърдиха и на обикновен видеозон. Дано познаят  Wink

# 26
  • Мнения: 1 104
През 4-5 месец може да се каже.Но винаги може да има изненада.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 244
момичета, вижте това http://www.parenting.ru/s.php/1175.htm
много любопитно. древнай китайска схема за изчисляване на пола на бебето. не знам до колко е вярно, но съвпадна моят пол със сигурност  Simple Smile

По абсолютно всякакви таблици за изчисление на пола ми излиза момиче  Laughing Ще ми е интересно да ги опровергая сите (или пък не)  Crazy
то би кънтинюъд.... след 2-3 седмици евентуално   Sunglasses

# 28
  • Мнения: 2 005
Зависи от ехографа,ако е триизмерен и по-рано.На мен ми казаха в края на 4 месец,почти в 5 на обикновен ехограф и познаха.

# 29
  • Мнения: 73
Моят доктор позна още в 3 месец!Без майтап!Каза, че му прилича на момче, но че въобще не е сигурно.Е, момче се оказа, и то какво! За второто също така предполага и аз не се съмнявам.

Общи условия

Активация на акаунт