Отговори
# 60
  • Мнения: 812
Сейран направи интервюто от гняв, докато беше афектирана, искаше да отмъщава. Само че отмъщение не можеш да вземеш докато си гневен, защото тогава си склонен да правиш големи грешки. Отмъщава се, когато се успокоиш, като преспиш нещата, като помислиш малко (утрото е по-мъдро от вечерта, както са казали хората).
Смятам, че един ден ще си съжалява, за казаното за Ферит, пред камерите. Мисля, че това не беше правилната форма на отмъщение, нямам против, че каза за Казъм и Халис и за това как са я омъжили на сила, но както писах в преден коментар имам против начина, по който беше представен Ферит.😊

Рейтингът ме радва, даже тотала са предпочели друго 😂

Вал, тези думи на Ферит са от фрагмана за еп.52.

Последна редакция: сб, 23 дек 2023, 09:52 от bellie_ellie

# 61
  • Мнения: 1 329
Благодаря за новата тема!

# 62
  • Мнения: 1 100
Евала на шербета -ТОТАЛА -12,29,пардон не е 12,29, а 9,11 пак ни бият обаче😃

# 63
  • Мнения: 277
Евала на шербета -ТОТАЛА -12,29

Тотала им е 9.11 май
Това сигурно е някоя от другите категории

# 64
  • Мнения: 22 125
Ама на кой му пука за шербета, бе Head Band Ако ще 20 рейтинг да вземе, все тая.
Нашата история, историята която ни събра тук и ни кара да говорим нонстоп за нея, е тотално прецакана.

Сейрошум беним Broken Heart

https://twitter.com/lizlvrxzy/status/1738338770900988088

# 65
  • Мнения: 1 807
bellie_ellieq,благодаря
Колко е странно -гледната точка на единия човек
А гледната точка на другия?
Аз,например бих разказала историята по друг начин
Бих казала,как след първата брачна нощ всички опити на Ферит да се сближи със жена си завършваха със скандал,удряне,обиди и изпращане да върви при Пелин
Бих разказала,как Ферит се опитваше да направи Сейран щастлива и да заживее спокойно след кошмара в бащиния  си дом и как тя никога не беше доволна и благодарна
Как още от първия ден и каза,че иска и винаги е искал деца
Бих разказала,как Ферит без да знае беше манипулиран от Пелин и майка и и как Сейран не повярва на нито една негова дума
и как той всеки ден живееше с това озлобено и нещастно момиче,опитвайки се да я накара поне малко да се успокои
Бих разказала,как той,унижавайки се постоянно вървеше след нея,молеше и се,понесе плесници от дядо си и баща и,но не се отказа да се бори
Бих разказала как Сейран се върна при него,след като разбра,че отново ще бъде продадена на ненормален и аморален мъж за пари
Бих казала,че той се отказа от дядо си,от семейството си,но не се отказа от нея
И накрая бих разказала,как беше готов да поеме куршум,но да бъдат заедно
Това беше историята на Ферит,от моята гледна точка

# 66
  • Мнения: 1 100
Гюнгер сега чисти на Лейля простотите така че, няма да стане щрак и готово. Всичко лека полека,помните колко ударно влезе Гюнгер с рейтинг 10,така че тези дни ще дойдат много скоро. За да печелиш трябва и да губиш

# 67
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 857
Хора, гледаме драма. Какво значи отмъщение? Сейран чрез историята на своя живот даде пример, че не трябва да се мълчи, че трябва да се говори за тези проблеми - принудителен брак, насилие в семейството, покупка на булки, лъжлив морал, лицемерие в най-висша форма, практикувано дори в каймака на обществото. Нали това искахме? Послания… Сега… ама тя си отмъщава 🤦

Ферит да се научи да си подрежда приоритетите. Тогава може да иска нещо от Сейран. Феро е точно като Кязъм. Не приема нещата да не се случват, както той иска и от благите думи минава директно към заплахите или към обидите. Точно това не ми харесва в развитието на сценария - отново и отново се връщаме към семействата им. Дано вече се намери изцеление и за двамата. Дори и с цената на това да не са заедно. Ферит уж вижда, че дедето управлява всички и пак само за него мисли.

# 68
  • Мнения: 812
Като ще трябва да състрадаваме, защо само за Сейран да има? Ферит също заслужава съпричастност и състрадание... както той сам каза снощи 'Ние сме продукт на две болни семейства и затова сме на този хал'. Чакам Гюнгер да се сети и това да покаже, но да видим 😂

# 69
  • Мнения: 1 161
Здравейте,
Този епизод май само нас ни държи будни, ако гледаме рейтинга.
Не може от 50 серии, само 1,2 да е без викове, караници и разправии и да искаш висок рейтинг.
Аз лично съм раздвоена  от действията и на двамата ГГ.
Не се гради семейство ако всеки налага своето.
И аз не одобрявам напълно поведението на Сейран,  но и  Ферит  не е идеален. Казаха си много лоши думи които трудно се забравят.
Но за създалата се ситуация са виновни и семействата им.
И двамата са израснали в нездрава среда.
Баща и дядо деспоти, които налагат със сила и пари волята си в семейството.
Ферит е заслепен от обич и страх от дядото и е в пълна зависимост от неговото богатство.
Сейран е израснала в страх , но не е загубила чувството за независимост.

# 70
  • Мнения: 22 125
Статистика за най-високите рейтинги в трите категории за 2023 година:

TOTAL
1. Yalı Çapkını 14,42 (16. B)
2. Yalı Çapkını 13,83 (21. B)
3. Yalı Çapkını 13,49 (20. B)
4. Yalı Çapkını 13,24 (17. B)
5. Yalı Çapkını 13,12 (19. B)
6. Yalı Çapkını 12,70 (22. B)
7. Yalı Çapkını 12,01 (18. B)
8. Yalı Çapkını 11,98 (27. B)
9. Kuruluş Osman 11,90 (112. B)
10. Yalı Çapkını 11,54 (30. B)



AB
1. Kızılcık Şerbeti 13,53 (43. B)
2. Kızılcık Şerbeti 12,58 (44. B)
3. Kızılcık Şerbeti 12,14 (21. B)
4. KızılcıkŞerbeti 11,55 (20. B)
5. Kızılcık Şerbeti 11,28 (35. B)
6. Yalı Çapkını 11,17 (21. B)
7. Yalı Çapkını 10,84 (20. B)
8. Kızılcık Şerbeti 10,83 (22. B)
9. Yalı Çapkını 10.79 (22. B)
10. Yalı Çapkını 10,57 (16. B)



ABC
1. Kızılcık Şerbeti 13,14 (21. B)
2. Yalı Çapkını 12,61 (16. B)
3. Yalı Çapkını 12,55 (21. B)
4. Yalı Çapkını 12,53 (20. B)
5. Kızılcık Şerbeti 12,29 (44. B)
6. Kızılcık Şerbeti 12,11 (35. B)
7. Kızılcık Şerbeti 11,99 (20. B)
8. Gönül Dağı 11,98 (85. B)
9. Yalı Çapkını 11,94 (17. B)
10. Gönül Dağı 11,90 (83. B)

# 71
  • Мнения: 2 282
В тази ситуация не взимам страна и аз защото и двамата са толкова наранени ... нараняваха се един друг с постъпки,думи,действия...
Наранявани са от семействата си..
Опитаха да се помирят.. дадоха си шанс, но... Сейран ако прилича на Кязъм, Ферит прилича на баща си.. и не само по вчерашната постъпка дето я остави сама във вилата а по много други неща... изневяри, лъжи...
Кой каквото е видял от малък в семейство си го прихваща и го предава после... мисли си, че това е правилния модел.. затова и никой от тях двамата не си поплюва... мислят си, че и двамата са прави, но не са .... защото семействата им са ги научили на такъв манталитет ...
Сейран си каза всичко... сега очаквам да си поеме по пътя и да си осъществи мечтите...
Ферит нормално да е толкова яростен... но той го боли повече за семейство му.. разбирам го, семейство му е, но не вижда ли какво правят с живота му.. особенно дядо му?
Обичай ги, цени ги, но не може да ти правят такива мръсотии и ти да си мислиш, че всичко е нормално????
Той не осъзна през цялото това време от 1еп до сега, че е наранил много Сейран? А на всичкото отгоре я обвинява, вдига и ръка, крещи си, изостави я вчера сам сама в оная къща..защо към рибата не се държи така??? Защото знае, че рибата ще си мълчи, ще се съгласява, че го "обича" , така и не успя да пречупи Сейран и характера и... той не иска жената да е по-горе и да властва над него... като един истински Корхан 😊
Затова е най-добре сега да се отдалечат един от друг и да осъзнаят някой неща... и най-добре да се отдалечат от семействата си... те са основата на този провал...
И не, Фуат не умря заради Сейран... нито пък заради Ферит... Фуат умря заради тъпото семейство "Корхан" и най-вече заради дядо му... как му се накара тогава дядото на Фуат а после плаче, че Фуат умря... ей това е гордост... един път не каза добре, виновен съм..
И Ферит след като се жертваш и се правиш на големия мъж и поемаш куршум за любовта си, защо го натякваш после? Това ли ти е голямата любов?
Сейран за първи път обичаше истински мъж в живота си... за първи път спа с него... довери му се... и накрая той и заби не нож а цяла брадва в сърцето....

Тази пък тука за какво се усмихва?
Все едно Сейран не каза истината.. че са приели метресата в имението с извънбрачно дете.....
То не може да разбереш усмихва ли се, доволна ли е...

Последна редакция: сб, 23 дек 2023, 10:27 от Kirilovaa98

# 72
  • Мнения: 361
Дали е потвърдено вече или спекулация само?

# 73
  • Мнения: 1 807
Според мен,прошката е дадена на човек,за да си остане човек
Озлоблението и гневът водят само до жестокост и безумие
Още повече,ако си жена
Тази независимост на Сейран,за която говорим е абсолютно безмислена,ако тя е нещастна
Никой не може да направи щастлив човек,който не желае да е такъв
Колкото единият е милостив и готов да жертва себе си,толкова другият е  обвит в дебела,защитна стена
Виждате ли чувства в това момиче?Освен чувството за съхранение?
Виждате ли някаква наченки тя да се научи да обича?
Защото е много лесно да обичаш,когато човекът насреща е лесен за обичане
Трудно е да пребориш себе си и да обичаш безрезервно този,който допуска грешки
Още повече,когато той е готов да умре за теб
Жал ми е за Сейран,но ми е жал и за Ферит
Единият получава любов и рани,другият получава рани без любов

# 74
  • Мнения: 5 470
Сейран 20 години е такъв смачкан, потиснат, прецакан живота ѝ, както и на сестра ѝ, затова трудно контролират яда си и гнева си. То и Ферит стана на луда гугутка от дядо си, "прелитайки" от Пелин на Сейран и обратно. Затова са стигнали до психиатър.

Общи условия

Активация на акаунт