ВМ-НВХ Да си хапвам аз умея и превъзходно си слабея-10

  • 14 706
  • 368
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ех Кейки-колко си ми добричък-субота ще да е день парфень, за наград успешен безмлечен и резултатен надявам се

Стана време да вечерям, сига да пусна сметкити
Калории 747/58%мазнини/13%въгл/29%протеин

Манжата
Закуска-няма
Обяд-няма
После-кис.мляко малко към 150гр, какао натурално 1с.л., мед 1ч.л., орехи малко
Вечеря-китайско зеле +150гр пушено свинско филе+100гр риба тон-консервасион+2л,майонеза, лим.сок

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 18:52 от tonimirka

# 301
  • Мнения: 330
Много убав Тонимир, с нов аватар ни е дарил, по случай Свети Валентин! Hug

Тонка, не ми харесва днешното меню! Да вземеш да хапнеш още нещо!

Тонка, колко нови лични картинки шъ да видим днес! Hug

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 21:24 от Cake

# 302
  • варна
  • Мнения: 193
много благодаря за отговорите и помоща. днес ми беше първият ден на диета и се чувствам чудесно. не ми беше никак трудно. все още не смятам калориите. ще ми дойде много сложно.
ще си позволя да задам още въпроси. то с моито нахалство накрая с камъни ще ме изгоните Embarassed
пуканките спадат ли към диетата? а печеният слънчоглед? и накрая, ако ви се дояде нещо сладко, така де то без сладко не може, как процедирате? какво точно хапвате и има ли значение ако не удържа на изкушението дали го смесвам с друга храна?
хайде сега да отивам да чета в спайдера, че трябва да се пообразовам малко,  че да не ви тормозя толкоз с въпроси Wink

# 303
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Кейки детето си намери нова занимавка Simple Smile-утри мож да са сменя пак, сига не ми се играе-ама са чудя кое да оставя, на мен сичките ми харесват.
Не мое повече да ям, щот тия 700кал сичките са от вечерята, през деня пътувах и трябваше с бисквити и разни там солети да са изхранвам-пък нещях таквиз глупости, вкъщи пък кат са прибрах не бях гладен и за вечеря наваксах-ща са пукам, боли ма търбуха сега,че ми се реве пак Cry

Герито-коя е майката на пуканките-царевицата-а тя е какво......въглехидраат-тъй че абсолютно не мое Naughty
Сладко-кат ми са яде-ям, тука сички ма знаят Тонимира-вафлата ми ввикат Mr. Green, не мога да ти кажа как да процедираш,имам дни в които не ми се яде сладко и не ме блазни нищо подобно-ама то туй са малко тия дни, а в други кат ми са яде-ям
Печените ядки са вредност-ако ядеш, то сарови да са-кат са печат им се променят мазнините и от полезни стават вредни-туй с думи прости, при спайдърите баш с термините
Мож да месиш сички храни-туй не е разделно храненье, дет са вика ако искаш пържол и вафел на едно едини мое-ама да не става тъй-чуеш ли Peace

# 304
  • Мнения: 330
Gerito,
 Не, на  пуканките - в една чаена чаша изпукани има 7 грама въглехидтрати и 30 кал.
Слънчогледовите семки в 100 гр. 300 калориии, 12 грама въгл.[/b]

Тонка,на мене ми харесват мишоците увиснали на дърво, снимката с пояса  е тъжна, ти се весел човек, според мене не ти подхожда. Може и дълговратите животни. :лол:

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 22:18 от Cake

# 305
  • София
  • Мнения: 6 810
Ето ме хора, всичкото деца болно вкъщи и няма време за отчет, ама не съм ви изневерил, нито забравил. Килата 56,600, много се надявам до края на месеца да мина в графата 55...ама нищо се не знае.

# 306
  • Мнения: 330
Браво Klemy ! И децата по-бързо да оздравяват!


Днес менюто беше:

Кафе
Закуска: пилешка шунка и малко краставица
Обяд: пилешко пържола и салата с лен
Вечерята  ще да е : свинско вретено и задушени зеленчуци

Калории 1179, 54%мазнини, 12%въгл., 33%протеин

# 307
  • Мнения: 597
Хай,Красавици Прекрсни! Ето ме и мен,днес съм работил малко,ял малко,вода не съм пил...станах за резил...Отивам да положа стройната си снажка пред Тв, и да подремна сладко,сладко...Нещо режима днес не ми върви,дали защото е празник,не знам.Гимнастика съм играл,утре може и да поплувам,защото времето се пооправя,снеговете ги разчистиха и ще мога да си пътувам спокойно.хай по късно ще намина..
   Тон4е? Кой те газира на тоз вуаяж дет беши? дай да го набием!  Няма са даваш,горе главата,я къв си готин,който много знае дето те ядосва,ще го наказваме сурово!!!
    Кейки, гледам си заслабнал май,много добре..скоро ще паднеш под 60 ,а това си е страхотно постижение!!!

# 308
  • Мнения: 330
    Кейки, гледам си заслабнал май,много добре..скоро ще паднеш под 60 ,а това си е страхотно постижение!!!

Пинки, аз заслабнах, но от една седмица не съм мръднала, то и миналата година стигнах до това положение и по празниците се огрухах .

# 309
  • Мнения: 597
Тогава -никакви празници за теб! Ние ще ти разказваме,какво се прави на такива мероприятия..народа се напива,сбива,преяжда, а на сутринта го боли главата,надебелял е,не е в кондиция,пие много кафета,вдига кръвно..е,сега видя ли,4е не са за теб тез неща?Ще те викаме,само ако се раздават подаръци../или 4екове/ Хай сега да видим,след Св,Валентин скоро няма друг празник,така,4е никакви извинвния не се приемат до 8 ми март!!! /Кейки да пропусне,защото тук няма 8 ми март!!!/подаръци и цветя-на адрес!/  До 8 ми март са 3 седмици горе долу - за 3 седмици,може много да се направи...

# 310
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейти, офисен съм-ужасен съм, за два дни света са свършил без мойто участие-натякна ми се стократно-все ми е тая, да са опраят.
Лошости ми показва кантара тая сутрин-76кила-от ко станах толкоз-от една салата снощи ли?
Обюснение никаков, ама туй е ситуациона.
Хайди да са оправяти, и да намаляти

# 311
  • Варна
  • Мнения: 4 818
OОйт! Търррр... Омбре!.. Как сти ва?
Ного хубав ден днес, чини ми се превъзходие. Не, настроение ми е дошло, не зная по каков повод, сънувах таквизе глюпости, че чак забравих ко беше...

Аз не стигам до Фитдей , мисля се като злодей,
не чувствувам се кахърно - веч хранувам се кадърно!
Во закуска най-обична и мазнинно най-прилична
стори ми се тоз Беконь, с гарнировка яйчен стон!
Често пържа и пръжоли да си подсладя неволи,
вече съм голям юнак, ща заслабна скоро пак!

Абе, драги читатели! Абе, Вие акъл имате ли, бе!?
Абе таранкоолу! Аз трябва да започвам да обучавам мене си, бе! Какви сметки? Какви отметки!
Науката преди всичко!
Боже, гледам и не вярвам на ушите си!
Няма време, изпити хей сега ще дойдат! Срам и паника!  Crazy

Ъ, изпращях ли, а?
Тъй те, тряба са търпим, инак няма да има взаимно задоволство от компанията. Хъхъхъ. Пия кайфето и фащам самолето до там и обратно. Твърде съм несериозна, дай рецепта да оздравявам..

Обичам шопската салата, мастика ледена да пия.. Траляляля..  ooooh!

# 312
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Чшшш алооуу чакай-къде ща да отлиташ-земи ма Радке и мен-не ми са стои тука и дъжд вали и вятър дуаа Close
още малко и съм обеден-фтивам за месо и подобни меснати,
а после и на пазар за зарзавати,
гости петъчни ми намигат-майка ми пристига, манжи треба се сготвят и маси приготвят,
гардеробити да са подредят, прахосмукачки да са изредят, прах прашинки-сичко на малинки,
и пирдета и мазета и килери и шкафови-сичко под отчет треба да е наред Crazy

# 313
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Тук съм - спаружен, пишещ обяснения кат най- големия престъпник  #Cussing out

Инак кантаря добре се държи . Ям мазно и свалям . само дет вчера вино пих  Blush
Днес закуска - млечно тричава ( само 2 с. л мляко )
Обяд - 2 яйца в микровълновата+ 50 пуешки бут+1 голям домат + 50гр.майонез
Довечера - май ще е херинга .
Клеми - бравос . И хайде да се оправя домочадието .
Айде вече настроението на мах. ( ще гледам и аз до го докарам до там, че то един живот - за кое по напред ) 

# 314
  • варна
  • Мнения: 193
момичета аз се справям добре за сега с диетата. не че е минало много време/ден и половина само/. даже дне бях половин кило по-малко. но нещо ме боли корема. още от сутринта е така. не е да не ям. вчера имам над 2000кал. храня се честичко. но незнам защо е тази болка. викам ще премине, ама си стой цял ден. предполагам, че е адаптация,ама незнам. някой ако има предположения или ако и той е бил така в началото да каже, моля

Общи условия

Активация на акаунт