за цикъла-към мамите които са родили

  • 1 038
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 490
На мен ми дойде на 40-ия ден, после след 2 седмици обилно и оттогава редовно и обилно, а кърмя, така че не мисля, че има значение кърменето. Не се притеснявай ще се нормализираш до 2-3 цикъла.

# 16
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
съвсем индивидуално е кога ще се възтанови цикъла след раждане и как ще се регулира - при мен дойде към 10 м. след раждането /кърмим се/ и не съм имала проблеми с редовността му

# 17
  • Мнения: 2 677
Дойде ми на втория месец. Винаги закъснява по няколко дни.

# 18
  • Мнения: 2 019
След 2-3 цикъла трябва да се нормализира , поне при мен беше така
и при мен

# 19
  • Мнения: 115
Дойде ми на 4-тия месец.По принцип трябва да ми дойде на 02.02, но преди няколко дни бях на гинеколог и тя ми каза, че съм в овулация и ще ми закъснее този месец.Нормално е първите няколко месеца да не е точно на датата и да е по-обилно.

# 20
  • Мнения: 683
След 2-3 цикъла трябва да се нормализира , поне при мен беше така
При ме също Peace
И при мен. Дори 3-4 месеца.

# 21
  • Мнения: 326
На мен ми дойде веднага като спрях да кърмя  десет месеца след раждането,  но редовно и обилно както преди.

# 22
  • Мнения: 374
доиде  ми 4 месеца по късно и е напълно редовен от тогава

# 23
на мен ми дойде 10 дена следкато ми свърши като родих. Нормално е зависи как наистина са ти хормоните. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
След като родих ми дойде за първи път около 7 месец. После един месец ми пропусна и следващите месеци се нормализира.  Peace

# 25
  • Мнения: 5 026
Дойде ми на 4 месец от раждането и от тогава си е все редовен.

# 26
  • Мнения: 351
На менми дойде в началото на 4-тия месец след раждането и вече 13 месеца закъснява с по 2-3 дни, а преди беше много редовен.

Общи условия

Активация на акаунт