МАЙчето с крачета тропа: " Ще живея във Европа!" (85)

  • 13 695
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 437
Мартеа, честит рожден ден! Честит юбилей! Simple Smile Пожелавам ти да си много здрава, много щастлива и тази година да ти се сбъде поне една мечта   bouquet

Ние сме добре, всичко е наред и вече сме си пак тримата  Hug
Сега малчо е залепен за баща си и не го изпуска, дори за минутка, от поглед Crazy

# 31
  • Мнения: 1 711
     Честит рожден ден Мартеа! Бъди здрава и обичана !

# 32
  • Мнения: 302
Честит рожден ден, Мартеа! Желая ти здраве, любов и сбъднати мечти!

Феъри, събраха ми се очите от вашите постижения с памперса  Crazy Браво, браво.... Кога ли и дребен ще си казва така, ееееех  Tired

При нас нищо ново - добре сме. А, Момчил има в речника си две нови думи - "фот" - сок и "куте" - куче. Досега на кучето викаше бау-бау  Simple Smile
И eto малко снимки на младежа, да не ни забравите  Wink

# 33
  • Мнения: 796
Мартеа, честит рожден ден! Пожелавам ти да си много здрава, усмихната и щастлива и да ти се случват само хубави неща!   bouquet  newsm59
Диана, честито ти завръщане на татито у дома, дано повече време си остане при вас Grinning
Феъри, браво на Мишата за памперса, голямо момиче е вече! Grinning
И аз сложих снимки на Пламко в януарския албум! Grinning

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 23:19 от Дона

# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Мартеа, Честит Рожден ден!
Бъди все така мила и чаровна и много щастлива. И всички болести да бягат далеч от твоя дом. Hug
Дианка, милото Любаче. Сигурно го е страх тати да не замине пак.
Феъри, евала. Героини сте двете с Миша.  Да се научи такава малка да си казва според мен е голямо постижение.
Някой беше писал по-горе за Цефзил, е вече и Детелинка е в отбора на пиещите го. След два дни и половина с непрекъснато вдигане и смъкване на Т над 38,5 и след миналата нощ, когато почти не е спала от кашлица от днес вече е на антибиотик. Дано да помогне, защото е светнала като светулчица. Нищо не иска да яде. Сега само се моля дано на Иво да му се размине, но не ми се вярва, защото са непрекъснато заедно. Дано поне при него да е по-леко. Дето вика моята лична - защо се пънеш да го кърмиш, като той и така си боледува и толкова антибиотици изпи.
Много ми е гадно. Като ходих да взема Детелинка от градината във вторник едно детенце така кашляше и след два дни болестта дойде и у дома.

# 35
  • Мнения: 948
Мартеа, честит рожден ден!

Желая ти здраве, щастие и прекрасни и незабравими моменти с любимите ти хора!
Феъри,големи и искрени поздравления за постиженията с памперса.При нас това е мисия невъзможна.
Деспинка, съчувствам ти. CryЖелая от сърце бързо оздравяване на Детелинка, и дано Ивчо се размине с болестта. Praynig Praynig
Диана, радвам се, че сте отново тримата. Wink













Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 17:52 от Ксения

# 36
  • Мнения: 920
Някой беше писал по-горе за Цефзил...

Аз. Ние го пием. Оздравявайте!

"Мама татко и аз" (Диана) да си изкарате страхотно времето заедно.

# 37
  • Мнения: 1 101
Martea, честит рожден ден! Бъди много щастлива и обичана жена и майка!


Fairy, чудесни сте с Мишката! Ама и ти си си късметлийка, явно си уцелила момента Wink При Дени няма изгледи в близката 1 година да стигнем на вашия етап  Crazy

ДеспинаSadБързо оздравяване отново!

# 38
# 39
  • Мнения: 2 407
Пламъче и Момчи самного сладки Hug

# 40
  • Мнения: 3 818
Мартеа, честит рожден ден! Heart Eyes
Да си винаги така магнетична, усмихната и чаровна!  bouquet

# 41
  • Мнения: 100
Мартеа, Честит Рожден Ден!
Бъди много щастлива и обичана.
 
 nbirthday

# 42
  • Мнения: 2 498
Мартеа, честит рожден ден!Желая ти да си много щастлива с твоите съкровища!

# 43
  • Мнения: 1 037
Мартеа,честит рожден ден!(на патерицаbouquetДа си здрава,щастлива и обичана съпруга,мама и приятелка!Много успехи! Heart Eyes

Феъри,едно голямо браво за постижението на Миша!Тя е гордостта на май-ския отбор!Голямо момиче е вече! Heart Eyes
Данчо има вече постижения в областта на гърнето(за голямата работа говоря),но е толкова рядко,че ...сме далече от похвалата.
А,на 01.03. Даката ще е ученик в ясла.Записах го в частна детска градина,която ще направят специална ясленска група за четири деца!Та така....и ние ученици!Сега почвам и аз да обръщам внимание на тази тема!

# 44
  • Мнения: 920
пу пу Дидка звучи добре 4 деца. Дано го карате безвирусно.

В тоя ред на мисли за частните ясли - около каква сума гравитира месечната такса?

Общи условия

Активация на акаунт