За коремчето след раждане

  • 1 489
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
След 20 дни започнах с леки коремни преси и упражнения (раждах секцио). Слагах си и колан за по 2 часа на ден. След 2 месеца корема ми беше както преди да забременея Peace

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз сега ще се боря с този проблем,макар че от раждането досега ми се е прибрал доста,но има какво да се желае.Колан не съм си купувала,но мисля да започна с коремни преси,ако беба ми оставя малко време за това newsm06

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Моето коремче се прибра.
Много малко му остана.. и от тоя моя мързел не съм правила даже 1 коремна  Mr. Green

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 134
Прибра се доста бързо-за има няма 20дни,но аз и бременна бях с много малко корем4е.Сега съм в по-добра форма отпреди да забременея Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 5 026
 Толкова напълнях след раждането, че не мога да разбера кога и дали се е прибрало.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 407
Прибра се бързо и без особена намеса от моя страна.

# 21
  • Мнения: 750
При първото раждане,ползвах колан-за месец ми се прибра корем4ето,а само 3 месеца по-късно изглеждах така както преди да родя!Аз по принцип винаги съм си 53 кг.,а след раждането даже станах 47 Mr. Green!Сега след 10 дни пак ще раждам,със секцио-и съм си взела колан за след раждане от Данет-един такъв дълбок,над пъпа...и е по4ти до коляното!Прибира те от всякъде Peace!Само като се сетя как добре се 4увствах с колан за след раждане...не смеех да го сваля Rolling Eyes,4е махна ли го...и имах 4увството 4е ще ми падне корема Mr. Green!И сега не се притеснявам за коремето-знам му цаката Laughing!Колана...малко безсънни нощти,разходки с коли4ката,и съм готова Party

# 22
  • Мнения: 128
Един месец след раждането сложих ластичен клин, нося го когато излизам на разходка, за да ми стяха и дупето и бедрата. Корема ми се прибра (не напълно де), но не знам дали се дължи на клина. Сега след втория месец почнах и да спортувам, когато имам време. Мисля че без упражнения няма да се прибере.

# 23
След първото ми раждане, корема ми се прибра много бързо.От втория месец сложих колан, но малко ли са упражненията, които правим с бебоците ни

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
моят корем се прибра доста бързо, може би се дължи на това, че дори и в 9 месец не беше мн голям

# 25
 Според мен е най-добре да се консултирате с доктора, който следи бременноста ви и после с медицинския персонал в болницата, където раждате. От една приятелка знам, че са й казали поне 40 дни след раждането да не натоварва физически организма си и да не използва ластични колани. Може да зависи и от самото раждане - не знам. Мисля, че хората, които наблюдават Вашетоположение ще ви даадат най-компетен отговор! И още нещо - мисля, че трябва да се съобразявате и с това дали кърмите.
 Не съм компетентна по въпроса и затова си позволявам да дам съвет, възоснова на това, което съм чула.  thumbsup

# 26
  • Мнения: 689
Все още нищо не съм предприела Blush, но мисля че коремните преси ще свършат дабра работа. Успех Grinning
Peace

# 27
  • Мнения: 262
Аз започнах с коремните преси след като ми свършиха лохиите. Това стана някъде към 35-40 дни след като родих по нормален начин. Ако си със секцио май трябва да поизчакаш поне 2 месеца. А и аз никога не съм имала корем може би затова ми се прибра за 2 месеца. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 607
 Мойто коремче ако мога така да го нарека си е отчайващо голямо Embarassed. Все решавам че ще правя управнения ама нещо не сколасвам. Но до лятото се надявам да повлеза в форма. Peace

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Моя още не се е прибрал напълно,въпреки че носих дълго време ластични гащи.........май ще трябва малко и коремни преси Shocked

Общи условия

Активация на акаунт