Лакове за нокти - 167

  • 34 153
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 887


essence 11 bang boom bling

Мисля, че с по-тъмна основа за подложка, ще стои по-добре.

# 16
  • Мнения: 2 152
Да, Долче, дойдох Blush Има още 1бр на Капитан Райчо, но щях да прекаля, ако бяхме отишли и до там 🤭
По този повод свършихме и друга работа, така, че съвестта ми е чиста като сълза 😂

# 17
  • Мнения: 27 651
Да си ги ползваш със здраве!🙂

# 18
  • София
  • Мнения: 1 662
Честита Коледа, момичета! Бъдете здрави и щастливи!
Благодаря за новата тема - аз нямам много за показване, защото напоследък експериментите ми не са много успешни - сега докарах някакъв цвят "салам Камчия", но ме мързи да го оправям и направо за Нова година ще пробвам нещо друго. Последно за този червения на Trend it up - купих го и по пътя към колата го изпуснах и счупих.. явно не е било писано да го имам Grinning

# 19
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 340
Като се погледнах, и аз съм с нещо наподобяващо салам Камчия Laughing ама и е захаросан Sunglasses
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 29 дек 2023, 10:19 от Алегриq

# 20
  • Мнения: 97
Благодаря за новата тема!
Barry M от комплекта Starry Night, 251 tarragon

Скрит текст:

# 21
  • София
  • Мнения: 1 181
Благодаря за новата тема!
Момичета, убихте ме с тоя салам Камчия Joy Хиля се в трамвая, мислят ме за луда Grinning
Гледах одеве в ДМ и черния Trend it up, но реших че ми прилича на Перфект Sand s80 и не го взех. Но нищо не пречи като преспя и да реша, че ми трябва и пак да търча я до Княжево, я до някой друг край на София. Луда работа Joy

# 22
  • Мнения: 27 651
Оrchid, предполагам, че на последната снимка цветът е най-реален?
Раче, точно този лак ли ти се счупи...😕
На мен черният Trend it up ми прилича (поне в шишенцето) на един Лумс- черен с разноцветни шимърчета, ако се сещате.

Последна редакция: пт, 29 дек 2023, 17:37 от dolce miele

# 23
  • Мнения: 13 025
Имах преди време някакъв подобен такъв, но не се сещам вече кой беше. За този черния става въпрос, поне по снимки като го гледам. Загледах ги и аз след всичкото писане за тези лакове тук, сакън нали да не изтърва нещо... Обаче тая цена ми е над психологичната граница за мъничко лакче от собствена марка на дрогерия. Не че ще ме разори, просто за мен това не е разумна цена и се врътнах и казах че не ща.
И без това пак ми се събра голяма кутия с лакове дето само й бърша праха напоследък, а да се лакирам не посягам. С това темпо ще ми стигнат до пенсия и ще ми и останат за след това Grinning

# 24
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 566
11мл е той е покривен. Аз мн харесвам пясъци....

# 25
  • Мнения: 97
Оrchid, предполагам, че на последната снимка цветът е най-реален?
Раче, точно този лак ли ти се счупи...😕
На мен черният Trend it up ми прилича (поне в шишенцето) на един Лумс- черен с разноцветни шимърчета, ако се сещате.
Да - снимката на слънце, бляскав е.
Откъде ги намирате тия красиви Llums?! Аз, когато и да ги погледна, все едни и същи и то основни цветове, дето ги имам на други марки същите. Явно в нашето Лили не зареждат много-много от цветовете им. 🤔

# 26
  • Мнения: 13 025
11мл е той е покривен. Аз мн харесвам пясъци....
Хм, че аз кой съм гледала тогава, сигурна съм че видях да пише 8мл. А това си е малко лакче отвсякъде и много набързо махнах с ръка най-вече заради това.

# 27
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 566
Бе и аз говоря на изуст чакай да еидя
Права си извинявам се

# 28
  • Мнения: 27 651
Оrchid, някои от най-хубавите Лумс са ми от дрогерии Лили, които не са близки до нас. Поне по едно време в близките ми дрогерии цветовете бяха скука.☺️
На този лак ми прилича черният пясък в щишенцето- но след пясъчния ефект не знам дали остава някаква прилика😃:

И аз харесвам пясъци. Тези от ДМ ми изглеждат по-фини пясъци. Драскат ли много?😃

# 29
  • Мнения: 15 353
Долче, поне сребърния, не, доста е фин.
А, така изглежда "черния" пясък на бяла подложка:

И да ви се похваля - една мила лакова фея Heart ме дари с червената пясъчна красотичка и утре ще се опитам да се спретна с нея.

Последна редакция: пт, 29 дек 2023, 21:05 от Джаста Праста

Общи условия

Активация на акаунт