Лакове за нокти - 167

  • 34 187
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 370
Здравейте, само моя маникюр ли се скапва след първата нощ? Лакирам се вечер и на сутринта е със следи от завивките.
Ето, вчера бях на маникюр в седем, успях да го опазя до последно и се събуждам сутринта  - на резки е.
Явно само топ лак не е достатъчен завършек?

# 736
  • Варна
  • Мнения: 1 753
Вземи си капки за бързо изсушаване, на Есънс са добри, на Аура май също ги похвалиха момичетата.
Avon имат спрей (шишенце с помпичка), който също е доста добър и е по-бюджетен вариант. Аз минах на него, тъй като ползвам редовно изсушителя, понякога и след всеки слой лак.

# 737
  • Мнения: 2 666
Само веднъж се лакирах преди лягане и също лакът ми на сутринта беше за махане. Обикновено се лакирам през деня и суша лака със сешоар. Не съм пробвала никога такива капки за изсушаване и съм се чудила дали действително помагат.

# 738
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
От вчера 106 essence loyal royal:

# 739
  • Мнения: 222
Вземи си капки за бързо изсушаване, на Есънс са добри, на Аура май също ги похвалиха момичетата.
Avon имат спрей (шишенце с помпичка), който също е доста добър и е по-бюджетен вариант. Аз минах на него, тъй като ползвам редовно изсушителя, понякога и след всеки слой лак.
И лилав етикет Catrice quick dry top coat, не е скъп. И мен ме интересуват други по-евтини варианти... и има разлика между капките, спрея и топа в нанасянето

# 740
  • Мнения: 13 166
Не съм пробвала от години, но поне на мен капки и от тия спрейове за по-бързо изсъхване никога не са ми вършили работа да се лакирам вечер и да се събудя без отпечатан чаршаф. Аз затова и толкова хваля Сеш, защото до сега само с него съм го постигала това. Признавам си че не знам в момента какво се предлага, може пък да са измислили нещо ефикасно.
Нямам как да се лакирам денем почти никога, вечер имам време като вече няма да върша нищо друго. Което пък значи че е приближило времето за лягане... Направо бях спряла да се лакирам заради това.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт