Лакове за нокти - 167

  • 34 809
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 759
Обичам да се лакирам- успокоява ме.Това е нещото за което имам много търпение. От ученичка се научих да си оправям ноктите и да се лакирам задоволително добре.
Пробвала съм да ходя на маникюрист- акрил, гел, гел лакове.....не е моето. Много са ми меки ноктите и нищо не издържа повече от 10 дни, а толкова издържа и обикновен лак
Това е от миналата неделя...може да издържи още
Лакирам се предимно неделя следобяд- правя си кафе и сядам да почивам пред телевизора поне 2 часа, въпреки че с бързосъхнещия топ става за 30 Мин.
Краката лакирам само лятото- последните години слагам гел лак на 3 седмици при маникюрист. За тях нямам това търпение и желание да ги правя сама.

# 691
  • Мнения: 13 723
На мен и на ръцете ми е досаден процесът на лакиране, резултатът е което ме радва. На ръцете ми е  даже още по-досадно, защото все нещо правя с тях и ако трябва да чакам по-дълго... писва ми. Аз затова и бях спряла съвсем с лакирането, докато не открих този топ, спестява ми време и нерви. Преди това редовно лакирах вечер и сутрин откривах отпечатани чаршафи и/или коса.
Кой топ? ☺
Seche Vite, споменах го по-нагоре и затова не съм написала пак името. Обсъждали сме го много пъти тук, предимно сме доволни. Е, пак не е като изпечен лак да е досущ твърд веднага но ускорява нещата много. Примерно вечер не ми е проблем да се лакирам със слой база, два слоя лак, отгоре дебел слой Сеш и да съм в леглото до 20-30 минути най-много, знам че сутринта ще си заваря лака без отпечатъци. За по-кратко време не съм пробвала, но за толкова никога не ме е издънил. Устройва ме, като имам предвид и че не чакам изобщо да изсъхват отделните слоеве а колкото са засъхнали докато мина всички нокти - толкова.

# 692
  • София
  • Мнения: 5 760

Това ли е?

# 693
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Да, това е топът.
Най-изгодно съм го вземала от makeup.bg.

# 694
  • София
  • Мнения: 5 760
Мерси,ще го открия някъде. Не е наличен в момента там.

# 695
  • Мнения: 13 723
Мда, въпросът е да му дебнеш цената и там, че варира. А и поначало не е на цената на дрогерийните лакове.
За мен си струва всяка стотинка, а съм писала и тук много пъти че за лакове се целя в най-евтините иначе и не ми се дава съществена сума за лак. За този топ ги давам без да мигна, колкото и да ми е досадно че няма как да го купувам от физически магазин и трябва и доставка да плащам.

# 696
  • София
  • Мнения: 5 760
Чудесно! ☺Намерих го на супер цена в Емаг с безплатна доставка до автомат.Вероятно обаче не е наличен,защото ми дава доставка на 26 февруари.

Последна редакция: нд, 11 фев 2024, 12:49 от ♥ Димяни ♥

# 697
  • Мнения: 1 724
BEL 95, BEL mini 246 + NYD professional more glitter 03

# 698
  • Мнения: 181

GR Extreme gel shine 23.

# 699
  • Мнения: 2 234
O.P.I Cha ching cherry

# 700
  • Мнения: 101

- ливавото е 152 номер синьото е 151 номер черното е 148 номер това е 150 номер - това е 149 номер

Може би не са нови, но досега не съм ги виждала в Лили. Не съм фен на 21, но тези страшно много ми харесаха и се надявам и като ги сложа да е така. Имат уникални светещи частички, но нещо не се вижда много на снимката

Последна редакция: нд, 11 фев 2024, 16:27 от annonymous 18

# 701
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 928
annonymous 18,  кой номер е синия  лилавият ?

# 702
  • Мнения: 27 931
Anonymous, моля те да снимаш номерата на лаковете!
Наси, синьото е 151.

# 703
  • Мнения: 101


Мисля, че малко трябва да поспра ... 3 кутии с лакове и 3 албума с лепенки ...
Ей сега ще добавя номерата на всички лакове по-горе - направо в предния пост

# 704
  • София
  • Мнения: 246

Вдъхновена от Ивчето и в духа на наближаващия празник на влюбените - Flormar JL39 Sweet Orchid.

Общи условия

Активация на акаунт