Лакове за нокти - 167

  • 34 773
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 762
Barry M Diamond Luxe Trinket на 3 слоя

И с Golden rose Matte top coat

# 721
  • Мнения: 27 822
Ренинел, сложи номера и на втория лак!🙃
Тина, страхотен лак!😍

# 722
  • Мнения: 3 161
[Долче,заповядай Simple Smile

# 723
  • Мнения: 1 306
Здравейте 🙂
Може би е обсъждано,но да попитам за прословутият топ лак на Seche😉Има ли отдръпване и сгъстява ли се бързо?
Това е проблема при мен с повечето бързо съхнещи топове😞и заминават в коша.
Само този не съм пробвала та ще ми е полезно мнението на тези, които го използват 🙂
Благодаря ви🤗💗
“Прословутият” Seche твърдо не харесвам. Изобщо не съхне “светкавично”, сгъстява се по-бързо от останалите топ лакове и се отдръпва супер много и супер грозно. Опитвала съм и на току-що лакирани нокти, и на изсъхнал лак, и по кожички съм мазала - все тая. И все грозно.
За момента единственият quick dry, който наистина ме впечатли (ползвала съм почти всичко от вида по нашите ширини) е абсолютно неизвестна, поне за мен марка - Delia. Купен за допълване на поръчка и без никакви очаквания. Изсъхна наистина бързо, няма черти, няма отдръпване, а блясъкът е приличен. Аз - доволна. Много. Този е:

# 724
  • Мнения: 1 170
За първи път си правя Валентински маникюр 🤣🤪

152 lemon butter Catrice и черния тренд


Ето и едно сребро, само ден бях така.
Douglas Grey

# 725
  • Варна
  • Мнения: 939
Amandine, страхотни финни надписи. Тъкмо и аз изтрих черния с пободна комбинация и намазах червения за утрешния влюбен Трифон 😉



И с разкошния Seche vit, от който аз също съм много доволна



Естествено красотата му няма улавяне на лампа...

# 726
  • Мнения: 2 258
Wet'n'wild E476E Red red / Rouge rouge

# 727
  • Мнения: 347


Номер 56, подложка SNB Венета
Сложих топа и след 15 минути бях на мивката да мия чинии. Не го заменям за никой друг,за  Seche vite говоря.

# 728
  • Мнения: 2 092
Този топ си е топ и за мен. На Кико също е много добър.

# 729
  • Мнения: 449
Само при мен ли топа на Кико се бели като люспа? Опитах с различни бази, различни лакове.. еми не

# 730
  • Мнения: 533
Два лака на Perfect,но без номера

# 731
  • Мнения: 103


G.Salvete 3 Peony + Perfect S135

# 732
  • София
  • Мнения: 3 064
Само при мен ли топа на Кико се бели като люспа? Опитах с различни бази, различни лакове.. еми не
При мен си е ОК,не се бели.

# 733
  • Мнения: 100
Честит празник на всички Simple Smile




пясъчния тренд ит ъп + пефект К25 / 0825 + голден роуз extreme glitter 210

# 734
  • Мнения: 27 822
Невалентински маникюр от мен с Перфект S 115 и H&M Flake it!+ бяла подложка🤍🖤:



Трудно се улавят всичките блещукащи частички на снимка, но на живо непрекъснато проблясва по някоя.🙂 Перфектът ми е за разреждане.
Скрит текст:


 
Имах идея за валентински маникюр, даже за два. Но не си намерих нито червения пясък, нито един червен брокат.☺️ Опитах да сложа някакво червено с частички, но ужасно се омазах и го изтрих. Като се лакира човек с нещо, което не му е на сърце, така става...😅
П. П. Трябва да мина с пилата по връхчетата, че Flake it! е точно като натрошени парченца от стъклени играчки за елха...боцкат.😁

Последна редакция: ср, 14 фев 2024, 16:30 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт