НОЕМВРИ месец мина вече, гушкаме си вкъщи малкото човече

  • 2 956
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Мале, браво! Grinning Моето девойче заспива 12, понякога 12.30. Как постигате ранното заспиване Hug

# 46
  • Мнения: 287
Оох, мале! Бях започнала да си мисля “колко лоша майка съм” , че не го слагам детето да спи рано и да става рано като всички дечица 😄😄😄 ама то просто не се получава, ей го цял ден не е спал, заспа в 17 и спа до преди час 😄

Мале, браво! Grinning Моето девойче заспива 12, понякога 12.30. Как постигате ранното заспиване Hug

# 47
  • Мнения: 175
Момичета моята девойка е на 2м.20дни до преди два дни нямахме никакви проблеми с пиенето на мляко,даже много бързо изпиваше. От два дни когато и давам млякото първо почва много добре да пие и след 30-40мл оставя биберона оглежса се с с отворена уста,търси шишето,като намери пак суче два три пъти,пак оставя, и когато търси мрънка. Пие аптамил пронутра 5 хранения по 150мл. Снощи в 21:00изпи 90мл и заспа, сега се събуди и. И дадох 120мл. И заспа. За първи път се случва това,тя  да мрънка да оставя биберона по време на хранене.

# 48
  • Мнения: 260
Момичета моята девойка е на 2м.20дни до преди два дни нямахме никакви проблеми с пиенето на мляко,даже много бързо изпиваше. От два дни когато и давам млякото първо почва много добре да пие и след 30-40мл оставя биберона оглежса се с с отворена уста,търси шишето,като намери пак суче два три пъти,пак оставя, и когато търси мрънка. Пие аптамил пронутра 5 хранения по 150мл. Снощи в 21:00изпи 90мл и заспа, сега се събуди и. И дадох 120мл. И заспа. За първи път се случва това,тя  да мрънка да оставя биберона по време на хранене.
И моя синковец е така ,като се наяде почва да мята глава наляво надясно ,пробвам да дам да пие още изпива по малко и почва да бута с език бибероната.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 122
Еха! А като го нахраниш в 19-20 след това заспива ли? До колко спи сутрин ? Малкия заспива около 22-23ч. и спи до към 09ч. Но аз съм от поспаливите и лягам по-късно, което абсолютно ме устройва. Опитвала съм се да го слагам да спи около 20-21, но задължително се буди около 23 и или му се играе или е гладен…

Моето днес направи три месеца. От около месец вече има само 5 хранения. До вчера ядеше по 140 мл вода с 4 л. и малко АМ. От вчера вече давам по 150 мл вода и 5 л. АМ. Яде на 3 - 3,5 много рядко на 4 часа.
Последното му хранене е м/у 19 - 20 ч. и после яде чак в 5 - 5:30 ч. сам спря да се буди за нощно хранене.

Заспива между 20:30 - 21:30 ч. средно нощен сън има между 9 или 10 часа като го следя с едно приложение.

# 50
  • Мнения: 287
Оу, раничко става 😄 ние днес сме спали до 11:45, като е заспал снощи в 22:30-23:00ч., разбира се с будене за храна… но режима е изцяло негово дело, аз даже се бях настроила психически за всекидневно ранно ставане, но извадих късмет 😄 и съответно мен ме устройва този режим 😄👌

Еха! А като го нахраниш в 19-20 след това заспива ли? До колко спи сутрин ? Малкия заспива около 22-23ч. и спи до към 09ч. Но аз съм от поспаливите и лягам по-късно, което абсолютно ме устройва. Опитвала съм се да го слагам да спи около 20-21, но задължително се буди около 23 и или му се играе или е гладен…

Моето днес направи три месеца. От около месец вече има само 5 хранения. До вчера ядеше по 140 мл вода с 4 л. и малко АМ. От вчера вече давам по 150 мл вода и 5 л. АМ. Яде на 3 - 3,5 много рядко на 4 часа.
Последното му хранене е м/у 19 - 20 ч. и после яде чак в 5 - 5:30 ч. сам спря да се буди за нощно хранене.

Заспива между 20:30 - 21:30 ч. средно нощен сън има между 9 или 10 часа като го следя с едно приложение.

# 51
  • Мнения: 175
Здравейте, ние сме на аптамил пронутра,всеки ден се изхождаше поне веднъж. Но от вчера не е акала. До колко дни е позволено да не ака с аптамил. Корема е мек

# 52
  • Мнения: 287
До 5. Но аз на третия вече бях изтрещяла. За един ден е напълно нормално. Правете масажчета и гимнастика.

Здравейте, ние сме на аптамил пронутра,всеки ден се изхождаше поне веднъж. Но от вчера не е акала. До колко дни е позволено да не ака с аптамил. Корема е мек

# 53
  • Мнения: 175
Благодаря!

# 54
  • Мнения: 287
Здравейте, какви са мненията ви за различните марки пюрета ? Колебая се между Хипп и Гербер, с коя марка да започна захранването. Четох, гледах, като че ли Гербер имат малко повече варианти на зеленчуци. Хип дали останаха само име? Благодаря на отзовалите се!

# 55
  • Мнения: 429
С първото дете ползвах от малките бурканчета на Гербер. Сега съм взела пак от малките, но на Плазмон. Общо взето повечето препоръки са за тези марки и Хип. Като цяло смятам в началото от тях да давам, а в последствие и за разнообразие евентуално и от ДМ.

Общи условия

Активация на акаунт