На море в Турция - тема 82

  • 60 591
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 2 881
Ние запазихме за края на септември в Кушадъсъ в Либърти ризорт 5(имал е друго име хотела,правен му е ремонт),3ма възрастни с дете на 5 год.-2628 лв.,7 нощувки със собствен транспорт.За първи път ще почиваме в курорта, за втори път в Турция - ходили сме в Мармарис преди години,още бяхме гаджета с ММ:grinning:
Как е времето в Кушадъсъ края на септември?
Ще се радвам да получа мнения за хотела.
Ние ще почиваме в него за трета година подред. Заминаваме на 12ти май, ще кажа после как е при новите собственици. Принципно веригата Либърти е от по-висок клас, така че промяната би трябвало да е за по-добро. Хотелът на нас лично ни харесва. Ако те интересува нещо по-конкретно за хотела ми пиши лично, иначе ще се разпиша за него после, като се приберем от там.

# 436
  • Варна
  • Мнения: 96
В Турция отново наводнения...
Анталия е под вода от снощи в следствие на обилни дъждове, текат спасителни операции.
По улиците реки до ниво стъклата на автомобилите... има и преобърнати.
За други градове информация не съм забелязал.

Къде в Алания може да се паркира платено?
Търсих в нет-а, гледах по картата... никъде нищо не намирам.
Къде се паркира по принцип? На улицата? Сини, зелени зони нямат сигурно...

# 437
  • Берлин
  • Мнения: 4 656
Navy,
Пиши в Google

arabamı alanya'da nereye park etmeliyim

# 438
  • Мнения: 6
Здравейте, чета, чета, чета и моля за помощ. Избираме хотел за средата на юли, 2-ма възрастни и 2 деца на 8 и 13. Миналата година бяхме в Сунис Ефес и много ни хареса (основно кабаните на плажа, водата, размера на хотела).  Гледах евентуално да сменим курорта и разглеждах хотели с Емералд за Белек и Бодрум. В крайна сметка ,открих CLUB MARVY BY PALOMA , който ми изглежда много добре, но намирам само един отзив в групата и то преди доста време. Цената е малко  по-висока от La blanche islande в Бодрум. Не търсим много голям хотел, но все пак да има забавления за децата, някоя водна пързалка, анимации, но да не е прекалено голям комплекс, за да могат спокойно само да си обикалят и лесно да ги намирам:)


Някой има ли отзиви за Клуб Марви? Какво бихте препоръчали? Мнооооооого благодаря, море от хотели е и идва момент, в който направо предпочитам да не пътуваме пред избирането, гледането на снимки и тн

# 439
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Ако Клуб Марви е бившиат Клуб Султан в Йоздере, аз съм била доста отавна там и беше страхотно.

# 440
  • София
  • Мнения: 1 442
Здравейте, чета, чета, чета и моля за помощ. Избираме хотел за средата на юли, 2-ма възрастни и 2 деца на 8 и 13. Миналата година бяхме в Сунис Ефес и много ни хареса (основно кабаните на плажа, водата, размера на хотела).  Гледах евентуално да сменим курорта и разглеждах хотели с Емералд за Белек и Бодрум. В крайна сметка ,открих CLUB MARVY BY PALOMA , който ми изглежда много добре, но намирам само един отзив в групата и то преди доста време. Цената е малко  по-висока от La blanche islande в Бодрум. Не търсим много голям хотел, но все пак да има забавления за децата, някоя водна пързалка, анимации, но да не е прекалено голям комплекс, за да могат спокойно само да си обикалят и лесно да ги намирам:)


Някой има ли отзиви за Клуб Марви? Какво бихте препоръчали? Мнооооооого благодаря, море от хотели е и идва момент, в който направо предпочитам да не пътуваме пред избирането, гледането на снимки и тн
Че то има ли по-добър в тоя регион? Не че съм ходил, но даже не смея да го погледна, че скъп ми идва.

# 441
  • Мнения: 6
Здравейте, чета, чета, чета и моля за помощ. Избираме хотел за средата на юли, 2-ма възрастни и 2 деца на 8 и 13. Миналата година бяхме в Сунис Ефес и много ни хареса (основно кабаните на плажа, водата, размера на хотела).  Гледах евентуално да сменим курорта и разглеждах хотели с Емералд за Белек и Бодрум. В крайна сметка ,открих CLUB MARVY BY PALOMA , който ми изглежда много добре, но намирам само един отзив в групата и то преди доста време. Цената е малко  по-висока от La blanche islande в Бодрум. Не търсим много голям хотел, но все пак да има забавления за децата, някоя водна пързалка, анимации, но да не е прекалено голям комплекс, за да могат спокойно само да си обикалят и лесно да ги намирам:)


Някой има ли отзиви за Клуб Марви? Какво бихте препоръчали? Мнооооооого благодаря, море от хотели е и идва момент, в който направо предпочитам да не пътуваме пред избирането, гледането на снимки и тн
Че то има ли по-добър в тоя регион? Не че съм ходил, но даже не смея да го погледна, че скъп ми идва.



Около 8000 лева за 4ма, в отделни стаи, близка е цената като в Сунис и Бодрум - LA blanche island- много се чудя между двата

# 442
  • София
  • Мнения: 1 442
Били сте вече в Йоздере, мръднете надолу до Бодрум, явно сте с кола, ще мръднете до Бодрум. Аз ако трябваше да избирам, категорично Бодрум.

# 443
  • Мнения: 1 356
Тази година за първи път ще почиваме в Турция. Бях се насочила към Анталия, но заради дълбокия и каменист плаж се отказах. Ще ходим началото на м. Юни, двама възрастни и дете на 10г. Бюджета ни е 3200 Wink, скромно, но... няма как.
Агенцията ми предложиха още няколко варианта в моя ценови бюджет и съм се спряла на Arnoр deluxe hotel and spa в Сиде.
Може ли мнения?
Колко време е трансфера от летището до него?

Последна редакция: пт, 16 фев 2024, 16:54 от J_M_L

# 444
  • Мнения: 328
Тази година за първи път ще почиваме в Турция. Бях се насочила към Анталия, но заради дълбокия и каменист плаж се отказах. Ще ходим началото на м. Юни, двама възрастни и дете на 10г. Бюджета ни е 3200 Wink, скромно, но... няма как.
Агенцията ми предложиха още няколко варианта в моя ценови бюджет и съм се спряла на Arnoр deluxe hotel and spa в Сиде.
Може ли мнения?
Колко време е трансфера от летището до него?

Ако това е бюджета ви със самолет, имайте предвид, че само чартъра ще е около 250-300€ на човек. Тоест за остатъка от парите не очаквайте много от хотела.

# 445
  • Мнения: 1 291
Защо да "скромно" 3200 бюджет за двама с дете? Има страхотни хотели за тези пари , а тази сума за много хора хич не е 'скромна".

# 446
  • Берлин
  • Мнения: 4 656
Кои са тези хотели?

# 447
  • Варна
  • Мнения: 4 967
При бюджета транспорта много играе, особено на сегашните цени.
При резервация октомври самолетна програма ни качи цената на хотела с 1000лв за трима, но вече е повече.

# 448
  • Мнения: 33
Тази година за първи път ще почиваме в Турция. Бях се насочила към Анталия, но заради дълбокия и каменист плаж се отказах. Ще ходим началото на м. Юни, двама възрастни и дете на 10г. Бюджета ни е 3200 Wink, скромно, но... няма как.
Агенцията ми предложиха още няколко варианта в моя ценови бюджет и съм се спряла на Arnoр deluxe hotel and spa в Сиде.
Може ли мнения?
Колко време е трансфера от летището до него?
Арнор е нов и хубав хотел, модерно обзаведен, с добро обслужване. Много добър вариант за почивка в по-ниския ценови клас. Малко ми е нелогична мивката извън банята, но се преживява и това е само за стандартните стаи. До плажа се стига с шатъл, плажа е пясък и ситни камъчета до морето. Античния Сиде е на пешеходно разстояние.

# 449
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 815
Защо да "скромно" 3200 бюджет за двама с дете? Има страхотни хотели за тези пари , а тази сума за много хора хич не е 'скромна".
Защото около 900 евро са билетите и остава 1400 лв. за хотел. Разбира се много зависи от периода.
Не че са малко пари 3200 лв. за нашите доходи.

Общи условия

Активация на акаунт