Отговори
# 690
  • Мнения: 2 322
Поправете ме, ако греша, но някога Асуман била ли е обиждана от Халис, за това че не може да го дари с внук. Или интригата идваше само от Ифакат, с която Асуман и сега не мели брашно.
Доколкото си спомням Асуман получи пълна подкрепа от семейството, без Ифакат.
Обратно на всички вас, аз харесвам класата на Асуман. Има моменти, когато изглежда безлична, но момичето никога не е претендирало да бъде звездата на сцената. Тихо изживяваше и любовта и болката си. Скромно, елегантно и класно момиче, което имаше силата да се откаже от любовта си и да го освободи от невъзможността да продължи рода си.
Момиче изживяло огромна трагедия, без да се озлоби към никога, без да говори напразно и после да съжалява.
Момиче, което избра да живее сред спомените за любимия човек, защото само сред тях вижда смисъл. Момиче, което има намерение да работи и да се развива, както разбрахме от Халис и съм сигурна, че ще го постигне.
Аз я харесвам!

# 691
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 957
Кой в къщата е наранявал Сейран след като се омъжи втори път по любов?
Хапчетата  бяха 100 % против желанията на Ферит и  в подкрепа на нейното желание  да учи/не ражда/
Ферит не и е изневерил ,а само скрил  бебе ,защото я познава и знае ,колко  тя е безразсъдна в реакциите си
Прав е Ферит  да скрие ,защото тя е увредена от баща си и  не излушва и не му вярва
Има ли някой отговор :
 Защо това момиче направи това?
Какво постигна ,ако  е имала план или някой и даде бомба ,която тя взриви ,когато  се  почуства изоставена?
Още една... Ти ще си съгласна ли да ти дават противозачатъчни без твое знание?! Ти знаеш ли колко опасен може да е прием на такива медикаменти без лекарски надзор?! Да не говорим, че това е нейн избор дали ще се пази или не. Направо се притеснявам като ви чета...

Не бил изневерил, крил бил едно бебе... Какво толкова! Направо нямам думи...

Имам отговор - тъпакът Ферит дори след като се "жертва" за любимата си, не спря да я лъже, когато не му изнасяше да се изнася от стаята и къщата, и да ходи по барове, за да разпусне... И най-важното не спря да я удря под кръста с баща ѝ и семейството ѝ. А за капак накрая я остави да се оправя сама в студа без пари и телефон.

Кате, ама наистина... Мислиш ли, че Феро ще даде косъм да падне от главата на златното деде? Joy

Джули, проблемът с Асуман е генерален. След смъртта на Фуат, тя е абсолютно излишна. Не разбирам защо я държат. Не знам как точно ще се развива... като надзорник на двете нови снахи...

Последна редакция: нд, 07 яну 2024, 17:32 от Reni 🧿

# 692
  • Мнения: 739
"Хапчетата  бяха 100 % против желанията на Ферит и  в подкрепа на нейното желание  да учи/не ражда/"

Горкия Ферит , той е ощетения в случая , така ли. На нея видиш ли и направили услуга , като са я тровили с хапчета.
Дай да плесне с ръце и да ги прегърне !
На такива хора  , дори плюнката си не хвърлям.

"Ферит не и е изневерил ,а само скрил  бебе ,защото я познава и знае ,колко  тя е безразсъдна в реакциите си "

Да бе , те бебетата щъркелите ги носят !

Последна редакция: нд, 07 яну 2024, 17:35 от Kami_J

# 693
  • Мнения: 1 841
Значи всички ние преразказваме какво се случило в този,или онзи епизод
А аз подхванах темата дали Серан правилно постъпи,като се появи в реално телевизионно време пред цяла Турция и изтипоса
 всички-майки,бащи,сестри,Корхан
Моята дилема е не какво се е случвало в дизито,а трябваше ли Сейран да си отмъщава по този начин
Защото,ако преди три-четири дни не се бе появила Пелин с корема,Сейран щеше да си живурка с Ферит Корхан и даже на ум нямаше да и дойде да направи това,камо ли да се подведе под думите на баща си
Не връщайте във времето кой какво е направил
Вежте сега
Щеше ли Сейран да излезе в интервю и да разкаже историята си,ако не беше се появила Пелин?

# 694
  • Мнения: 22 261
Преди да се появи Пелин, Сейран си живуркаше в ялъто?
То имаше ли един спокоен ден за нея? Още на първия ден след сватбата се започнаха глупостите.
Добавяме разкритието за Султан, дишащия Ферит, снимките на целувкита в бара, хапчетата...
Гарнираме с всекидневните побои от баща й. Добавяме лицемерието на Корханови, които изобщо не я искаха втория път за снаха и крояха планове за отстраняването й още от преди втората им сватба.
Ама... нашите кусури са в задния дисаг Smirk

# 695
  • Мнения: 8 668
Нямаше, естествено, щеше да си живурка с Ферит и неморалното семейство Корхан.

# 696
  • Мнения: 22 261
Забравих да добавя и крилатите думи на Ферит: Свиквай! Такива неща са ставали и ще стават, аз съм Ферит Корхан!

# 697
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 957

🧿🧿🧿

# 698
  • Мнения: 1 841
Преди да се появи Пелин, Сейран си живуркаше в ялъто?
То имаше ли един спокоен ден за нея? Още на първия ден след сватбата се започнаха глупостите.
Добавяме разкритието за Султан, дишащия Ферит, снимките на целувкита в бара, хапчетата...
Гарнираме с всекидневните побои от баща й. Добавяме лицемерието на Корханови, които изобщо не я искаха втория път за снаха и крояха планове за отстраняването й още от преди втората им сватба.
Ама... нашите кусури са в задния дисаг Smirk

Всичко това се случи не след сватбата им,а в последната серия,преди да дойде Палин,съжалявам
Даже плануваше да има дете от Ферит и дума не обелваше за престъпния план на Корхан да я вземат за снаха

# 699
  • Мнения: 716
Да Рени, напълно сериозно. Нали тя категорипно заяви, че няма да ражда. Жалко, че Ифакат незнаеше и набърка и прислугата в лайната.
Подкрепям, че е неморално да даваш лекарства на някой без знанието му, но към днешна дата спасява само своя гъз и няма да мисли за дете.( не е ли така? Това си е услуга)  Още повече когато " мрази" баща му, не е добре за детето.
 Извинението към Суна - " Съжалявам" ...Сериознооооо, с това ли ще минем....ми и Ферит каза Съжалявам...направил съм бебе без дя знам..., ама не му приеха извинението. Дори напротив, излязоха в национален ефир за да си тропат зъбите за стари неща. Самите вие казвате, че Ферит прави услуги на Сейран и после й натяква...Защо се връща постоянно в миналото.
Защо Сейран се връща в миналото тогава. Защо се омъжи за този мъж отново като не е готова да забрави....?! И както вече казаха, ако интервюто беше дадено при първия развод, щях да скачам от щастие. Сега обаче тя се омъжи по свое желание и против волята на всички останали...какво иска и за какво претендира. Защо изобщо се върна в имението, нали Ферит дойде при баща й...тя се съгласи да се връща! Хвана ръката на Ферит и туду- туду у Корханови
 
А и последно. Дописвам!
Суна..защо Суна да е предала Сейран преди последната серия? Преди нея Суна беше момиче което се бореше да оцелее. Така се случваше, че все опираше до Ферит и Сейран. Отдаде й се шанс да се спаси сама - хвана го...Защо Сейран го приема като предателство и защо мрази Кая?! Той пък какво й направи, че е против него?!  Страх я , че ще измести Ферит от първото лясто ли или...Нали тя не желае да е кралицата на Босфора. Да отстъпи на желаещите, каква е драмата.

Последна редакция: нд, 07 яну 2024, 18:01 от Ela1

# 700
  • Мнения: 739
Значи всички ние преразказваме какво се случило в този,или онзи епизод
А аз подхванах темата дали Серан правилно постъпи,като се появи в реално телевизионно време пред цяла Турция и изтипоса
 всички-майки,бащи,сестри,Корхан
Моята дилема е не какво се е случвало в дизито,а трябваше ли Сейран да си отмъщава по този начин
Защото,ако преди три-четири дни не се бе появила Пелин с корема,Сейран щеше да си живурка с Ферит Корхан и даже на ум нямаше да и дойде да направи това,камо ли да се подведе под думите на баща си
Не връщайте във времето кой какво е направил
Вежте сега
Щеше ли Сейран да излезе в интервю и да разкаже историята си,ако не беше се появила Пелин?

VAL сигурно си чувала за капката  : Няма дребни неща , казала капката и преляла чашата.

Всяко търпение си  има край. Въпреки всичко ,тя беше приела ,че Пелин е вън от живота им. От любов ,беше приела и Ферит , такъв какъвто е към  онзи момент  , но......  Когато си предаден от любимия човек , че и от близките си се замисляш - струва ли си ?
Ако я нямаше Пелин и най вече постъпките на Ферит /лъжите му за бебето , целуването на корема , оставянето в нищото/ , тя нямаше на този етап да  даде интервю. До последно  не искаше, но Феро много я улесни в решението. Тровиха я , лъгаха я, изневеряваха и , дишаха по баровете , еее......какво още !?

Напълно я подкрепям за итревюто . Нали беше никоя , защо толкова ги заболя ?

# 701
  • Мнения: 22 261
Ноу комент Rolling Eyes



Тук й показва нагледно как диша Grinning

# 702
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 957

🧿🧿🧿

И аз съм така Close

# 703
  • Мнения: 230
Пак сте вдигнали градуса! 🙃
Извинете, поне от женска солидарност, в това консервативно общество, където жената е виновна по дефолт, Сейран заслужава да я подкрепяме. Ферит ми е много симпатичен, но момичето не заслужава това отношение.

# 704
  • София
  • Мнения: 2 062
Тъпото деде лееше сълзи и кълнеше, тъпакът Феро да не остане по-назад му ги бършеше, защото онзи не може сам.

Hands Plus1Hands Plus1Hands Plus1

Не мога да повярвам, че някой може да смята за редно даването на хапчета на човек, без съгласие и не вижда нищо лошо в това...

Общи условия

Активация на акаунт