? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 199 377
  • 4 984
  •   3
Отговори
# 3 870
  • Мнения: 10 690
Днес работят ли тото-пунктовете?
Не знам дали работят, но на сайта можеш да си направиш регистрация и да правиш залози без да ти се налага да се разкарваш до тото пункт.
Нямам доверие по този начин да играя тото. То и по стандартният начин може да манипулират тиражите,но е по-трудно...
Ми същото е. Пак се вкарва фиша в компютъра... Само дето не си го вкарал ти... Как точно е различно?

# 3 871
  • Мнения: 6 594
Каква е разликата между тези две стойности, отчитани чрез смарт часовник? По-скоро лявата не ми е ясна.

# 3 872
  • Мнения: 41 839
Каква е разликата между тези две стойности, отчитани чрез смарт часовник? По-скоро лявата не ми е ясна.


Te показват едно и също от различен ъгъл. Второто е скоростта ти в км/ч, а първото е колко време ти е нужно за да изминеш 1 км. Раздели 60 на 12,5 и ще получиш второто .
12'30" = 12 минути и 30 секунди = 12 минути и половина.

# 3 873
  • Мнения: 2 627
Поръчах нещо в Bauhaus точно преди празниците. Но установих, че няма да мога да си служа, и днес около обяд писах на имейла им, че отказвам поръчката, с наложен платеж беше.

Преди малко получавам имейл, че поръчката е приета от куриер за доставка, с Еконт. Звънях преди малко, естествено никой не отговаря.

Та, ако не ми анулират поръчката и пратката пристигне в офис на Еконт и аз не я взема, какви са последиците?

# 3 874
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 310
Никакви.

# 3 875
  • Мнения: 69 245
Нищо няма да стане.
Ако пък много ти е съвестно, има вариант да я приемеш и после да я върнеш, като връщането е за твоя сметка, доколкото виждам в ОУ на търговеца.
Но за него дали няма да получиш, или ще направиш отказ от договор после, е едно и също...така че няма значение...

# 3 876
  • Мнения: 9 418
Днес работят ли тото-пунктовете?
Не знам дали работят, но на сайта можеш да си направиш регистрация и да правиш залози без да ти се налага да се разкарваш до тото пункт.
Нямам доверие по този начин да играя тото. То и по стандартният начин може да манипулират тиражите,но е по-трудно...
Ми същото е. Пак се вкарва фиша в компютъра... Само дето не си го вкарал ти... Как точно е различно?
Именно – ключовата фраза ти си я написала "не си го вкарал ти". Ако пускам фиша от моя лаптоп,веднага ще ме засекат и ще разберат кой съм,докато като пусна фиша в последният момент (два часа преди тегленето на тиража),те не знаят кой го е пуснал и имат само два часа да манипулират числата от тегленето.. Винаги пускам и три колонки със случайни току-що хрумнали ми числа.

Апропо,днес работят тото-пунктовете и се взех печалбата от 280лв. Heart Eyes Утре ще я извеселим в някоя кръчма,щото няма да стигне за скъп ресторант...

# 3 877
  • Мнения: 368
Здравейте,от къде мога да тегля кратки ринг тонове за телефон освен zedge?

# 3 878
  • Мнения: 69 245
Здравейте,от къде мога да тегля кратки ринг тонове за телефон освен zedge?

https://ringtonesok.com/ringtones/soobshcheniya

# 3 879
  • Мнения: 2 603
Влязох да погледна нещо в здравното си електронното досие и видях, че ОПЛ и хирурга са ми издавали "Издадени талони за ТЕЛК - 5бр"
Съмнения за болеста си нямам, т.е. наистина си бях(и съм болна) от нещото, за което са издадени тези талони, но помня, че я питах тогава не мога ли да се явя на ТЕЛК и тя каза нямало смисъл и така остана, не сме подготвяли документи.
Какви са тези издадени талони, някой има ли представа.

# 3 880
  • Мнения: 69 245
Да не си удължавала болнични, над 6 месеца ?

# 3 881
  • Мнения: 2 603
Ами май не, мисля, че се върнах точно на 6-тият месец. най-много месец отгоре да е било

# 3 882
  • Мнения: 502
Имам ролкови кънки от години и отдавна се каня да се науча да ги карам. Обаче е много трудно, днес пробвах равновесие само да пазя. Има ли от вас научили се не в детските си години да карат ролери/ролкови кънки? 😀 имам предпазители за ръце и крака, каска не знам дали да си взимам, дано не се пребивам чак по глава 😀

# 3 883
  • Мнения: 36 875
Ако са ролкови кънки (с 4 колелца - две отзад и две в предната част), а не ролери, мисля, че е по-правилно човек първо да се научи да ходи с тях, а после да се пързаля. Става с баланс и твърда стъпка (като ходене в паници). Мен се опитваха да ме учат преди години (не бях дете), но не ми беше достатъчно интересно и не обичам да падам.

# 3 884
  • Мнения: 368
Здравейте,от къде мога да тегля кратки ринг тонове за телефон освен zedge?

https://ringtonesok.com/ringtones/soobshcheniya

Само спам ми излиза тук
Къси ринг тонове търся ...тук нищо няма

Общи условия

Активация на акаунт