Да се оплачем... 2024

  • 747 269
  • 12 279
  •   21
Отговори
# 10 530
  • София
  • Мнения: 28 781
Оф, 12-годишното пак заспало на отворен прозорец, а навън е 5 градуса. И е на ваксина днес на всичко отгоре Close

# 10 531
  • Мнения: 2 762
Жаки, продължавам с палците, всичко ще е наред!

Бях малко отпуск и днес ще ми е първия работен ден. Направо не ми се почва като знам какво ме чака.

# 10 532
  • Пловдив
  • Мнения: 23 780
Като един маргинал, хич не обичам многото поредни почивни дни, от сега умувам как да работим, това 6 дни са си доста. То хубаво пускам кепенците и рахат, ама оборот- йок Blush
Фирмата в която работя ще работи. И аз ще работя в 1-2 дни от почивните. По принцип работя една събота на два месеца, но тук се събират много почивни дни и ще се извъртим всички. Категорично само в неделя няма да работим.

# 10 533
  • Мнения: 5 383
Фавиана, благодаря ти много за споделеното. Искрено вярвам че лекарите които ще видят резултатите ми ще вземат адекватни мерки. Ок съм за инжекции, даже от всичко което изчетох вчера по темата , точно този метод ми се стори най щадящ. Обичам си стомаха, и предпочитам да го пълня с по приятни неща отколкото с дразнещи хапчета . Тая вечер съм на един доктор, другата седмица пак.Ше се оправя, сигурна съм, защото навреме ( е, можеше и по рано) е хванат проблема. Ама той пък, ако не стане проблем, как да се лекува? Имам високи стойности витамин Д и вярвам че това ще е от полза при лечението на остеопорозата .
Днес тук е студено, но само си помислете какво е на север от нас. При малкия ми син вчера е валял сняг. А големия кара колело всеки божи ден, днес е 2 градуса при тях , със силен вятър . Толкова за лошото време. Обличам се , мятам се на колелото, и си припомням, че няма лошо време, има неподходящо облечени .
Имам едни тъпи драми  работата , произхождащи от неадекватен мениджмънт на местно ниво, но наистина не си струва да си цапам мислите с това . Слагам ги в едно чекмедже дълбоко в мозъка, затварям го , заключвам и хвърлям ключа надалече. Така или иначе нищо не може да се промени. По добре аз да си живея спокойно, така или иначе - стореното е сторено и не може да се върне назад .
Гледам да съсредоточавам мислите си върху моето здраве  което ме поддържа жива . Това е най важното   .
Сигме, супер е Миро, браво на вас, че сте си подарили тази емоция .  Музиката му буквално лекува души.
Жаки, пожелавам успешно излекуване . Нека всичко лошо е останало назад . И както всеки ден си повтарям- върху мен да е Господи, само да не е върху децата . Не дай си Боже върху мъжът ми. Сакън.

# 10 534
  • София
  • Мнения: 6 091
Мен вчера мен надуха и като ме схвана врата и рамото, направо виех от болки. Детето ме намаза с волтарен та ми размина. И се оплаквам от вечно търчане и задачи. Вчера се прибрах в 16.30, до 17.00 бях направила две пици с детето (имах тесто). закрах я на РД от 17.00 часа, върнах се, с малкия ядохме пица, в 18.00 го закарах на английски, върнах се, изкъпах се и вече не можех да мръдна (предната нощ изобщо не спах от притеснения и мисли).
И се оплаквам от детски рождени дни през седмицата. Айде викам си тоя е от 17.00, най-много да е 2-3 часа. Звъня и на щерката в 20.00 часа и тя ми вика, ама още не са дали тортата поне до 21.30-22.00 часа ще е. Няма такива при мен. Прибра я баща и. И децата ми викам, мамо само ние си лягаме в 21.00 часа, другите си лягат в 22-23, че и вкъм полунощ. Послед що спят на чиновете първите 2 часа....

# 10 535
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Добро дъждовно утро!
Sigma, завидях за Миро! В чуденка съм дали да си взема билети за Античния, но ако се падна отпуска тогава...Имах късмета да съм в Каварна миналата година на празника на града и тоя човек се раздаде! Страхотно пя!
Жаки, само напред и нагоре!
G.D. след празниците ще взема да се организирам и да се изследвам и аз. Оф, то пък тогава ще се въртя покрай операцията на майка.

# 10 536
  • Бургас
  • Мнения: 6 610
Най-после захлади!
Така се живее 100 години!Рахат!

G.D.,как реши да направиш това изследване?Оплакване ли имаше или ЛЛ те насочи за профилактика?
Сигурна съм,че щом е хванато,ще вземеш мерки и няма да има проблем!Успех!

Аз да попитам тук,че все някой може да знае.
Искам да пусна една пералня,която не е работила от 8 години.Изчистих я с оцетов препарат.Направо заблестя,но ме е страх от това,което е по тръбите и не дай Боже да има запушване някъде.
Знаете ли мощен и работещ препарат за почистване с пране?
Ще я пусна на празна програма с такова нещо и ще стискам палци.Гледах в ДМ,но повечето препарати ми се струват по-скоро козметични,да почистиш работеща вече пералня.

# 10 537
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 064
Clotilde
 Преди няколко години в Сърбия в една кафана, влизам с кълбо напред, да си купя кафе. Вътре само мъже, жули се ракия на обяд, и всички гледат като отровени от гъби Grinning

# 10 538
  • Швейцария
  • Мнения: 1 846
На всички, които имат нужда от стиснати палци, имате ги.
Оплаквам се, че извадих летните дрехи, а при нас е така.

# 10 539
  • Мнения: 5 444
Jenny, къде това?

Аз пак не спах добре. Малката уж по - добре, но не е това, което беше.

# 10 540
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Що да мине лесно, като може да не е?
Решиха преди да ме изпишат да направят замерване на остатъчна урина в мехура след ходене до wc. Ми количеството си е стабилно.
Сега чакаме още 1-2-3 ходения и пак ще мерят. Т.е. в най-добрия случай към обяд ще си тръгна, а като нищо може и с катетър да си тръгна и да им давам отчет по телефона какво събирам в торбата. Ще се гръмна.

# 10 541
  • Швейцария
  • Мнения: 1 846
Гита, стискам ти палци да си тръгнеш на обяд без катетър Flowers Four Leaf Clover

Мартина, това е в подножието на швейцарските Алпи.

# 10 542
  • Мнения: 22 473
Гита, успех, а и по-добре че са го направили сега и още в болницата.

Оплаквам се от студ и вятър, но поне не вали, което ненавиждам.
Стискайте ми палци другата седмица за хубаво време в Солун, че иначе ще е кофти.

# 10 543
  • Мнения: 4 770
Гита, Жаки стискам палци.
Мартиспокойно всичко е наред , ще имаш още  двама палавници😊
G..D.. лечение се започва при стойности над 2,5 и се поема частично от касата. Как са ти останалите показатели? Добре е , че вит.Д е в норма и лечението може да започне веднага и както каза моята ревматоложка - не чети много в нета какво пише😊
Събудих се с някаква странна болка във врата- движа си врата, но все едно някой ми е гипсирал жила ли е, сухожилие ли...😩

# 10 544
  • Мнения: 8 579
Гита, Жаки, бързо да оздравявате! Пращам ви по една виртуална прегръдка с много положителна енергия!
Марти, всичко ще е наред с бебоците!

При мен се разгада мистерията със сърцебиенето... Установих определена цикличност и според интернет е от стрес, затова си пълня главата само с положителни мисли... Другата седмица съм на кардиолог и се надявам да потвърди моята диагноза Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт