Да се оплачем... 2024

  • 748 323
  • 12 288
  •   10
Отговори
# 10 665
  • Мнения: 11 555
Не ми говорете за студ. При нас е 1 градус. 🥶

# 10 666
  • Сф
  • Мнения: 10 698
Добро утро! И при нас е студ , включих климатика, извадих пак печката от килера снощи...хайде да се стопля вече!
Снощи гледах би ти ви , за коклюша , Ами ..ужас..ние специално доста се измъчихме докато го открият. Да беше само личната с пропуск, ама още двама специалисти да вдигат рамене...едва ли не се опитваха да кажат , че хората са си виновни , че късно търсят помощ. Много се ядосах снощи. Дано поне сега знаят и спестят ходенето по мъките на повече хора.
Мид, вие как сте ? Ние сме добре ,приключи и антибиотика и ще се връщаме на училище.
Славче, радвам се каквото и да се е случило, всичко е наред!
Мързи ме много днес Wink

# 10 667
  • Мнения: 8 579
Цяла седмица меря кръвно и според интернет е като по учебник...Според мен е на психическа основа...Уж всичко ми е наред, но цял месец ми се натрупаха напрежение, тревоги, стрес и сега всичко избива на физическо ниво...Ще влезна в релси, но ми трябва време...дано не са месеци...Иначе и аз си пия Алора...

# 10 668
  • Мнения: 3 802
Тези дни имаше доста силни магнитни бури и доста хора бяха така, включително и аз.

# 10 669
  • София
  • Мнения: 6 091
И мен няколко дни ме мъчи главоболие. Друг път е максимум ден, сега повече от три...

# 10 670
  • София
  • Мнения: 11 505
Бях спряла витамин Д за около 2 седмици и бях ок. Започнах го пак преди няколко дни - е, пак имам ускорен пулс и екстрасистоли. Ендокриноложката казва - изключено да е от Д-то. Започнах и магнезий, ама едва от вчера. Не знам ако продължава така май няма да мога да го пия. А ми е 13 от долна граница 20 или 25 беше Rage

# 10 671
  • София
  • Мнения: 18 736
Пюр ходи, но се уморява, изопринозин пие. Радвам се, че сте добре.
Аз бях на фризьор.

# 10 672
  • Мнения: 4 588
miamim, пробва ли да смениш препарата? Може това, което пиеш просто да не ти понася?
Дидка, стискам палци за теб и за майка ти всичко да е наред. И на всички в нужда съм ги стиснала здраво.
За днес мислех никаква домакинска работа да не подхващам. Обаче Меркурия други планове е имал за мен. Даже не успях да си изпия кафенето,когато го разлях върху мен. Всичко беше в кафе - аз и всяка една дреха по мен, дивана, одеалата. Та накиснах дрехите, извадих парочистачката и търках здраво. И така и така я бях подхванала, изчистих всекидневната и сега робота минава пода. Grinning

# 10 673
  • София
  • Мнения: 6 091
И аз както се зарекох да не работя повече, така сгънах огромния куп с пране от цялата седмица и овършах на малкия гардероба. Те си сгъват и прибират дрехите и нали се сещате как изглежда неговия? Тръгнах да подредя малко и взех да сортитам, излязоха един куп омалели дрехи....
Съвсем съм ууморена вече. След малко отивам на среша с дружки, не сме се виждали от година и половина. Едната обикаля света и сега е в БГ, но много трудно си напасваме графиците. Все някой е болен, командировка, от Коледа се опитваме да се съберем.

# 10 674
  • Мнения: 22 473
Оплаквам се, че ми се абъркаха плановете за днес.
Чистих,  две перални прострях,  дрехи оправях и прибирах.
Протекло е от батерията в душ кабината и сега ММ я сваля. Варовик та чудо. Ще пробваме да купим нови уплътнения и цедка, но едва ли ще имаме късмет.
Батерията е на 15г на Видима, а новите да с някакви по малки разстояния и не знам какво си.
А иначе мислех да е лежерен ден и за разходки.

# 10 675
  • Мнения: 113
Знам, че съм параноична понякога, но една колежка с която работим заедно, и понякога се прегръщаме (като приятелки разбира се)
И въобще дишаме в една стая, дали понякога не сме яли и от една чиния, ми каза че има папилома вирус и сега разбира се полудявам, защото не знам как точно става заразяването и ще ходя да се изследвам. Но се изплаших.

# 10 676
  • sf
  • Мнения: 10 197
При секс се предава и много рядко само при допир, така че не се шашкай излишно.

# 10 677
  • Мнения: 113
При секс се предава и много рядко само при допир, така че не се шашкай излишно.
Ох, ще отида определено сме се пипали 😅

Все пак горката тя.
Не см чела много за папилома, но знам че може да завърши с рак

# 10 678
  • Мнения: 39 473
Къде те е пипала?

# 10 679
  • Мнения: 21 282
Майка ми се е разболяла няколко месеца след раждането ми.
Дори не мога да опиша с думи как се чувствам.

Общи условия

Активация на акаунт