Да се оплачем... 2024

  • 875 435
  • 14 085
  •   23
Отговори
# 11 880
  • при него
  • Мнения: 1 262
Ева, честит рожден ден! Жива и здрава да си!
Ех, автобус 111! Едно време, преди около 30 години, пътувах Люлин -Младост всеки ден. Четях си книжка да минава времето. Още тогава имаше тумби, а метро тогава нямаше. После до центъра пътувах с два различни транспорта, въобще голямо пътуване като ученичка. Не ми пречеше, не ме натоварваше. Помня, че с удоволствие ставах много рано.

# 11 881
  • Мнения: 12 612
Ева, честит рожден ден!

Мама Ру, а какво прави в училище до 17ч ако са само на една смяна? Кога учи уроци и пише домашни?
Имат дни с осем часа, когато свършват в 15:30, защото на една смяна започват в 8:00 и часовете са по 45 минути. Има консултации, клубове и така всеки ден може да е в училище до 15:30-16:00. Иначе по програма и без ФУЧ имат 34 учебни часа, в които влизат спортните дейности и ЧК.
Моето учи на две смени все още, седми клас, по 40 минути са им часовете, в училище им се събират 6 астрономически часа, без занималня. Преди обед има школа, уроци, психолог и до миналия месец това означаваше 4 преди обеда заети + два урока в почивен ден.

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 09:39 от Mama Ru

# 11 882
  • Мнения: 5 603
Момичета,черпя ви виртуално за 29тия ми рожден ден! Flowers Hibiscus

# 11 883
  • Мнения: 5 071
Мартина, честито! Много щастие желая на теб и на цялото ти семейство!

# 11 884
  • под тепетата
  • Мнения: 9 527
На вчерашната и днешната рожденичка - здраве и късмет!

# 11 885
  • Мнения: 1 250
Честито на празнуващите! Всичко най-хубаво пожелавам, и не само на тях Grinning

И като ученичка, и сега, все съм си поспалива. Едвам ставам всяка сутрин за работа. От това се оплаквам Laughing

# 11 886
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 521
Честити бъдете, Ева и Мартина! Здраве за вас и близките ви пожелавам, останалото е постижимо!

Ранното ставане и за мен, и за децата, е мъка. В уикенда наваксвам, снощи заспах в 20ч.и ставам сега, та...добро утро от мен!🙃

# 11 887
  • Мнения: 4 827
Марти ЧРД💛💙💜💚❤
Много здраве и много щастливи дни!!!
Леко добременеене и цялото спокойствие и послушание на света да бъдат за и около теб🎊🎂🎉
Весел празничен ден🥂💐💐💐

# 11 888
  • Мнения: 5 423
Честит празник, Мартина! Много креативна торта, поздравления за избора ! Подаръците - след няколко месеца Simple Smile
Аз все още няма да се оплаквам. Докато тялото и сърцето ми са в едно, дишам, усмихвам се и благодаря на вселената за този дар на живота .

# 11 889
  • Мнения: 39 683
Честит рожден ден Мартинка. Здрава да си и дечицата ти.

# 11 890
  • тук и там
  • Мнения: 11 745
И на Евчето и на Мартина -ЧРД! Да са здрави и щастливи!
Оплаквам се от болка в петата от доста време.От там май ми се променя и походката, надигам си пръстите на крака като стъпвам и при дълго ходене(10 км)-ми посиняват ноктите на краката, все едно върху тях съм сложила тухла,прескрипала съм ги на врата  или е паднал камък, а съм с обувки от плат-меки отгоре .До тук имам три увредени на крак-значи 6 нокътя. Добре че идва сезознът на откритите обувки!

# 11 891
  • Мнения: 1 000
Честит рожден ден на Марти и на Ева! Бъдете здрави, усмихнати и безгрижни!
И аз съм от поспаливите. Сутрин винаги ми се спи, а вечер мога до късно да шетам. Това е резултата от нощните смени. ММ вечер заспива рано и в 5,30 ч е станал. Понякога докато аз стана той е сготвил боб.
От главоболие се оплаквам,  а съм на работа цял ден. И времето тук е слънчево,  а аз стоя затворена на работа.  Утре като мога да се разхождам и да върша домакинска работа ще завали дъжд.  И това се повтаря винаги.

# 11 892
  • Мнения: 4 827
Кайсия да нямаш шипове в петата?

# 11 893
  • Мнения: 3 272
Честит рожден ден на Мартина и, на патерица, на Ева!
На Лютиче също съм изтървала двадесет и десетия рожден ден...
Бъдете живи и здрави всичките, само положителни емоции ви пожелавам. Която за каквото си мечтае, дано се сбъдне.
Нямам от какво да се оплаквам, направихме си с любимия една прекрасна екскурзия, бяхме в Будапеща, Виена и Залцбург. После в Италия, там вече по работа, но преобладаващото усещане остана екскурзионно. Живот и здраве, утре вечер ще си спим у нас.

# 11 894
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
Евче, на патерици, но от сърце, да си жива и здрава!
Мартина, честит рожден ден, здраво бебе на финала и да те слушат домашните!
Кайс, отиди на специалист, да ти направят подходящи стелки. Моята дъщеря ходи миналата година, правиха обследване на походката, дадоха й едни упражнения и после й направиха стелки. Носи ги и не се оплаква от болки вече.

Общи условия

Активация на акаунт