Да се оплачем... 2024

  • 911 177
  • 14 612
  •   33
Отговори
# 11 925
  • София
  • Мнения: 6 201
Нашият ден пък беше доста пълен и уморителен, но нищо времето е хубаво.
Забравих да честитя на колежките-библиотекарки в темата - днес имаме празник! Аз не се занимавам баш с това, но по образование и призвание съм си библиотекарка. GrinSatisfied Черпя ви с едни бразилски библиотекари:
https://jasmin.bg/2016/lubopitno/kauza/brazilzski-bibliotekari-p … _9R-pRIfSuTde6Sww

# 11 926
  • Мнения: 22 551
Някой има ли сигурен човек от когото поръчва с доставка от Турция?

# 11 927
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
Напрегнато ми е, не знам дали от магнитната буря или е нещо друго.
И ние с щерката на Лунар довечера, ще сме мнозинство бг-мамките, явно😄

# 11 928
  • Мнения: 5 434
Северното сияние стигна и Германия, и Нидерландия .

# 11 929
  • София
  • Мнения: 14 931
Днес имаше много красиви снимки и от София със сиянието в розово и лилаво. Довечера ще се мъча да видя и аз по нощите.
Дидка, честит ни празник Grin

# 11 930
  • Мнения: 4 629
Марти, честит ти рожден ден. Бъди здрава, щастлива и обичана.

Абаджиева, завижд, завид. Grinning
Мечта ми е някой ден да успея да видя северното сияние. Heart

# 11 931
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 764
И ние ще сме на лунар. Ако забележите един младеж с голяма брада и една червенокоска до него - ние сме! Цял ден търсим риза - неуспешна беше мисията. Но нищо, и утре е ден.

# 11 932
  • Мнения: 8 736
Марти, честит рожден ден! Желая ти здрави бебчета, здрава и послушна кака и мъжът ти да те носи на ръце!

Евче, честит рожден ден макар със закъснение! Здраве, спокойствие и много щастливи мигове с любимите хора!

Ние днес ходихме на шопинг за дрехи на ММ. Оплаквам се, че "изтървах" щерката с ММ в Джъмбо, пак боклуци накупили...Много мразя да се "заривам" с излишни вещи...

# 11 933
  • Мнения: 3 640
И ние ще сме на лунар. Ако забележите един младеж с голяма брада и една червенокоска до него - ние сме! Цял ден търсим риза - неуспешна беше мисията. Но нищо, и утре е ден.
Е кажете какво е този лунар де! Никой не казва!

# 11 934
  • Мнения: 6 961
Светлинно шоу е. Ще осветяват разни сгради.

# 11 935
  • Бургас
  • Мнения: 6 629
Честито на Ева и Марти!

Изморена съм,но доволна!

Оплаквам се,че душата ми завижда благородно на G.D.

# 11 936
  • Мнения: 48 257
Ева, честит рожден ден! Желая ти здраве и щастие!

# 11 937
  • ново
  • Мнения: 6 069
Мартина, здраве и много положителни емоции ти желая 😘
Оплаквам се, че съм адски изморена физически, но и нещо ми е нервно без причина.

# 11 938
  • Мнения: 1 011
И мен ми е нервно, а щом съм нервна ям и килограмите се трупат. От това се оплаквам.

# 11 939
  • Мнения: 10 727
Изгорих се с олио по дясната ръка. Ходих до аптеката и вече се намазах с дефламол, за 5 мин облекчи, но ми е лилаво и сигурно ще се обели, някъде към 3 пръста засегна, ама сама съм си виновна.
Решихме, че ще пържим картофи, извадих едно тиганче готови и за да не ми цапа решетъчната лъжица чинията я закрепих напряко над тиганчето и сипвам картофи покрай нея, тя плясна в олиото, в този момент слагах картофи, обля ми пръстите и… който каквото си направи, никой не може да му го направи Sad яд ме е на мене си, защото си помислих, че може да се случи…

Общи условия

Активация на акаунт