Да се оплачем... 2024

  • 876 187
  • 14 090
  •   12
Отговори
# 12 570
  • Мнения: 9 018
Искам да се оплача от себе си (писах в една друга тема, ама не ме отразиха 😀) скъсаха ме на шофьорски курс отново на кормуване (2ри път). Супер съм спокойна до момента, в който не седне изпитващия до мен. Много е напрягащ. Пък аз съм притеснителна по време на изпити (в часовете по кормуване съм супер). Как да съм си спокойна и да не си го слагам толкова на сърце?

И на мен мента, глог и валериан не ми действа.
Имам винаги седатиф, хомеопатично е и много добре ми действа в такива ситуации, на децата като видя, че имат нужда, също давам, преди зъболекар или матура .

# 12 571
  • Мнения: 246
Черно коте, рано ни е още за "какво". Grinning
За ясла се радвам така. Нали знаеш, имаше един виц - "В България е по-лесно да влезеш в университет, отколкото в детска градина.". Simple Smile
Късметлия е сина ти - след напрегнат ден, топла вечеря и уют, ще събере сили за контролното, когато и да е. Simple Smile

# 12 572
  • Сф
  • Мнения: 10 780
На Лан се бях снимала с едни патки, Марбург. Същият Лан било! Ех, отронвам сълза за миналото.

# 12 573
  • София
  • Мнения: 7 163
Иначе и аз дъжда се оплаквам, направо ни отнесе. Майка ми праща снимки днес от село, побеляло от градушка. Не искам и да знам какво се е случило с посевите ми...
И в София ни отнесе, изля се много дъжд, градушка натроши коли и прозорци. Прибрах се от работа в 9 вместо в 6, баси времето.

# 12 574
  • Мнения: 3 272

Мерси за момичето, но баш днес не съм момиче, че остарях или по-скоро задобрях с още една година. Освен всичко, днес се навършват 25 години откакто защитих дисертация след завършена медицина. Смятай колко съм момиче! С приятелките се шегуваме, че вече не съм доктор, щото след 25 години ми изтича мандата! Това на шега де… няма такива мандати, слава Богу!
За мен всеки ден тази седмица е петък… преди малко си изпих фрапучиното от старбакс…. След малко мъжът ми ще ми приготви вечеря…Само макарон ми липсва.

   Абаджиева, честито ти подобряване! Така става със свестните хора - по-добри стават с времето. Пък от какво минали 25 години... Кой го е грижа.
   Надявам се да нямаш против да споделя, че се запознахме, за около два часа, миналото лято, в едно кафене във Варна. И да имаш против, вече го споделих Simple Smile. И че ми беше много приятно. С теб, с прекрасната ти дъщеричка (мъжът ти само за малко се мерна), с моите деца. За краткото време от два следобедни коктейла, мисля, че надникнах в това какво си ти. Изключителна жена. Усмихната, позитивна, хубава, образована, интелигентна.
   Не знам какво да ти пожелая. Не се променяй.

# 12 575
  • под тепетата
  • Мнения: 9 527
Ей, много мило ми стана като те прочетох , Clotilde! Защо всички хубави неща се случват във Варна и около нея Stuck Out Tongue Winking Eye
 Честит РД на Абаджиева! Хубавей, живей и тук ще скрадна малко- яж, чети, обичай и пътувай!

# 12 576
  • Мнения: 1 000
Абаджиева честита да си!
Здрава и много успешна бъди! Успехи в професионален план и много положителни емоции в личен!

# 12 577
  • Мнения: 5 483
Абаджиева, честит рожден ден! Здраве и щастие ти желая

Нелиса я мисля и аз, дано скоро се разпише и отбележи че са добре дъшеря ѝ и бебчо.

# 12 578
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
Абаджиева, Хепи бърдей! Наслаждавай се на живота!
Глухарче, моята дъщеря я късаха три пъти на кормуване, на четвъртия път успя. Да, вместо планираните 1000 евро, курсът й излезе 1400, но се надявам да е имало смисъл от късането. Нямам търпение да си дойде, другата сряда си я вземам от летището, гласи се да кара на връщане. Дано не си забрави "елката"- тук една година карат със зелена буква L на задното стъкло, обозначаваща млад шофьор, задължително е.

# 12 579
  • Мнения: 3 272
   Ох, да ме бяха скъсали и мен на кормуване. Още още от втория път ми го дадоха. Не трябваше. Изобщо не ставах за шофьр. Със зубренето на листовки проблеми нямах никакви, правилникът го наизустих, но това не ме направи шофьор.
   

# 12 580
  • Мнения: 10 683
Страшно ме болят костите и по конкретно колената, така са ме боляли само когато бях с Ковид:( Кво е това чудо не знам. Намазах с Волтарен не помага. Пия магнезий, калций и цинк по принцип. Как ще се осъмва не знам. Имам Дексофен и Алмирал таблетки, дали биха помогнали не знам

Аз имам чувството, че от влагата се обостря болката при мен, конкретно в ишиасния нерв. Понякога пия по 2-3 дни Нурофен, за да мога да поема въздух, че като легна в каквото и положение да си сложа крака, все не си намирам мястото.

Също странна болка, е че понякога ме болят фалангите на пръстите, ама боли, не мога да хвана нищо, пък не съм на някаква тежка работа, по цял ден и половин нощ тропам по клавиатурата, хич не съм се озорила дето се вика с тежък физически труд или миене по цял ден.

# 12 581
  • Мнения: 3 583
   Ох, да ме бяха скъсали и мен на кормуване. Още още от втория път ми го дадоха. Не трябваше. Изобщо не ставах за шофьр. Със зубренето на листовки проблеми нямах никакви, правилникът го наизустих, но това не ме направи шофьор.
   
И аз така, но като опря яйцето, как се научих! И нощем карам, и в снега. Нямам избор. Не винаги ми е комфортно; една вечер карах в много гъста мъгла, тъмно, вали дъжд, мъглата гъста, едва се вижда, а бях и първата кола в колоната, та си пуснах аварийките и подкарах с 50-60 по магистралата. Три платна! Който иска да минава! Зад мен се образува колона, две коли минаха пред мен и веднага намалиха, защото буквално път не се виждаше! Прибрахме се, бавничко, но сигурно….
Все пак, добре, че новата кола има автоматично шофиране. Само държа кормилото, тя си поддържа скоростта, намалява, когато когато пред мен намали, не излиза извън чертите, особено нощем е много удобно!

# 12 582
  • Мнения: 3 272
Така е, така е. За яйцето до дупето Simple Smile. Аз просто живея в центъра на град и когато децата са били малки или са били в най-близкото училище, или в частно, на половин час път, но със спирка до нас и училищен автобус. Разглезена съм. Ако се налагаше, щях да шофирам и още как. Известно време и микробус шофирах. Ама нямахме друго и се налагаше. Сега не ми се налага. Не искам.
   Искам да живея в град с метро. Това ми е пенсионерската мечта Simple Smile. Хората си мечтаят да живеят на село, като остареят, а аз си мечтая за град с метро.

# 12 583
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Абаджиева, да си жива и здрава! Много щастие и успехи!
Мен като ме скъсаха на кормуването и бях до там. Останах си с един опит. Това, че си продължила да опитваш е смело и правилно. Ще стискам палци да успееш следващия път. На мен вече ми е късно.
Интересното при моето болящо коляно е, че нощем не ме боли. Затова пък през деня едвам се влача.

# 12 584
  • Мнения: 513
Абаджиева, да си жива и здрава! Много щастие и успехи!
Мен като ме скъсаха на кормуването и бях до там. Останах си с един опит. Това, че си продължила да опитваш е смело и правилно. Ще стискам палци да успееш следващия път. На мен вече ми е късно.
Интересното при моето болящо коляно е, че нощем не ме боли. Затова пък през деня едвам се влача.
И според мен е от влошаването на времето/като цяло резки промени от топло-задушно на студ и влага. Аз съм с мигрените така, като ходещ метеоролог съм 😀

Общи условия

Активация на акаунт