Изпитани сайтове за парфюми - януари 2024

  • 77 988
  • 680
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 439
А на мен ми се плаче, като виждам как българските търговци съсипват брандовете.

Чак пък толкоз състрадателна не съм. Освен това се случва  3-4 пъти годишно да има такива уау оферти, могат ли не фалира заради това.

# 631
# 632
# 633
  • Мнения: 439
То това е резултат от поевтиняването на хората!


Интересно как при офертите на немците нямаше изказвания за поевтинявнето на хората и размисли за фалити...а те бяха къде, къде по-добри...

# 634
  • Стара Загора
  • Мнения: 22
Milen, много благодаря! Грабнах Италиката и две мостри - бързо, бързо замених ВК!
Аха, и аз така. Вчера късно - към 23.00 часа поръчах 2 броя от Lira. За отбелязване е обаче че код: LOVE8 вече не работи. Последно го ползвах на 12.01.2024 г., поръчах - Tauer Au Coeur du Désert. В момента SPRING8 все още работи, ползвах го вчера.

# 635
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Получих си поръчката от Ивис. Поръчах Indian Dream Mancera - тестер. Отдавна го заглеждах за пролет, лято. С отстъпката и парите натрупани в картата ми, цената стана страхотна. Всичко е точно с тертера. Празен ход, кутия, но без капачка. Някой ако си поръчва, да го има впредвид. Капачката не ми е проблем. И без туй тази голяма бутилка едва ли ще я нося в чантата. Аромата някак си ми напомня на спрения вече My Insolence Guerlain и ми връща стари спомени.... Smile

# 636
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 222
Подготвям новата тема. Нещо да добавя или махна от първи пост? Други препоръки?

Питам не само заради Мона, но основно този сайт е препоръчан за махане от там (а той е в събиращите мнения и от предишни оплаквания).

Данните за Висша козметика са актуализирани - новия им сайт и телефоните, които е дал Милен (да е жив и здрав!), ще добавя и отзиви за него (не са еднозначни защото).

Хубав и усмихнат ден.

Последна редакция: ср, 31 яну 2024, 11:07 от Радика

# 637
  • Мнения: 1 874
Бих препоръчала за добавяне този сайт, ако има фенове на Attar в темата. Бърза и безпроблемно изпълнена поръчка.
https://arabesquefragrance.com/

Монна не ме потърсиха, очаквано Trollface Предполагам, че нито един от парфюмите на YSL не е бил в наличност, но изглежда хората са решили, че така ще просперират …

# 638
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 222
welcometoheaven, добавянето в първи пост върви с мнения на съфорумци/ки за сайта, а аз за препоръчания от теб  не намирам такива (или поне с търсачката не ми излизат). Може да отиде при събиращите мнения Hands Plus1

# 639
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
От Монна помня, че бях направила една поръчка, която така и не получих. По същия начин бяха и парфюми-шоп. И двата сайта съм ги зачеркнала. От ВК не съм поръчвала нищо, но като ви чета, нямам нерви и за тях.
Декември месец имаше 60-70% в Прити шоп на някои марки - няма как да пропусне човек, взех си парфюми на Bvlgari, Narciso Rodriquez и козметика на Dior.

# 640
# 641
  • Мнения: 45
Бих препоръчала за добавяне този сайт, ако има фенове на Attar в темата. Бърза и безпроблемно изпълнена поръчка.
https://arabesquefragrance.com/

Монна не ме потърсиха, очаквано Trollface Предполагам, че нито един от парфюмите на YSL не е бил в наличност, но изглежда хората са решили, че така ще просперират …

И аз поръчах и им звънях 3 пъти вече. Първо обработвали поръчките, после ще ми се обадят; накрая казаха, че чакали в края на тази седмица още количества 🤣
Утре пак ще ги тормоя, да видим.

# 642
  • Мнения: 1 603
Те и ВК са така. Пъчат се, че имали срокове за доставка (до 14дни), но не могат да изпълнят поръчка на над 2месеца.

# 643
  • Мнения: 224
Отказаха ми поръчката от parfium.bg на споделената снощи лимитка на Shalimar. Пуснах го буквално 3 минути след публикацията на съфорумката, но няма да го получа, нищо че получих потвърждение с имейл да го очаквам на посочения адрес.
Много съм разочарована!

# 644
  • Мнения: 256
На мен също, току-що, ми отказаха Shalimar Millesime Vanilla Planifolia от parfium.bg.
Пуснах поръчката снощи, днес сутринта още беше наличен и веднага ме усъмни, че са с неактуализирани наличности.
Въпреки, че очаквах, да ми я откажат, и аз съм разочарована.
Дано, поне, все пак, някой получи лимитката.

Общи условия

Активация на акаунт