?Въпроси всякакви за СО? 2024

  • 210 656
  • 6 091
  •   8
Отговори
# 5 700
  • Мнения: 6 252
Ами то и лелче и бабче са също верни определения според възраст, но това не попречи на целия форум да подскочи.

# 5 701
  • Мнения: 20 241
А, хич не генерализирам – 15 години с милениъл коренно различен от дадените за пример лабилници, включително и легионера. Казха лични наблюдения – 1 на 5 не е инфантилен лабилник. Аз си гледам моята среда и опит. Това споделям. Съмнявам се единствено аз да попадам само на кукута.
//
Рф, напоследък звучиш много ... обидено. Да не би жената да не пуска.
Кви лелчета, баби и 5 лв. Фактите са ясни – кой как използва и интерпретира, колко му е пипето и възпитанието - друга тема.

# 5 702
  • France
  • Мнения: 13 096
Аз не видях подскачане, по-скоро зле прикрит присмех и пренебрежение. Коя жена подскача за такива глупости?

# 5 703
  • Мнения: 6 252
Абе не знам кой подскача, ама темата се обсъжда 4-ти ден след като е била заключена. При тва не от мен.

П.с. Не ми пуска жената, сама си иска Simple Smile

# 5 704
  • Мнения: 6 676
А, хич не генерализирам – 15 години с милениъл коренно различен от дадените за пример лабилници, включително и легионера. Казха лични наблюдения – 1 на 5 не е инфантилен лабилник. Аз си гледам моята среда и опит. Това споделям. Съмнявам се единствено аз да попадам само на кукута.
//
Рф, напоследък звучиш много ... обидено. Да не би жената да не пуска.
Кви лелчета, баби и 5 лв. Фактите са ясни – кой как използва и интерпретира, колко му е пипето и възпитанието - друга тема.

Босилке, косвено риташ бгмамата в слабото място май? Wink
Казвам ти дъще, сещай се снахо?
Рефе-то може да се гордее, че служи за поука в баснята Simple Smile
Че при толкова ... огорчени, хм, от живота ... пример си трябва, по заобиколителен такъв Simple Smile
Trollface

# 5 705
  • Мнения: 3 469
Хайде, хайде... никоя жена не подскача от радост като я нарекат "леля" или "стара".
Не разбирам обаче защо е напълно в реда на нещата подобни епитети да се използват за мъж.
Или както имаше един виц - дебел грозен мъж с пари - мечо, дебел грозен мъж без пари - безперспективен тъпанар. Та така...

# 5 706
  • Мнения: 18 768
Пак стана като в другата тролска тема - жената на 33 г. е на средна възраст, мъжът на 33 - млад и зелен. Коренна разлика в отношението в зависимост от пола.

# 5 707
  • France
  • Мнения: 13 096
Темата е притеснителна. Има потребителки с дъщери на възрастта на въпросния. Освен това го има и любопитството кое по-първо: тормоза или отклоненията? Ако въпросният си остане просто един странен аутсайдер с проблеми с ерекцията - чудесно, но това, което ни предизвиква всички е желанието му да се приобщи към нашия пол. От това ни е страх.

Иначе аз съм на възраст да ми викат лелче - ок, ако това е нивото на опонента. А един ден, с повече късмет, даже и бабче ще ми викат. Нямам проблем с това.

# 5 708
  • Мнения: 6 800
Да остаряваш е привилегия.
 Само някакви комплексирани се обиждат от "леличка" или "госпожа" или "жената".
На мен пък ми е смешно като ми кажат "момичето".. на 35 съм, отдавна не съм момиче или "госпожица". Явно изглеждам инфантилно, обаче Joy

# 5 709
  • София
  • Мнения: 28 919
Според мен да се обръщаш към някого с "леличка" или "чичак" (и всякакви подобни) е признак на невъзпитание. Би ме подразнило. "Госпожо/господине" е идеално.

# 5 710
  • Мнения: 21 651
Темата е притеснителна. Има потребителки с дъщери на възрастта на въпросния. Освен това го има и любопитството кое по-първо: тормоза или отклоненията? Ако въпросният си остане просто един странен аутсайдер с проблеми с ерекцията - чудесно, но това, което ни предизвиква всички е желанието му да се приобщи към нашия пол. От това ни е страх.

Иначе аз съм на възраст да ми викат лелче - ок, ако това е нивото на опонента. А един ден, с повече късмет, даже и бабче ще ми викат. Нямам проблем с това.

Напротив, това, което предизвика определени потребителки беше пълното му нежелание да се приобщи към нашия пол.

Дайте нов казус, че става вече като развален телефон.

# 5 711
  • Мнения: 1 892
Специално пък този автор по никакъв начин не ме е подразнил - не вижда смисъл в семейството, няма интерес към жени, още повече да си ги вземе вкъщи и не усеща удовлетвореност в комуникацията с тях. Дали ще говорят за гримове или за иновациите в неврохирургията - скучни са му. Може и да е останал емоционално и сексуално в пубертета и затова жените да са му тъмна Индия - някакви странни същества, които не разбира, но това си е чисто негов проблем. Ама чак пък такива нападки, че бил казал, че тъщата ще му се лепне на тила и това звучи ужасно.... Ами донякъде е прав, за някои хора това е реалността. Smiley

# 5 712
  • Мнения: 6 982
Аз изпуснах точно този казус, но съм съгласна с Базила в принципната дискусия. Дълбоко се радвам, че ММ е по-възрастен от мен и съответно далеч не е така тънкообиден и засягащ се, и фин като голяма част от мъжете 25-35 г. Познатите ми (~30 годишни, както съм и аз - лелчето на 30 г сред 30 годишни младежи, батковци Grinning ) масово с малки изключения са точно такива, каквито описва тя - крехки, тънкообидни, на всяко нещо са подскоци, фасони, не дай си боже нещо да му кажеш, драма като на жена в цикъл (с извинение), че и по-зле. Вадят се едни претенции, едно скубане на косъмчета, имат повече обувки от мен и по-често ходят на козметик, ама и характерите са им на вечно ощипана госпожица. Ей казах го. Grinning Сега може който иска да ме яде, че съм недо... пампуркана ли е новия термин? Grinning Нямам против, но се надявам искрено да не ми се налага да си търся мъж в момента тепърва от сегашния пул. Прави ми впечатление, че повечето ми познати над 40 са в много по-голяма степен улегнали и с тях може да се говори нормално, че даже и да се скарате не се налага да му ходиш като по яйчени черупки за всяка думичка и може да понесе несъгласие, че дори и (о, не) критика.

# 5 713
  • Мнения: 21 651
Е то има си хас над 40 годишните да не са по-улегнали от 25-30, тогава щяхме да я втасаме.

# 5 714
  • Мнения: 1 892
Къде ги виждате тези над 40-годишни мъже, които масово търпят критика, балансирани, с нормално его?

Общи условия

Активация на акаунт