КАРТИ ТАРО - ТЕМА 32

  • 17 952
  • 715
  •   2
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 574
Добро утро,момичета ,вчера реших да попитам тарото къде ще срещна моята любов-така да я нарека,защото вече ми се появи в друга подредба Крал Пентакли и Колелото на съдбата, станах нетърпелива къде ли ще го срещна господина.Изтеглих три карти .11-Справедливостта;2-Тайната жрица;2 чаши ,на дъното е Глупака.Нещо тука тази тайна жрица ме позамисли ..Като кобминация Справедливостта и жрицата знам,че е всичко в живота  е подредено/влюбени се събират.Тази двойка чаши ,освен в заведение да се запозная с господина,за друго не се сещам и по Глупака-ще е непринудено запознанство . Вие какво мислите за тези карти Simple Smile

# 526
  • Мнения: 1 497
mimi-1977 на такъв въпрос по-добре ще отговори Ленорманд
Ела в Ленормандия Simple Smile

# 527
  • Мнения: 1 131
mimi-1977, където и когато му дойде времето. Така аз чета тези карти. По Справедливостта може да е в някоя институция, но обикновено институциите се въплътяват в картата на Висшия жрец, така че аз по-скоро мисля, че на този етап картите ти казват да не бъдеш нетърпелива и да се оставиш на течението. Съдбата си знае работата.

Последна редакция: пт, 22 мар 2024, 10:09 от innasn

# 528
  • София
  • Мнения: 574
mimi-1977, където и когато му дойде времето. Така аз чета тези карти. По Справедливостта може да е в някоя институция, но обикновено институциите се въплътяват в картата на Висшия жрец, така че аз по-скоро мисля, че на този етап картите ти казват да не бъдеш нетърпелива и да се оставиш на течението. Съдбата си знае работата.

Даа,така е нетърпелива съм Relaxed но и много се зачудих тези 2 чаши какво роля изпълняват .

# 529
  • Мнения: 1 131
Даа,така е нетърпелива съм Relaxed но и много се зачудих тези 2 чаши какво роля изпълняват .
Положителна карта относно емоциите. По принцип означава и среща, но тук липсват карти на действието. По-скоро в общ смисъл картите казват, че ще го срещнеш, но когато тогава.

# 530
  • София
  • Мнения: 574
Даа,така е нетърпелива съм Relaxed но и много се зачудих тези 2 чаши какво роля изпълняват .
Положителна карта относно емоциите. По принцип означава и среща, но тук липсват карти на действието. По-скоро в общ смисъл картите казват, че ще го срещнеш, но когато тогава.

Да,преди това бях задала срок до 6 мес и ми излезна Крал Пентакли и Колелото на съдбата .И аз затова полюбопитствах къде:)

# 531
  • Мнения: 219
Здравейте,от доста време ме гложди въпрос за един човек....минало е вече,но ми остана като неизживяно с него..
Зададох въпроса си : Дали .... ме следи в социалните мрежи?
Паднаха ми се две карти докато размесвах и една още изтеглих
Десятка пентакли,отшелникът,кралица на чашите
Според малкото ,което знам за картите ..(.и според източници от които чета )
Отговорът е Да и ,че дори мисли за ново начало с мен 🤔
Правилно ли е разчитането ми ?

# 532
  • Мнения: 1 131
Мила25, за начало снимайте картите. В различните колоди различните карти наблягат на определен нюанс от традиционното тълкуване или дори в някои случаи напълно излизат от него.

Иначе, така на първо четене от това кои карти са излезли, нещата между Вас за човека са приключени и само Вие стоите в тези отношения емоционално. Аз никъде не виждам да мисли за ново начало.

# 533
  • Мнения: 219


Ето това са 🙄
Или пък тогава ..той е продължил и е във връзка,явно аз си ги нагласям,защото друго ми се иска 😂

# 534
  • Мнения: 1 131


Ето това са 🙄
Или пък тогава ..той е продължил и е във връзка,явно аз си ги нагласям,защото друго ми се иска 😂
По-скоро Вие си ги нагласяте. По-скоро не задавайте въпроси, които пледполагат отговор да или не.

# 535
  • Мнения: 1 497
Подкрепям innasn, тук картите са красноречиви, но въпросът Ви е интересен и няма как реално да се зададе без да е отговор да/не.
За такива въпроси колода като 78 врати е много подходяща.

Мъжът семеен ли е? Или може би някакви родово-семейни дела го вълнуват в момента.

# 536
  • Мнения: 1 131
Мъжът семеен ли е? Или може би някакви родово-семейни дела го вълнуват в момента.
Или пари. Или пък тази 10 пентакли индикира, че отношенията им са достигнали максимума си и съответно човекът вече е напуснал ситуацията.

# 537
  • Мнения: 219
Семеен - не знам🤷🏻‍♀️
Но е работохолик!
Явно е обърнал нова страница,последно като му писах отговор не получих.Бях си казала повече да не питам картите за нищо,но просто ей така реших и пак отговора дори с  ваша помощ не ми харесва 😄😂😐😐😐

# 538
  • Мнения: 1 497
Значи 10 пентакли - бизнес
Човекът е концентриран върху работата си Simple Smile

innasn - има по-подходящи карти за напуснал например 8 чаши

# 539
  • Мнения: 1 131
Значи 10 пентакли - бизнес
Човекът е концентриран върху работата си Simple Smile

innasn - има по-подходящи карти за напуснал например 8 чаши
Факт. Но това не отменя енергията на Отшелника. Допълнително в тази подредба е обърнал гръб на кралицата.

Общи условия

Активация на акаунт