КАРТИ ТАРО - ТЕМА 32

  • 17 641
  • 710
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 121
В този пост искам да направя едно обръщение и разяснение.

Отново ще подчертая, че всичко надолу е мое лично мнение, виждане и разбиране. Не твърдя че са факти или че важи за всички. Не се обръщам към никого конкретно, а всичко изписано по-долу е общо.

Искам да се обърна към всички, които вече са ми писали на лично, или възнамеряват за в бъдеще да го правят с някакво искане за гледане, разясняване или всякакви такива искания.
Няма да ви отговоря.

Ако някой от темата (тук говоря за редовните) има желание да гледа на други хора от форума, то той ще си каже. Не е редно да пишете на лично и да притеснявате когото и да било с желанието си да ви се гледа освен ако човекът не си е казал сам, че няма проблем да го прави. Всякакви знайни и незнайни врачки и таролози (част от които нямат и грам от знанията и уменията на някои от момичетата във форума) взимат пари за това, а вие искате да го получите безплатно. Замислете се малко.
Това, че не сме си лепнали някакви етикети и не сме се самообявили за таролози не значи, че трудът ни не трябва да бъде оценен. Ще ви кажа само, че на мен лично, едно хубаво гледане, което правя за приятели и познати, а и за себе си, ми отнема около час, а ако се увлека, че и повече. Отделно от това ако се броят и много часове в четене, проучване и научаване... Отиде... Не искам да коментирам и колко пари са налети в книги, курсове и колоди. Всичко това събрано дава голяма стойност на едно гледане. А вие искате ей така ние да ви дадем без вие да дадете в замяна.

И преди сме засягали темата за взаимопомощта, ще я засегна отново. Когато се коментира в темата някакви карти има обмяна на опит. Когато се публикува някой казус го има точно този обмен. Питащия получава отговор, отговорилия - упражнение.
Когато някой от никъде иска друг просто да му гледа ей така без нищо се губи баланса. Какво получава този, който гледа срещу отделеното си време? Какво получава срещу това, че си е ползвал колодата? Само да кажа, че тия карти са нещо материално, картонено и при всяко гледаме картите се огъват, мачкат се и т.н. Струва ви се незначително, но това си е ресурс, за който някой е дал пари.
Замислете се над всичко това.

Друго, което ще добавя е, че тези дълги обяснителни постове също не се пръкват ей така. Телефонът още не е почнал да превръща мислите в текст и иска някакво техническо време да се напише. На мен ми отнема много време, понякога и с дни обмислям и пиша дългите си постове, защото искам да са максимално полезни, за да може вие да го прочетете за 5 минути и да получите сдъвкана информация, която на мен ми е отнела година примерно, за да науча.

Не очаквам тука благодарности и някой да ми се кланя и т.н. Публикациите в темата са нещо, което сама съм решила да направя и го правя, защото ми харесва, по темите, който ми харесват и за тях не очаквам нищо. Тук идва момента на избор и самоинициативата нещо да се направи.
Другото, което ще кажа, че когато пишете на някого тежката си лична драма, замисляте ли се за човека отсреща и това как ще му повлияе. Има много емпатични хора, който много се разстройват от тежките истории и когато му я натрапите, може да му развалите целия ден. Вменявате чувство на вина у този човек, че не ви е помогнал, а той не е длъжен да го прави.
Уважавайте труда и избора на другите. На вас ви се струва, че човекът просто хвърля едни карти и ви отговоря с три изречение. Еми не е така и зад всичко това стои много труд. Когато пишете в самата тема давате прави на избор, който има желание и какво да каже, да го направи и не трябва да се сърдите и да пишете на лично ако не получите отговор, защото по този начин не уважавате свободния избор на човека да ви отговори или не.

# 646
  • Мнения: 2 122
Какво ще се случи между мъж и жена в зададения срок?
Питащата е жената, която е блокирала мъжа в един от социалните канали, но имало как да я намери той ако иска. 😂 Връзката е прясна и бурна, преди някакво време пък мъжът я блокира и после я отблокира и я търси. 😂

Е, много са ми интересни такива Grinning Блокират се, после питат какво ще се случи между тях, искат да другият да ги търси, да страда, да плаче Grinning
Голям смях!

# 647
  • Мнения: 8 939
Какво ще се случи между мъж и жена в зададения срок?
Питащата е жената, която е блокирала мъжа в един от социалните канали, но имало как да я намери той ако иска. 😂 Връзката е прясна и бурна, преди някакво време пък мъжът я блокира и после я отблокира и я търси. 😂

Много сладки карти Simple Smile
Изглежда като да отразяват ситуацията - първо рицар мечове е направил "панаир" - може и тя да е по тази карта, после е седнала самодоволно да се наслаждава на стореното. По 8ца жезли смятам, че ще възобновят комуникация и то в кратък срок.

# 648
  • Мнения: 1 482
Какво ще се случи между мъж и жена в зададения срок?
Питащата е жената, която е блокирала мъжа в един от социалните канали, но имало как да я намери той ако иска. 😂 Връзката е прясна и бурна, преди някакво време пък мъжът я блокира и после я отблокира и я търси. 😂

Много сладки карти Simple Smile
Изглежда като да отразяват ситуацията - първо рицар мечове е направил "панаир" - може и тя да е по тази карта, после е седнала самодоволно да се наслаждава на стореното. По 8ца жезли смятам, че ще възобновят комуникация и то в кратък срок.

Ще имат ли двамата комуникация след Пълнолунието в Скорпион?
Пак имаме последна 8 жезли ама тая 4 жезли за техния случай не ми допада


Отношенията приключени ли са им или не ?


Много са готини тия карти и затова по много 😁

# 649
  • Мнения: 8 939
Туинки, а защо не ти допада 4ка жезли - тя си е класическа за хубави отношения, че дори повече от това?
Мен ми прави впечатление, че все малки аркани излизат с изключение на Справедливостта, която си е кармична карта.

Последната подредба пак ли е за същата двойка или за друга?
Хубави са първите две, но пак голяма аркан излиза Луната - през нощта всички котки са сиви и не е ясно кой какво крие, кой какво се самозаблуждава или е заблуждаван, има някакво объркване и неяснота. Не бих казала, че това са приключени отношения, но са такива, в които умът и емоциите са объркани.

# 650
  • Мнения: 1 482
Туинки, а защо не ти допада 4ка жезли - тя си е класическа за хубави отношения, че дори повече от това?
Мен ми прави впечатление, че все малки аркани излизат с изключение на Справедливостта, която си е кармична карта.

Защото 4 са стабилност, пък тук търсим активност, комуникация.
Сега 4 жезли е най-хубавата от 4 - често ми излиза за хора в брак , тези двамата не са в брак ?! Другото значение е празник ама до нея тази Справедливост, която е сериозна карта пак не ми се връзва ( в смисъл да направим някаква логическа връзка между картите) и остава една гола 8 жезли.

Много ми хареса това за котката - ще го запомня!

За същата двойка са, мъжът е Скорпион и затова реших, че може да го подтикне едва ли не 😂

# 651
  • Мнения: 8 939
Дааа, 4ката като число е стабилност, но пък имаме жезлите, които са огън. Може да не са в брак хората, но вероятно имат силни емоции един към друг и да възприемат другия като нещо наистина специално.
Тази карта на мен ми излизаше много в четения за мъжа ми много преди да ми стане официален мъж Simple Smile

Едит: Да беше почнала с това, че е скорпион - доста типично поведение - ту ме има, ту ме няма, хем искам нещо, но не съм наясно дали наистина или просто заради спорта Grinning Това по западната астрология, де.

# 652
  • Мнения: 7 765
4ри жезли винаги ме обърква като излезе
не се случа нищо от това, което пишете, абсолютно заспала карта ср получава

# 653
  • Мнения: 1 122
Twinklestar, по първите карти, аз мисля, че няма да има комуникация. Тук някой е в брак според мен или най-малкото е сериозно обвързан. Има 4 жезли, Справедливостта и номерираните карти дават Висшия жрец. Ако е брак между двамата, тогава да. Ако поне единият е женен за трети човек, тогава не. Справедливостта надцаква хубавите жезли. Отделно от това, жезлите дават Обесения. Имат страст и желание, но то е на стенд бай.

Същото е по втория ред карти. Има желание, но Луната е пуснала една завеса и нищо не случва. Има потенциал, защото не се вижда край, въпреки че номерираните карти дават Света, но и нищо няма да случи в скоро време. Света по-скоро го виждам като разстояние. И също така, според мен интересът на жената е по-силният в случая.

# 654
  • Мнения: 121
Twinklestar , по тоя въпрос всички карти си мисля, че тези двамата няма да ги бъде. Осмица жезли по принцип е бързо развитие на ситуацията, новини/информация обаче е и край. Това е спринта в края на маратона където се решава всичко с последни сили на макс.
Съдейки по първата и втората тройка карти, тези двамата се наслаждават на играта обаче накрая няма да завърши добре. Такива истории никога не завършат с Хепи енд.
Мисля, че в зададения срок, че мъжът ще качи нещо в социалните мрежи или до жената ще стигне слух, че той ходи с друга или поне е излязъл на среща.
Като финал си мисля, че отношенията им ще са по скоро замразени за някакъв период. Като цяло си мисля, че тук трябва една по голяма подредба, за да се изясни хубаво ситуацията кой какво, защото си мисля, че има нещо скрито.

# 655
  • Мнения: 1 482
Ето една по-голяма подредба само за мъжа
1.чувства
2.мисли
3.намерения
4.действия

Абе като че ли играта им още не е приключила, защото се вижда че има емоции към жената, но може би скоро няма да имат комуникация , а тъй като са съвсем пресни отношения и периода е такъв Пълнолуние + Мерк става директен може би ги чакат други хора и тези отношения ще си останат на това ниво.


Ще имат ли комуникация?
Много любопитни карти
Понеже ми се стори, че един от двамата ще е пред избор между новота Глупака и старото , реших да попитам кой е новият и излезе Крал Жезли , а на миналото излезе Звездата, което признавам не съм сигурна как да тълкувам, защото очаквах дворцова карта. Явно обаче е , че изборът ще е за жената, заради Крал Жезли, ако беше мъжът трябваше да е кралица. Сега виждам, че 6 чаши е излязла и в неговите действия като последна, може в един и същи момент да я потърси той и някой нов ?

# 656
  • Мнения: 8 939
Туинки, на мен цялостно изтеглените карти ми носят хубав вайб и ако, примерно, бяха за мен или моя близка, бих я насърчила да си изживее емоцията с човека, а вече какво ще стане в следващите месеци - бих направила един КК. Отделно бих й погледнала наталната карта и дали е в период, в който може да очаква отношения.

# 657
  • Мнения: 1 482
Туинки, на мен цялостно изтеглените карти ми носят хубав вайб и ако, примерно, бяха за мен или моя близка, бих я насърчила да си изживее емоцията с човека, а вече какво ще стане в следващите месеци - бих направила един КК. Отделно бих й погледнала наталната карта и дали е в период, в който може да очаква отношения.


Какво мислиш за картите за комуникация?

# 658
  • Мнения: 255
Момичета/Момчета, МОЛЯ за помощ!
Вчера съм "изгубила" златната си гривна! 😭 Закарах детенцето ни на училище ( не съм слизала от колата там) и след това, когато се преобличах в къщи, видях, че я няма. Преобърнах къщата с главата на опаки,  няма я!
Използвах числата на Гравобой, кърпа връзване на стол, какви ли не работи, но до сега без резултат. 😔
МОЛЯ за помощ дали изобщо ще я намеря или просто да я прежаля? 😥
БЛАГОДАРЯ  от сърце предварително!

# 659
  • Мнения: 8 939
Туинки, на мен цялостно изтеглените карти ми носят хубав вайб и ако, примерно, бяха за мен или моя близка, бих я насърчила да си изживее емоцията с човека, а вече какво ще стане в следващите месеци - бих направила един КК. Отделно бих й погледнала наталната карта и дали е в период, в който може да очаква отношения.


Какво мислиш за картите за комуникация?
За реда Глупака, Любовниците и 6 чаши ли?
Мисля, че ще имат комуникация. За мен и трите карти се отнасят за техните отношения, а не за нови и странични.
Глупака е новото, което се случва - щом са им в началото отношенията. Следва Любовниците - знам, че обикновено се възприема като избор, но все пак това е и карта на отношенията. По 6 чаши мисля, че има не само комуникация, но и някакъв жест. Тази карта освен за миналото, показва и чистота на намеренията, онези неща, които правим от сърце, а не с користна цел.

Лично аз много се радвам когато излизат карти с хубава енергия. Няма нужда всеки път да се търси скрит смисъл и т.н. Ако ги гледам откъм съвет на картите, то би бил - Keep it simple и се радвай на момента.

Общи условия

Активация на акаунт