Най-добрата ми приятелка се държи особено с мен

  • 4 927
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 436
Това всичкото с БФФ в пясъчника ли се развива?
Па удари я с лопатката по главата - поне и на нея да и гадно Wink

# 16
  • Мнения: 7 515
Съсредоточи се върху живота си сега и зачеркни хората, които не ти мислят доброто и не те подкрепят.
Приятелките се доказват с действия и уважение, не от времето откога се познавате.

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 965
БФФ, едната фр, другата фр.. Очаквах да сте на 12, това 27 ме шокира много сериозно. Намери си други фр, щом тези не са ти бфф и готово.

Joy
Опитах се да прочета и вникна в написаното, но Фр, Бфф, тинейджърска работа, общ чат и после разбирам, че са на 27г ...
Често, не разбирам какви добри приятели,  ама аз съм голяма,  за мен приятелите са до мен и не са фр.

# 18
  • Мнения: 14 967
Тя се е откъснала авторката отдавна, има друг живот. Може би сантимент я гони, а онези френдки и завиждат. Че и зад гърба и друг чат си спретнали.
Да ги маха тези злобни женички и да си гледа живота. Да забременява, да си роди, вместо да се извинява, когато е изразила мнение и смята , че е права. На мен ми домъчня за нея.

# 19
  • Melmak
  • Мнения: 3 253
Вероятно сте се отдалечили с годините, след като си в чужбина. Нормално е. Хората идват и си отиват от живота ни.
Стори ми се детинско да очакваш някой да те защитава в чат. Аз ако не съм съгласна с мой приятел ще му кажа. Може да не е пред всички, но няма как да съм съгласна с теб за нещо, само защото си ми бфф.

Приятелство и да е имало някога, вече няма. Продължавай си живота и ще си намериш нови приятели.

Бтв и моята бфф замина да живее в ОК. Липсва ми много, но поддържаме връзка.

# 20
  • Мнения: 5 102
Фр, бфф- някой да ми преведе.

# 21
  • Мнения: 18
Бягай надалеч от тази. Имах си работа с такава и след като я разкарах от живота си, разцъфнах. Подобни "хора" само те задушават със собствената си злоба и негативизъм. Не е лесно, но се преодолява - да не е незаменима?!
Успех!

Последна редакция: вт, 02 яну 2024, 23:14 от ~Valls~

# 22
  • Мнения: 1 489
Тази вече не ти е приятелка и ти завижва. Остави я да си води скучния монотонен живот тук и си гледай твоя живот. Тази вероятно никога не е стъпвала в чужбина, а може и от родния си град да не е излизала, а твоя мироглед се е разширил и вече не си пасвате.

# 23
  • Мнения: 2 213
Трябвало е да й биеш шута още като се е заяла с теб заради квартирата.

Една приятелка и дори възпитана позната няма да говори така

# 24
  • Мнения: 11 436
Тази вече не ти е приятелка и ти завижва. Остави я да си води скучния монотонен живот тук и си гледай твоя живот. Тази вероятно никога не е стъпвала в чужбина, а може и от родния си град да не е излизала, а твоя мироглед се е разширил и вече не си пасвате.

Въобще не съм съгласна с написаното, ама ...
Ей такива приятели искам, като DreamingOfSummer! Може до ушите да съм се окъкъла, ама като споделя скача и ме защитава!
DreamingOfSummer да си търсиш бфф? :*

# 25
  • Мнения: 36 056
защитава, ама с някакви безпочвени предположения и очерняне на другата страна
чудно бести, мерси от мен

# 26
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 414
Ънфрендни я и си гледай лайфа.

# 27
  • Down south
  • Мнения: 7 731
Фр, бфф- някой да ми преведе.
Friend? BFF?
Ако не е това значението и аз имам нужда от разяснение.

# 28
  • Мнения: 9 814
Fr / фр - friend/приятел
Bf / бф - best friend/най-добър приятел
Bff / бфф - best friends forever/ най-добри приятели завинаги

ЖДНБ, че го написах това 😂

# 29
  • Мнения: 999
Завиждат ти.

Общи условия

Активация на акаунт