Лечебно гладуване по метода на Лидия Ковачева

  • 7 756
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 62
Здравейте,  има ли някой на плодуване ? На мен днес ми е 13-и ден. Не си направих все още изследване на инсулина , защото се оказа,  че ми е бил 9.8 , което е горна граница и не е толкова страшно. И д-р Емилова предложи да го направя след захранването. Сигурно има значение да не се прави сега. Може след 20-ия ден да го направя. Защото,  няма да съм в България за след захранването. Да ви се похваля на ден 11-и на кантара Танита при д-р Емилова отчете с -4кг. Аз бях 73,300 , показа 69,500. А вчера реших да се промеря в София за да мога да го следя. Нямам кантар у дома и за това преди хапване отидох в Мол София , и странното беше с още - 2кг. 67.200. Може и да е вярно, защото предния ден ядох много по-малко и бях пила само веднъж чай с мед. Аз обикновено хапвах преди това около 1200кг - 1500 кг плодове. От ден 11-и по около 800 г. Вчера също имах много движения и съм яла някъде 700 г. Пак бях много гладна през нощта. И малко ми пареше горе между гърците, не толкова много като при гастрита, де. Започнах да си правя бульон и явно много лимон изстисках, или аз добавих и глава лук. Явно не трябваше лук. После се сетих, че доктора ми каза да не добавям нищо извън схемата. Сигурно има значение Лука,  макар и само сока, който пуска в бульона. Както и да е днес няма да слагам лук и по-малко лимони. Пак два дни не съм ходила до тоалетната. Ще търся узрели круши по пазарите , че в Билата няма такива. И така. Ще си направя 20 дни + 10 захранване у дома. Сама съм , така че ще се справя. Успех на всички.

Здравейте ,завършихте ли курса от 21 дни?Споделете резултата ,моля ,имам нужда от надъхване:innocent:

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 30
Здравейте, и аз съм от плодуващите в къщи, днес ми е 6 ден. В миналото редовно правих по 10 - 14 дни, но от няколко години не бях. Бях изгубила вярата си в метода след като четох за хормоналните проблеми, които идват поради стреса и лишенията на тялото, както и за разграждането на мускулите от липсата на протеин. Междувременно около годините на ковид и след това хоум офис се сдобих с инсулинова резистентност, огромно количество килограми и стомашни проблеми. Инсулинът на гладно ми беше 41, с лекарства го свалих на 17. И след 2 години липса на качествени резултати реших, че ще се върна към познатия ми метод. Започнах в понеделник, от 110 кг 😢. Днес съм 5 кг надолу и доста отпаднала, явно не е лесно да се носи това тегло с малкото калории. На 6 юни имам час при ендокринолога ми, а на 7 юни, тоест на 11 ден, ще си пусна всички възможни изследвания и ще видя какво е положението след 10 дни глад. Отсега ми е нервно от разговора с ендото, защото тя е традиционен лекар и ще ми се скара за въглехидратите, протеините и стреса. Ще ми каже, че си убивам и без това забавения метаболизъм и честно казано за себе си нямам сигурността, че няма да стане именно така. Но продължавам с вяра, че ще имам положителни резултати. Успех и здраве на всички!

# 62
  • Мнения: 1
Здравейте. Направих 20 дни гладуване, днес ми е вторият ден от захранването. Не съм спазвала точно по часове режима, но като количества на храната-да.Бях много стриктна и последователна. Не съм нарушавала. Имам съмнения обаче, че не съм пила достатъчно течности през периода. Резултатът- 6 кг свалени ( очаквах малко повече, признавам си). Започнах режима по няколко причини- отслабване, борба с мноооооого тежка мигрена, която за дни ме сваля на легло, стомашни проблеми и запек. Очаквам да съм са разделила с тях завинаги. Предвиждам да повторя режима още 20 дни в края на лятото.
Успех на всички, които започват.

# 63
  • Мнения: 1 002
Браво, момиче! Разкажи какви плодове ползва. Успех със захранването!

Общи условия

Активация на акаунт