НОЕМВРИЙСКОТО човече ходи храбро като мече!!!

  • 9 671
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69
Честит рожден ден , Доминика!!!Да си здрава, щастлива и обичана жена и майка!!!
Sisssi- дано мине леко при вас, може и да не е грипа, стискам палци да се оправи бързо Юлиана.
Ако някоя от вас знае за майка , която има нужда - реших да си подаря доста неща от Ирен- корито , стойка за корито, кошара за игра, проходилка, даже мисля и едната количка - триколка на ТСМ. Не са в цветущо състояние , но ще зарадват някой без възможности.Писах и при Майките , но може и вие да имате някоя позната.

# 61
  • Ruse
  • Мнения: 390
Доиника 4естит рожден ден.Да си жива и здрава и вси4ките ти желания и ме4ти да се сбъднат  bouquet
http://images.postcards.net/events/S_bouquet2.jpg

# 62
  • София
  • Мнения: 44 371
Честит рожден ден, Доминика!!    bouquet  bouquet  bouquet

http://images13.snimka.bg/002114071-big.jpg
http://images13.snimka.bg/002114066-big.jpg
http://images13.snimka.bg/002114069-big.jpg

моя заспал смешко Wink вече втори ден така заспива на обяд...
иначе още влачи температури Wink

# 63
  • Мнения: 2 587
 smile3525 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДОМИНИКА!!!  newsm51


Сори за линка ако ви е било неприятно! Praynig На мен ми се стори смешно....

# 64
  • София
  • Мнения: 298
Доминика, честит рожден ден! Много здраве и приятни, красиви, влюбени мигове ти желая!

Роси май се разболява  Sad, във всеки случай хремясва по примера на баща си. Плака и снощи преди заспиване, и тази сутрин в 7, и сега на обед. Надявам се да се размине с хрема.

Сисси, дано и при вас е леко!
Беба, честито за работата. Нещата ще се наредят, но, разбира се, ще е много по-различно. Което не е лошо.
Майче, както винаги, добро попадение - играчката на Петра имам предвид.
Тити, на теб пък честити покупки! Нали все се оплакваше, че нищо не можеш да си намериш. На, сега, нови дрехи! Ще трябва да се видим, да блеснеш я в пола, я в палто нови...

# 65
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бубу, много си го изморила Филипчо за да заспи така на стола Wink
Жмо, аз мн си падам по такива весели изтезания. Изппратих го на всички познати. Хахаха.
Беба, честито за работата! На Тити - за покупките! На Симка - за новото возило!
Сиси, бързо да оздравява Юлианка!
Тук най-после заваля сняг, да видим какво е зима. А се оказа, че Мартина я страх от снега #CrazyМалкото човече, за първи път излиза на тази нова бяла настилка и като се заби на едно място, не мърда и почти се разплака. Сега спи, но следобед пак ще я пробвам, искам да я щракна със снега.

Доминика, честит рожден ден!

# 66
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Доминика, честит рожден ден! Да си здрава и щастлива!

Ех, бубу, какъв е сладур Филип.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДОМИНИКА!ДА Е ЖИВА,ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА!  bouquet

здравейте мами,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА МЪЖЪТ НА МАМА ЮКАSimple Smile

йоско се учи да се катери,пробва къде ли не и постоянно съм нащрек.
тити,в мола като ръшках и аз се изкушавах да си накупя дрехи,но още малко,да си влезна в килата за постоянно и съм решила да пазарувам основно.Сега се задоволих само с яке и ботуши.
майце,като бях бременна бях на три сватби.Две летни-тогава съчетах една лятна къса разкроена рокля с презрамки и един ленен панталон,който имах от преди,понеже не се закопчаваше му бях пришила ластик.А на третата,преправих една трикотажна рокля на майка ми,доста голяма,на официална рокля за бременни.стана много шик.Сложиха ми под бюста колан от подгъва и бях си купила бледа органзова панделка с която декорираха колана.От панделката нправих колие на което закакчих старинна сребърна висулка с планински кристал.На талията на роклята шивачката направи две басти и така роклята,която ми стоеше като кюнец придоби елегантен вид.Обувките на първите две сватби бяха дървени грънчови сандали,а на третата сложих едни обувки с танкови подметки на сестра ми,много удобни.
Симка,супер е с нова кола нали?Аз моята си я карам с кеф,но още не съм заръшкала по центъра.За сега таткото води каката на училище сутрин.Но втория срок,ще я водя следобед,та ще тръгна и натам.
това за сега от нас.

# 68
  • Мнения: 811
Благодаря ви, мили мами, за чудесните честитки!!! Толкова е приятно да те поздравят толкова много хора!

Виртуално черпя за рождения ден с тортичка:


и коктейлче:



Желая на болните да оздравяват и на другите да не се разболяват!!!

А сега се връщам при гостите  Grinning Днес цял ден чак до вечерта ще посрещам гости. А вечерта ще ни дойде на гости малкото 3-месечно бебенце на нашите кумове! Така се радвам  Grinning Heart Eyes

Желая весел снежен ден на всички!!!
 Hug

# 69
  • Мнения: 152
Доминика, честит рожден дне. Много щастие и радост в къщи. По-малко да те ядосва свекървата и повече да те слуша мъжа.

# 70
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
  bouquetЧестит рожден ден,Доминика!Бъди жива и здрава и щастлива!!!  bouquet

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 392
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДОМИНИКА!    bouquet

# 72
  • Мнения: 9 913
Доминика - да си здрава, щастлива, обичана от всички! И всички дни да са ти празнични Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 608
Доминика, ЧРД! Все така мила, чаровна и обичана!
Юка, Честит празник и при вас!
Беба, Успехи с новата работа!
Симка, честита кола!
Сиси, да се оправяте бързо и дано не е грип. Моите юнаци още не са съвсем здрави.
Бубу, на вас безтемпертурие пожелавам.
Навън е ужасно студено, а вътре - приятна семейна вечер.
Това е от мен. Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 830
Включвам се и аз за малко. Това с болестите е така и не само зимата (макар че по-често тогава). Докато не направят три годинки са много крехки. Сега приятелката на моите е със скарлатина, та очаквам включване.
На всички мами, лека седмица, по-малко ядове и повече хубави моменти.

Общи условия

Активация на акаунт