Прахосмукачка робот - 24

  • 8 382
  • 149
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 83
Здравей, Джорджа!

Бях обящала да снимам, как стои прага за качване на роботката!
Ето и снимките:


При мен прага е 2,5 см и прахосмукачката се качва и слиза без проблем!
Тази лайсна постоянна ли е или може да се маха, когато робота не се ползва?
Редактирам - сега погледнах линка - явно се поставя за постоянно. Щом е с двойнозалепящо.

# 76
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
Аз имам същата и я слагам без лепенките докато роботът чисти. После си я махам.

# 77
  • Мнения: 2 133
Аз имам същата и я слагам без лепенките докато роботът чисти. После си я махам.
И аз мисля да действам по същия начин, но нека първо я поръчам, пък в процеса на употреба ще взема окончателно решение.

# 78
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
Те частите на лайсната идват отделно. ММ ги съедини с винтчета, иначе ще се местят.

# 79
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
ох хвърлила съм око... ама много скъп !

https://www.ozone.bg/product/roborock-q7-white/?gad_source=1&gcl … pkQRoCj3kQAvD_BwE

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Аз да питам, има ли начин да накарам робота да чисти където е станцията му?

# 81
  • Мнения: 2 133
Аз да питам, има ли начин да накарам робота да чисти където е станцията му?
Само, ако я преместиш. Но с това упражнение ще бъгнеш робота, ако зачестиш.
По-лесно ще ти е с навлажнена домакинска хартия да минаваш около станцията, щом толкова те притеснява.

# 82
  • Мнения: 2 299

А видя ли че има разопакован за 724лв?
Не знаех, че и озон имат такива продукти, сега видях като отворих линка.

# 83
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
Да ви кажа за лайсните. Не става без лепенките, пуснах робота да чисти и той още с влизането ги разместил. Намерих го заседнал в едната стая и не може да излезе. Ще трябва да се ползват лепенките.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Здравейте, от няколко години имам Mi Robot-Mop Essential, който си работеше сносно до скоро. Обаче напоследък изобщо не ще да чисти, някаква аларма за cliff sensors излиза, че са мръсни или повредени. Непрекъснато ги чистя тия сензори, разглобявали сме я цялата да я чистим, даже батерията сменихме. Е не и не, не ще да работи и само за сензорите плещи... Някой с подобен проблем и решение?

# 85
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
от разни познати ми достигна мнението че на еди си кой робота му не бил добър защото събира килима. това за по -качествените роботи и тези които тук се обсъждат важи ли  - при вас има ли такова нещо да вдига и да събира килими  ?

# 86
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Еми по скъпите вдигат мопа като са на килим . Моя не го дига и ми влачи едно малко мокетено и то точно с мопа,забелязъл съм го . Моя робот е средняк .Няма такава опция.Да кажат тези с по скъпите.

# 87
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
е те тези моите познати даже марка не могат да кажат явно не си знаят робота каква марка е. явно изобщо не са проучили и са купили първото което са видели , но все пак... става въпрос за прегъване и събиране на килим, не на мопа. аз все си мисля че такива отзиви не съм чела тука ама-ето на, длъжан съм да попитам защото скоро ще купувам и ще похарча не малка сума, вкъщи сме почти навсякъде с килими без кухнята и искам да знам.

# 88
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
Моят Roborock Q Revo си вдига мопа като е на килим. Никога не е вдигал килима, сега ако е някаква тънка черга не знам, нямам такива.

# 89
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
аз съм се спряла на  Xiaomi - Roborock Q7. добър е модела нали?

Общи условия

Активация на акаунт