Прахосмукачка робот - 24

  • 9 408
  • 164
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 447
Този не е ли същият?
https://www.pazaruvaj.com/p/roborock-q7-max-q7m52-00-q7m02-00-pP … 26079/#overviews/
И аз се ориентирам към него, предвид че старото ми Шаоми нещо взе да се бъгва...

Може ли някой, който има този Роборок да сподели впечатления, дали разпознава препятствия (някой чорап или ластик за коса, че у нас все някой нещо "изпуска") и дали миенето е качествено, или маже като Шаомито.
Благодаря!

# 91
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 150
май е същото , не знам защо е такава разликата в цената.

# 92
  • Асеновград
  • Мнения: 516
Не знам за този модел , но на единия пише "макс" , но като е макс що е по евтин не знам . Някои модели между черно и бяло има разлика , но е малка.

# 93
  • Мнения: 1 534
Моя робот си зарежда батерията до 10% и дава, че е заредена напълно.
На 4 години е почти и явно е за  смяна на батерията ,обаче ги гледах в алиекспрес и тук в Бг ,егати разликата в цените ..
Смених с друга док станция  пак до 10% зарежда.
Ще пробвам та ще видим.
Върши ми работа ,не ми се сменя още 🤣

# 94
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
За колко време се скапва батерията?

# 95
  • София
  • Мнения: 2 435
Моя робот си зарежда батерията до 10% и дава, че е заредена напълно.
На 4 години е почти и явно е за  смяна на батерията ,обаче ги гледах в алиекспрес и тук в Бг ,егати разликата в цените ..
Смених с друга док станция  пак до 10% зарежда.
Ще пробвам та ще видим.
Върши ми работа ,не ми се сменя още 🤣
И моят е така, но след като му смених батерията... някъде изчезна едната нула...

# 96
  • Мнения: 349
Здравейте,
с  irobot i7 съм вече 3год. Наложи се да се смени рутера и сега робота не тръгва. Изписва, че е намерил мрежата, рестартирах, но не тръгва. Някой с идея за решение?

# 97
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Пишете на съпорта.
Моят roomba combo j7+ заби яко по време на ъпдейт и повече никога не реагира на нищо. След месец и половина от съпорта най- накрая клекнаха и се навиха да ми го сменят.
Пратиха ми нов, видях, че има и нов упдейт, който пък е прецакал правенето на повече от една карта. На който и етаж да я пусна, ъпдейтва първата карта след всяко чистене и въобще не разпознава, че е на ново място..
Пак писах на съпорта, да видим какво ще ми отговорят. Направо ми писна от тях.
Не препоръчвам irobot на никого

# 98
  • Асеновград
  • Мнения: 516
Здравейте,
с  irobot i7 съм вече 3год. Наложи се да се смени рутера и сега робота не тръгва. Изписва, че е намерил мрежата, рестартирах, но не тръгва. Някой с идея за решение?
Ако ви е направен на 5Гх няма да стане работата . Трябва да е на 2.4Гх. Рутера.

# 99
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
Моят Ксаоми не иска да зарежда. Даже се отдръпва от зарядното. Някой има ли идея какво да правя, или направо да го нося в сервиза.

# 100
  • Мнения: 1 447
Моят Ксаоми не иска да зарежда. Даже се отдръпва от зарядното. Някой има ли идея какво да правя, или направо да го нося в сервиза.
Трябва да му почистиш контактната част с влажен парцал, също и станцията забърши. Като се зацапат контактните места започва да не иска да се сдвоява.

# 101
  • Мнения: 6 171
Не е това, батерията е сдала багажа. И моя правеше така, сега е с нова батерия и всичко е наред.

# 102
  • Мнения: 1 447
Не е това, батерията е сдала багажа. И моя правеше така, сега е с нова батерия и всичко е наред.
Може ли да споделите откъде взехте батерията, тази от алиекспрес става ли за Xiaomi Mi robot Mop Essential (мисля това му беше пълното име):
https://www.aliexpress.com/item/1005003672560383.html
Пише, че ще дойде чак през юни, аз ще се гътна дотогава без роботчето Astonished.
Все пак, ако става, ще го поръчам, поне да ми стои като резерва Шаомито.

# 103
  • Мнения: 1 534
Не е това, батерията е сдала багажа. И моя правеше така, сега е с нова батерия и всичко е наред.
Може ли да споделите откъде взехте батерията, тази от алиекспрес става ли за Xiaomi Mi robot Mop Essential (мисля това му беше пълното име):
https://www.aliexpress.com/item/1005003672560383.html
Пише, че ще дойде чак през юни, аз ще се гътна дотогава без роботчето Astonished.
Все пак, ако става, ще го поръчам, поне да ми стои като резерва Шаомито.

И аз ги гледах и няма за други модели, освен този и смятам да пратя запитване до продавача .
На мен ми трябва за Vacuum mop pro

# 104
  • София
  • Мнения: 1 259
Здравейте, обмислям покупка на Roborock s8 pro ultra, ще ми в първи робот. Въпросът ми към тези, които го използват е: дали засмуква и закача пердета, падащи на пода ? В целия апартамент пердетата са ми такива и не ми е опция да ги вдигам всеки ден да чисти робота. Може ли да се използва около тях спокойно, без да се налага да правя виртуална стена?

Общи условия

Активация на акаунт