Къде срещате нови мъже?

  • 25 084
  • 880
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 277
Може би проблема е в завишените критерии. Всички искаме да караме Мерцедес, Лексус или Кадилак. Ама ако ни миришат чорапите - може да се наложи да се возим на Опел или Фиат.
Или с рейса, и от време на време такси или лимозина просто за да си спомним какво е да можеш пак да кажеш - "Сега наляво... тука намали малко... тука е права отсечка може да засилиш повече... стига си лашкал на ляво на дясно, ще се шибнем някъде... мерси за разходката".

# 76
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
То приложението не ти намира партньор, само ти дава възможност да си избереш сред регистриралите се. И в реала е така, гледаш, избираш, няма кой да ти доведе някой до вратата в повечето случаи.
О, това е точно така, няма спор. Само къде официалните данни казват следното:
1. Малко над 90% от мъжете се опитват да се мачват с малко над 80% от жените.
2. Около 90% от жените опитват да се мачват с между.... 20 и 25% от мъжете....
Това всичко по официални данни И личните предпочитания на всеки, на база какво е видял в профила на тези, с които пробва да се мачва.

При над 70% буквално "невидими" мъже, това прави броя на вероятните комбинаци изключително малко, оттам тези, които са завършили със семейство и брак дори още по-малко, но за пореден път се вижда, че Мамата е перфектното място да се покаже как всичко е възможно, само защото на единици и евентуално на техни познати/познати им се е получило, което обаче си остава капка в морето.

Пак по официалните данни, един мъж, който минава според много жени за изключително добре изглеждаш, тоест перфектно организиран профил, който събиира интеракции от много мъже, получава между три и четири пъти по-малко интеракции, отколкото профила на средностатистическа жена (във всяко отношение). По простата причина, че в тези приложения, ако на първо четене не минеш визуалния тест, обикновено не получаваш шанс (без оглед на пол).

Това бутане при по-малък процент мъже има ефект и при жените, поне със сигурност отговаря на въпроса, който съм виждал на много места "Дали ми се струва или сме много, които излизаме с едни и същи мъже?" Grinning
Във всеки случай, като се дават такива съвети към жена да се пробва в такива приложения, трябва да вървят и със предупреждение, че ако нещата не се получат по начина, по който и се иска на нея, то най-вероятно има нещо общо повече с нея, отколкото с другите.

Изводът - няма значение каква е БИЗНЕС идеята, мъжете все ще я прее...
Скъпа, мъжете не ти са виновни. ТИ избираш на кого да дадеш "swipe right", ти избираш с кой да излезеш. Ако досегашния ти опит с мъже от такива приложения включва предимно такива като тези, за които говориш ,това говори повече за теб, отколкото за тях. Grinning

Последна редакция: ср, 10 яну 2024, 18:41 от Phoenix Wright

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
То приложението не ти намира партньор, само ти дава възможност да си избереш сред регистриралите се. И в реала е така, гледаш, избираш, няма кой да ти доведе някой до вратата в повечето случаи.
О, това е точно така, няма спор. Само къде официалните данни казват следното:
1. Малко над 90% от мъжете се опитват да се мачват с малко над 80% от жените.
2. Около 90% от жените опитват да се мачват с между.... 20 и 25% от мъжете....
Това всичко по официални данни И личните предпочитания на всеки, на база какво е видял в профила на тези, с които пробва да се мачва.
При така дадените данни и ако са верни, то тогава няма никакъв проблем жените да търсят мъже в Тиндър. Виж, вече ако мъж си търси жена - Тиндър не е мястото.

# 78
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 171
Аз разбрах, че жените имат някакви критерии, докато мъжете се хвърлят на всичко що е от женски пол.

# 79
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
При така дадените данни и ако са верни, то тогава няма никакъв проблем жените да търсят мъже в Тиндър. Виж, вече ако мъж си търси жена - Тиндър не е мястото.
Няма проблем, естествено, поне не и докато не стане проблем това, че може да се наложи да споделят мъже... Grinning

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
При така дадените данни и ако са верни, то тогава няма никакъв проблем жените да търсят мъже в Тиндър. Виж, вече ако мъж си търси жена - Тиндър не е мястото.
Няма проблем, естествено, поне не и докато не стане проблем това, че може да се наложи да споделят мъже... Grinning
Ами няма изнесени колко са като бройка мъжете и колко са жените. За да се сметне колко са 90% мъже и колко 80% жени.

# 81
  • София
  • Мнения: 38 950
Онлайн си е ок. Има от всичко за всички.

# 82
  • Мнения: 15 127
Изводът - няма значение каква е БИЗНЕС идеята, мъжете все ще я прее...
Скъпа, мъжете не ти са виновни. ТИ избираш на кого да дадеш "swipe right", ти избираш с кой да излезеш. Ако досегашния ти опит с мъже от такива приложения включва предимно такива като тези, за които говориш ,това говори повече за теб, отколкото за тях. Grinning
Може ли да не ме скъпосваш, не съм ти селска. Мерси.
По цитата, последно да вземеш да уточниш кои твои твърдения са в крайна сметка актуални - че хората си търсят секс, или че аз, бидейки смотана, само на такива попадам? Не може хем да се правиш на статистик, хем да се мъчиш да нападаш.

Аз разбрах, че жените имат някакви критерии, докато мъжете се хвърлят на всичко що е от женски пол.
Е що сега така грубо?!

Последна редакция: ср, 10 яну 2024, 20:00 от Нарцùса

# 83
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 171
А, аз грубо... Ми статистиката е такава Wink Официални данни.

# 84
  • Мнения: 2 220
Ако това за визуалния тест в Тиндър е вярно, явно критериите са много ниски, защото съм попадала на доста профили почти без снимка, които трудно ще познаеш човека като го видиш на живо.
То не беше с каска, малка снимка с планински пейзаж, дори имаше един съвсем без такава, само едни природи.

А да не говорим, че имаше и доста не особено привлекателни по моите критерии.

# 85
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аз разбрах, че жените имат някакви критерии, докато мъжете се хвърлят на всичко що е от женски пол.
Тъй като статистиката обхваща единствено кой кого е предпочел, основно на база повърхностни критерии (външен вид от няколко снимки), извод като твоя е невалиден. В случая става ясно, че един мъж намират повече жени за привлекателни, отколкото една жена намира мъже за привлекателни.

Ако това за визуалния тест в Тиндър е вярно...
Ако не мине визуалния ти тест, вероятността да излезеш с него, ако те покани, е от ниска до никаква, освен ако не е супер-дупер убедителен, което силно ме съмнява.

Истината е, че без значение кой какво приказва, жените харесват привлекателни мъже точно толкова колкото мъжете харесват привлекателни жени, само къде много жени не искат да си го признаят, защото е повърхносттно, а трябва по някакъв начин да го играят морално превъзхождащ, поне що се отнася до разговор на такава тема с мъже като абсолютен мининум. Simple Smile
Ние, мъжете, нямаме проблем да си признаем нещо подобно. Не че има и смисъл, обикновено си личи... Grinning

# 86
  • Мнения: 2 220
Мисълта ми беше за твърдението, че Тиндър отсява само красивите хора и тях показва.

Моя визуален тест е друго Grinning
И да, естествено е в такива приложения да търсиш по външност.

Но от друга страна, човек може да се направи да снимка да изглежда по-добре отколкото в реалния живот, и за мъже и за жени важи

# 87
  • София
  • Мнения: 38 950
Аз си признавам, че харесвам привлекателни мъже. Особено високи. В приложенията много се крият, че са ниски. 😁

# 88
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Мисълта ми беше за твърдението, че Тиндър отсява само красивите хора и тях показва.

Моя визуален тест е друго Grinning
И да, естествено е в такива приложения да търсиш по външност.

Но от друга страна, човек може да се направи да снимка да изглежда по-добре отколкото в реалния живот, и за мъже и за жени важи
Да, така е, но не става от само себе си. Има една вътрешна класация, на която е базиран алгоритъма им (и не само на тях), в която твоята позиция зависи от това колко пъти е имало някакви интеракции с профила ти (не само да са го видяли, основно да са те харесали).
Така че, да, отсява, и не, не го прави Тиндър, а хората в него.

# 89
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 171
Жените не си признават, че харесват привлекателни мъже ли каза?! Каква е тази глупост? Всеки без значение от пола харесва привлекателни хора, като, има едно мааалко условие - кой какво намира за привлекателно. Аз например не харесвам сладникави мъже, руси, синеоки, обезкосмени.... които пък за други може да са привлекателни. Така че тази теория доста издиша. Защото няма един единен критерий, а е чисто субективно, но все пак външният вид е важен и не знам защо това учудва някого.

Общи условия

Активация на акаунт