За тези, които четат любовни романи № 46

  • 47 181
  • 616
  •   2
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Ето я любимата ми жабка
Скрит текст:

Втора част на Culpa mia излиза през тази година, но мисля да прочета книгите първо.
Чакам Шен да я качат. Оценката и в гудрийдс се покачи значително от 2.70 Simple Smile

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 353


ОЧАКВАЙТЕ НА 30.01.2024

Докато ти спеше...

Когато брат ѝ Томас е ранен на бойното поле в Америка, осиротялата Сесилия Харкорт е изправена пред две непоносими възможности: да отиде да живее при леля си, която е стара мома, или да се омъжи за подлия си братовчед. Вместо това тя избира трети вариант и прекосява Атлантическия океан. Решена е да намери брат си и да се грижи за него, докато оздравее. Но след седмица на безрезултатно търсене Сесилия случайно се натъква на най-добрия приятел на брат ѝ, красивия офицер Едуард Роуксби, който е в безсъзнание и се нуждае от нейните грижи. Тогава младата дама се заклева да спаси живота му, дори и това да означава да изрече малка лъжа…

Казах на всички, че съм твоя съпруга.

Когато идва в съзнание, Едуард е объркан. Ударът по главата е изтрил от паметта му последните няколко месеца от живота му, но все пак щеше да си спомня, че е женен, нали? Той знае коя е Сесилия Харкорт, макар и никога да не я е срещал. Но след като всички я наричат негова съп­руга, той решава, че това трябва да е истина.

Само ако беше вярно...

Заради лъжата си Сесилия рискува репутацията и бъдещето си и се страхува от мига, в който истината ще излезе наяве. Но може би Едуард също има някои изненади за новата госпожа Роуксби…

# 77
  • Мнения: 177
Немога да открия информация, предстой ли издаването на втората книга от поредицата "Семейство Адар" на Саманта Йънг. Някои да има инфо.?

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 353


Имаше я, после я загуби… Сега ще стори и невъзможното, за да я спечели отново.

Могъщ, амбициозен и умен, Доминик Дейвънпорт си е проправил път от нищото, за да се превърне в Краля на „Уолстрийт“.

Притежава всичко – красив дом, неотразима съпруга и повече пари, отколкото може да изхарчи през живота си. Но независимо колко печели, никога не му е достатъчно.

А докато постоянно преследва нещо повече, отблъсква единствения човек, за когото той е просто достатъчен.

И едва когато тя си заминава, Доминик разбира, че в живота има и по-ценни неща от парите и славата. Но, може би, е твърде късно.

***

Мила, интелигентна и грижовна, Алесандра Дейвънпорт играе успешно ролята на трофейна съпруга от години.

Беше до мъжа си, докато той градеше империята си, но сега, когато е на върха, Алесандра осъзнава, че Доминик не е вече мъжа, в когото се е влюбила.

И когато става пределно ясно, че за него тя винаги ще е на второ място след работата му, младата жена взема живота си в свои ръце и поставя себе си на първо място – дори това да означава да напусне единствения мъж, когото е обичала през живота си.

Но не беше взела под внимание, че той няма просто да я остави да си тръгне, а е готов на всичко, независимо от цената, за да спаси брака им.

Планираната дата на издаване е 27 януари 2024.

# 79
  • София
  • Мнения: 28 896
Може ли препоръка за книга или поредица за военни, да има някаква драма, трилър, и мъжът да не е толкова лесен, че ми писна от герои в стил "много велик, не си пада по сериозни връзки, но вижда героинята и в следващите 5 минути вече си представя колко деца ще имат". Аман от такива.

П.П. И да е на английски.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Пуснаха Шен. Накратко онази работа с бебето не е точно така, както си мислихме, но ще пиша като я дочета Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 30 209
И Роуксби, и Ана Хуанг засега ще се четат.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Готова си Wink
Прехвърлим я отгоре-отгоре и имам добро предчувствие за тази книга.

Milenaka, напоследък никакви военни не съм чела. То не че ми е останало ред от мафиоти и рок певци, но ми беше харесала серията на Марлис Мелтън -има 4 издадени книги на български (в читанка са) .Има и доста непреведени на български от същата серия

# 83
  • София
  • Мнения: 28 896
Тях съм ги чела, не търся просто военни, такива има много. Военни + дарк + не толкова лесен мъж + трилър+ английски. Накратко - почти никакви изисквания нямам Joy

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Ако пуснеш military +dark в търсачката може да си харесаш нещо. Някакви серии ми излизат на мен. Ей тая май до докарва до твоите изисквания https://www.goodreads.com/series/323243-team-darkwater

# 85
  • София
  • Мнения: 28 896
Обаче и тук главният е от лесните.
Търся лични впечатления, с търсачката все удрям на камък.

# 86
  • Мнения: 6 180
Търся лични впечатления, с търсачката все удрям на камък.
И аз това все питам и все ме пращат на търсачката. Grinning Добре, че Мишето спасява положението. Пък даже взех да се ослушвам като чух военни, ама без дарк ги искам.

# 87
  • София
  • Мнения: 28 896
Тези чела ли си – https://www.goodreads.com/series/47308-kgi
Добри са и отговарят на условията ти.

# 88
  • Мнения: 10
Аз чета тази серия https://www.goodreads.com/series/122460-twist-me, на втора книга съм някъде по средата. И да главният твърди, че е обсебен от главната ... но не виждам захаросаното искам деца

# 89
  • Мнения: 17
Може ли препоръка за книга или поредица за военни, да има някаква драма, трилър, и мъжът да не е толкова лесен, че ми писна от герои в стил "много велик, не си пада по сериозни връзки, но вижда героинята и в следващите 5 минути вече си представя колко деца ще имат". Аман от такива.

П.П. И да е на английски.
Аз се сещам за поредицата Hard Ink на Лора Кей, чела съм ги преди години, но на български, ако не си ги чела може да ги има някъде и на английски

Общи условия

Активация на акаунт