За тези, които четат любовни романи № 46

  • 52 477
  • 713
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 29 052
Ох, да, и на мен това ми е колебанието. Ярос ми харесаха и двете книги, но чак до януари...

# 586
  • София
  • Мнения: 9 363
Ох, да, и на мен това ми е колебанието. Ярос ми харесаха и двете книги, но чак до януари...
Нямаме избор, вече сме се хванали на хорото.... Но от тук нататък определено ще избягвам, когато са налични всички книги - тогава, особено тези с фентъзи елементи и разглеждащи само една двойка...В тийн годините досататъчно се начаках...

# 587
  • Варна
  • Мнения: 2 380
Прочетох Ятото на Кейт Стюарт и книгата ми беше страшно зле. Въобще не ми пукаше за героите и главната ме дразнеше. Еротичните сцени ми бяха едни никакви. Тройката във в трета книга на Мрачен Олимп беше къде по добре описана. Почнах Изход, защото си викам, че не може да стане по зле. Появи се Тобиас в книгата и тая книга оживя Relaxed Тоя
Скрит текст:
като награби главната и си викам това е страст и искри.
Най сетне истински мъж в тия книги. Тоя като каза, че не обичал да дели жените си и ми идеше да подскачам. На около 200 страница съм от книгата, но искам да знам накрая главната с Тобиас ли остава. Моля, моля, моля кажете, че с него остава иначе пак ще се отчаят от тия книги.

# 588
  • Мнения: 4 735
Да, с него остава накрая. Има период на раздяла.

# 589
  • Варна
  • Мнения: 2 380
Да, с него остава накрая. Има период на раздяла.
Ураааааааааааааа Laughing  Значи ще чета с кеф.

# 590
  • Бургас
  • Мнения: 7 460
Прочетох тази книга https://www.goodreads.com/book/show/199340161-tall-royal-and-gru … kMW95NhAgF&rank=1
 и не съм сигурна дали ми хареса,чесно казано. Историята не е лоша, обаче се развива в някаква паралелна планета.  Иначе си имат всичко..интернет;телефони;бронирани джипове;принц ,който обича да му казват сър по време на с*кс WinkПринца и принцесата са сладки. Естествено има и една баба ,която ги "хвърля в музиката" от време на време.Задължителната драма и кофти бивша също присъстват.  Обаче аз толкова силно очаквах ,че в тая планета трябва да има минимум един дракон,който да прелита от време на време или пък някое цвете да проговори или деда знам и аз ,някой да се превърне във вълк и да вие срещу луната, че въобще не можах да се насладя на историята. Иначе имаше едни със червени очи, ама нищо не правиха Simple Smile

# 591
  • Варна
  • Мнения: 2 380


Той е мъжът с елегантния костюм, от когото опияняващо лъха на пари, непримиримост и сексапил. Не очаквам да го видя отново.

Една нощ. Без обвързване. Без имена. Горещ секс.

Все още си мисля за снощи, когато отивам на среща с новия си клиент и виждам същата опасна усмивка, която ме привлече часове по-рано.

Той е Калахан Шарп. Милиардер, решен да завърши един последен проект, за да почете покойния си баща, преди да напусне семейния бизнес завинаги.

За мой късмет или нещастие, ми е възложено да го придружа на Вирджинските острови. Калахан няма проблем да наруши правилата на компанията си, но аз не мога да си позволя да се сближим. Залозите за мен са прекалено високи.

Какво ли може да се обърка, когато съм принудена да работя – и живея – рамо до рамо с мъж, на когото не мога да устоя?

 Година: 11.06.2024

# 592
  • София
  • Мнения: 29 052
На тази съм ѝ дала само две звезди. Доколкото помня ставаше, без да има нищо впечатляващо. Първа част от трилогия е – https://www.goodreads.com/series/334864-s-i-n

# 593
  • Мнения: 85
Поредицата “Devil’s night” на мен лично много ми хареса. Сега прочетох “Преследването на Аделайн” и въпреки че има много противоположни мнения за нея и за начина на писане на авторката, смятам, че е доста по-различна и интересна. Сега съм взела и аз “Всичко, което оставихме несовършено”, но ми се струва малко бавен сюжета- ще видим.

# 594
  • Под звездите
  • Мнения: 905
Минавам да препоръчам една гореща поредица. "Кралици и чудовища" на Дж. Т. Гайсингър. Скоро не бях чела еротична книга с остроумни, хумористични и забавни диалози. Прочетох първите две от поредицата и съм впечатлена. Сега, не мога да кажа, че са шедьоври, класика и т.н., Сладникави са в определени моменти, но си има и руска, и италианска, и ирландска мафия, има си и господари и подчинени, но въпреки това са много забавни, има история, има силни героини, еротика, романтика, хумор, всичко си има. На мен втората книга  - "Плътски пориви", ми хареса много, много повече, но за да се разбере за какво иде реч, трябва да се почне от първата, която също никак не е лоша, но тук героинята не е чак толкова забавна и силна.  Всяка книга от поредицата е с различни главни герои, но има връзка между действията на всички. Четейки втората книга, се смях на глас с действията и репликите на главните герои.  Освен това , нали съм си романтичка, останах запленена от начина, по който главната във втората книга от поредицата, описа чувството, което изпитва след първата нощ с главния.
Скрит текст:
— И така, както казвах. Гранд Каньон. Огромен е. Толкова голям,
че не можеш да си го представиш, докато не застанеш на ръба на
една от острите червени скали и погледнеш надолу. Но е не само
дълбок, а и широк толкова много, че не можеш да видиш другата
страна. И е дълъг, около триста мили или нещо такова. Има река,
която се вие през дъното и невероятни скални образувания
навсякъде, а в стените на каньона има отделни утаечни слоеве,
където са изложени близо два милиарда години от историята на
Земята. Той е обитаван от индианци от хиляди години и много от
племената го смятат за свято място. Защото изглежда и се чувства
свято. Свещен и вдъхващ благоговение, като естествен храм,
изсечен направо в земята. И някак има своя собствена атмосфера.
Пориви на горещ вятър идват от нищото, пронизват косата ти и
издухват песъчинки в очите ти. Но може да има и мъгла, и луди
гръмотевични бури, и температури под нулата, и дори сняг,
всичко, в зависимост от това дали си близо до ръба или дъното на
каньона и по кое време на годината го посещаваш. Населяват го
около сто различни животински вида и всички тези различни
екологични зони и всичко това просто седи там, самостоятелно,
насред огромното пространство в нищото. Съвсем е неочаквано.
Диво и странно. И толкова красиво, че те кара да почувстваш
болка в гърдите.
Когато не продължавам, Деклан казва: - Страхувам се, че ме
загуби.
Издишвам тежко и събирам смелост. – Точно така ми се струва
това сега. Стоя, зашеметена и поразена, все едно съм на ръба на
Големия каньон, взряна в цялата невъзможна красота с почти
заслепени очи и уста, отворена от благоговение.

Прочетете поредицата, искрено ще се забавлявате.

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 11:43 от eidin

# 595
  • София
  • Мнения: 29 052
Гледам, че и на мен втората ми е харесала повече от първата.

# 596
  • Мнения: 1 706
Аз съм на вълна Мариана Запата и Луси Скор. Grinning

Голям фурор направи “Преследването на Аделайн”, доста красива корица, нооо май ще я пропусна. Изгледах доста мнения за книгата, не звучи като нещо, което ще ми хване интереса. Ама, знае ли човек, може да ми скимне да я прочета.

# 597
  • Бургас
  • Мнения: 7 460
В сайта на Сиела, там където е информацията книгата има възможност да прочетеш няколко страници от нея. Може да прегледате Аделайн.

# 598
  • Мнения: 393
Преди няколко странички поисках препоръки за любовни романи.
Четох и тук и из интернет и поръчах 3 - Мостовете на Медисън, От утрото до здрача - Сидни Шелдън и Нежно спасение - Джули Гаруд.
Относно Мостовете, отзивите в мрежата бяха 100 % обещаващи и тъй като ми е познато заглавие, започнах с нея. О, какво разочарование! Толкова скучна и безинтересна книга, но никога не оставям непрочетено четиво ако ще да ме убие от скука. Може би беше далеч от моята душевност. Обичам динамични книги, интригуващи, с неочаквани развръзки. Просто тази не беше моята.
Дайте надежда, че останалите две не са такива.
Оказа се, че доста от авторите не ги издават и ги няма по книжарниците. Ползвах подарък ваучер и се видях в приключение с препоръчаните автори.
Благодаря на всички за препоръките!

# 599
  • Мнения: 42
"От утрото до здрача" на Сидни Шелдън не е точно любовен роман, по-скоро е трилър.
Харесвам Сидни Шелдън, пише увлекателно. Има динамика в книгите му.
Доста негови романи се намират в "Читанката".

Общи условия

Активация на акаунт