Азиатска козметика и грим - тема 27

  • 55 286
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 655
Има ли някой който е пробвал Missha - All-Around Safe Block Waterproof Sun Milk Sun SPF50+/PA++++
Въпроса ми е дали оставя бял слой.
Не оставя. И пази добре. 2 години го ползвам на морето, като не спирам трета и нямам поражения. Изобщо лятото залагам на него и досега не ме е предал.

# 541
  • София
  • Мнения: 9 850
Да ви питам, записах се за нотификациите на Джолсе, получих имейл за скрита оферта, но няма линк в имейла. Които го ползват, имате ли линк? Чудя се дали не е заради пощата в АБВ, защото и други неща не показва правилно в имейли...

# 542
  • Мнения: 13 556
Мисля, че като кликнеш на картинката трябва да се отвори скритата разпродажба.

# 543
  • София
  • Мнения: 9 850
Мисля, че като кликнеш на картинката трябва да се отвори скритата разпродажба.
Всичките ми имейли от тях изглеждат така... Явно е от АБВ... Благодаря!
Скрит текст:

# 544
  • Мнения: 13 556
Не ми е дошъл да направя сравнение и карам на спомени, някой ако е получил пълния мейл може да го пусне в темата.

# 545
  • София
  • Мнения: 10 355
От месеци не получавам скрити разпродажби, подозира че е от това, че напоследък все от stylevana пазарувам.

# 546
  • Мнения: 3 643
Не е това, само от тях пазарувам и пак не получавам.

# 547
  • София
  • Мнения: 4 364
От близо две седмици сутрин третирам зачервяванията от минали пъпки с Gonjinhyang Ultimate Brightening Corrector
https://thehistoryofwhoo.ca/collections/gongjinhyang-radiant-whi … nt=35782010405024 на The History of Who - поизбеляват наистина и продуктът се разбира чудесно с предхождащите го витамин Ц и азелаинов крем. Интересно ми е как ще се справи във времето с тях. Имам една червенина от август (!), която от нищо не изчезва напълно, да речем че тя ще ми е тестът.

Като комплимент към поръчката в кутийката на крема за третиране на петна, получих и овлажвяващия крем https://thehistoryofwhoo.ca/collections/gongjinhyang-radiant-whi … nt=35782010470560 в 4 пакетчета по 2.5 грама, който действително хидратира и прави много блестяща кожата. Но защо толкова са го ароматизирали питам? Всички продукти на The History of Whoo са така парфюмирани?

# 548
  • Мнения: 2 011
Всички продукти на The History of Whoo са така парфюмирани?
О, да! Grinning Във високия клас не очаквай fragrance-free продукти.


~~~

Така изглежда имейла за хидън дийл от J:
Скрит текст:

# 549
  • Мнения: 92
Здравейте, някой има ли опит с корейски кремообразни ружове и като цяло декоративна козметика? Може ли да споделите любими продукти? Благодаря предварително

# 550
  • Мнения: 3 857
Harpalike, пълноразмерен ли продукт използваш? За коректора на HOW говоря. Ако е мостра, ще може ли да ми я покажеш как изглежда? Тук тази серия я има, но не и коректорът. А не мога да се ориентирам за мострата как изглежда.
И кой крем с азелаинова киселна използваш?

# 551
  • София
  • Мнения: 4 364
Смърфиетка, пълноразмерният купих, а не мостричка. Много е икономичен - имам 5 петънца, на които слагам, но взимам съвсем мъничко от коректора, който е с текстурата на паста.
Мострите са ми от хидратиращия крем.
Азелаиновата, която ползвам е гръцка - 20% киселина. AcMed е марката и е купена онлайн от България.

# 552
  • Мнения: 3 857
Азелаиновата киселина е банната при нас. Сега прочетох.
След месец идва една приятелка на гости, ако успея да поръчам навреме онлайн от БГ, ще ми донесе.
А 20% не е ли силна? Дали да не започна с нещо по-малко? И аз на дърти години започнах да се боря с някакво акне.
Другата седмица ще мина през магазина на HOW да видя дали няма да го имат в някакъв вид травъл размер или мостра.

# 553
  • Бостън
  • Мнения: 13 723
Здравейте, някой има ли опит с корейски кремообразни ружове и като цяло декоративна козметика? Може ли да споделите любими продукти? Благодаря предварително

Само тонални продукти съм купувала корейски (всичко друго си имам във срамни количества) - къшъни основно и 1-2 ФДТ  и ББ.

             

# 554
  • Мнения: 13 556
Cry Агент какви красоти си показала, хвърлям аз по едно око на любимата ми тема, от един месец не мажа почти нещо, че така се наложи и нямам търпение да ми заздравее всичко по лицето и да се върна към обичайната си рутина. Махнах петна с лазер и брадавици и сега съм в процес на заздравяне и като болна от шарка на петна. Точно почнаха да ми заздравяват големите рани и за една нощ ми изби брадавица на челото, хайде и нея.
Обтривам частично с разни тампончета, нещо мажа на отделни участъци, но не става. Кожата ми се засуши, започва да изглежда уморена и необгрижена, мимическите бръчки станаха по-явни, този период трай бабо за хубост вече взе да ме депресира. Само вие ще ме разберете, че се чувствам некомфортно защото не съм си сложила обичайната рутина на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт