Азиатска козметика и грим - тема 27

  • 54 616
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • софия
  • Мнения: 1 212
Разбираме и искрено съчувстваме! Дано всичко заздравее бързо! Kissing Heart
Harpi, от този коректор на  НOW, aз бях взела 2 травъл сета, после допълвах от ebay само коректор.Започнах го зимата, кремът ми беше слабичък. После го довърших лятото, тогава беше добре.
Не знам какво да кажа за ефекта... Поизсветли общо, в това число и петна, но няма УАУ ефект.
Сега съм се зарибила по едни ампули centellian24, expert Madeca. Ако не избелва много, поне хубав състав. Заедно със серум арбутин,  се подобриха значително петната , но то е и след зимния хидрохинон, и на фона на ретинал..

# 556
  • Мнения: 1 991
Зари, дръж се! 🫂 И това ще мине, нали знаеш.


А аз търся начин за сдобиване на това:

0.15% ретинал.

# 557
  • София
  • Мнения: 10 330
Определено ще го пробвам, като се появи в сайтовете от които пазарувам, според google, можеш да го вземеш от тук.
https://beautyboxkorea.com/product/drdifferent-vitalift-a-fortes … al-edition/64071/

# 558
  • Мнения: 13 407
Този сайт е коректен, но доставката вече е уау като цена

# 559
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 731
Момичета, имам едно питане.

Видях последователността на нанасяне на продуктите от първия пост, но аз имам емулсия  и не знам къде да я включа, преди или след есенция?
Имам тонер, есенция,  емулсия, околоочен и крем.

# 560
  • Мнения: 1 747
Момичета, имам едно питане.

Видях последователността на нанасяне на продуктите от първия пост, но аз имам емулсия  и не знам къде да я включа, преди или след есенция?
Имам тонер, есенция,  емулсия, околоочен и крем.

след тонера

# 561
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 731
Благодаря! Flowers Hibiscus

# 562
  • София
  • Мнения: 1 703
Есенцията се нанася след тонер. Емулсията е преди или вместо крем. С моята комбинирана кожа - лятото съм само на емулсия и SPF.

Скрит текст:

# 563
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 731
Благодаря и на теб, Сорента! Flowers Hibiscus

# 564
  • Мнения: 1 991
... но аз имам емулсия  и не знам къде да я включа, преди или след есенция?

Емулсия е след серум, но основно значение при наслагване има консистенцията на продукта - последователността е от по-течна към по-гъста.

Определено ще го пробвам, като се появи в сайтовете от които пазарувам, според google, можеш да го вземеш от тук.
https://beautyboxkorea.com/product/drdifferent-vitalift-a-fortes … al-edition/64071/
Е да, мога, въпросът е струват ли си 30$ отгоре(над официалната цена).  Таксите, като пристигне - отделно.

PS eBay е по-добрата опция, поне VAT ще e включен.

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 13:31 от Catalano

# 565
  • Мнения: 1 747
Цитат
... но аз имам емулсия  и не знам къде да я включа, преди или след есенция?

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 13:46 от Danifin1

# 566
  • Мнения: 7 139
Отново се включвам с лаишки въпрос. Това двойно почистване на лицето защо е? Нужно ли е при мен - не се гримирам. Тоест, нищо освен серуми и кремове не слагам върху кожата си.
Е, червило и молив за очи освен тях.

# 567
  • Мнения: 3 325
Аз започнах, защото исках да отмивам добре слънцезащитата. След 3-тото двойно почистване па всичките ми черни точки изчезнаха, така че продължавам да го правя.

# 568
  • Germany
  • Мнения: 2 018
Така е Пипи, първата по-мазна стъпка на почистване (олио, балм) помага за по-ефикасното отмиване и на слънцезащитата. А и на добре почистена кожа по-лесно ще се усвоят следващите стъпки. Не е задължително разбира се. И при мен, като при Glossycherry имаше много позитиви, но пък сигурно има хора на които не им харесва. Всеки се води по кожата си.

# 569
  • Мнения: 7 139
Благодаря за мненията. Съвсем отскоро ползвам по- мазна стъпка, както казва Pea. Поръчах един продукт на Kiels и за сега съм доволна. Но след него,  друго почистващо не ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт