Отговори
# 675
  • Мнения: 2 344
Е ако той се ожени за Невра, Пело ще се чувства пренебрегната горката... нали Феро и каза, че дори да се разведе, няма да се ожени повече за никой....

# 676
  • Мнения: 421
Ааа, не, Сейро не е бременна. Само това ѝ липсваше... Не са заслужили Корханови да им даде наследник!

Сцената, която пусна Уразбулбени, породи много коментари, но все още има надежда нещата да са различни. Ферит върви стремглаво към провал с този план, защото не познава жената срещу себе си. Не знае тя какви планове може да има...
Права си Reni!Струва ми се,че тази е такава акула,че на Ферит просто свят ще му се завие.Ще си спомнят май за диабетичните му кризи!Тая уж се крие от папараци пък на публично място я опипват и тя се хили!

# 677
  • Мнения: 1 821
Забелязвате ли , че даже Емрулах го няма да ни надъхва .. и то човека се умори!

# 678
  • София
  • Мнения: 2 020
Дали ще има фраг наистина. Ако няма ще е странно. Би трябвало при това положение тази седмица да има още два фрага или фраг и видео.

# 679
  • Мнения: 1 821
Мисля , че ще пуснах кризисен пиар с излеме на СейФер .. иначе Гадар , ще ги отнесе!

# 680
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 934
Може да са искали да пуснат днес по-рано... Ще видим. Но Шербетът отново извади качествена интрига, не знам как ще се борят с това...

# 681
  • Ямбол
  • Мнения: 255
Сега пак си пуснах да гледам фрага...,когато насочват пистолета към Кязъм и стрелят ми се причува гласът на Ферит.Дали ще проследи тези мутряги и така да открие Кязъмчо 🤔 Ще видим тази вечер от новия фраг

# 682
  • Мнения: 238
И ние имаме "качествена" интрига Joy ако не е Пело, ще е Невра и обратно. Може някъде между тях да сложим и Султан или някоя друга  и така цял сезон JoyJoy

# 683
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 934
Сериите на Шербета са страшно мудни, актьорите гола-вода... Обаче винаги има по някоя кукичка, а в последните серии по няколко, и хората гледат. Освен това, не се терзаят дали главната двойка ще се събере, защото там няма и грам химия. Хората си пускат нещо, което няма да ги натоварва толкова.

# 684
  • Мнения: 456
Да, Шербета извадиха няколко аса. Според мен войната за рейтинг ще бъде между Шербета и Безпощадният (защото там не е само Чачо, Онур също играе страхотно).

# 685
  • Мнения: 4 732
Мисля , че ще пуснах кризисен пиар с излеме на СейФер .. иначе Гадар , ще ги отнесе!

Същото си мисля и аз. Да видим.

# 686
  • Мнения: 1 197
Ех, този Ферит. Ама как му върви на Антепски моми.
Едната го накара да съжалява, остава да видим дали
и тази ще го довърши и изгори. Smile

# 687
  • Мнения: 421
Току що влязох в групата във Фейсбук и прочетох следния коментар,който ме разсмя:Повече химия имало в периодичната таблица на химичните елементи отколкото между Невра и Ферит!

# 688
  • Мнения: 235
Браво на сценаристите. Сериала върви стремително надолу.
Що за глупава сцена на публично място.
И ще очакваме висок рейтинг, ама някой друг път.
От епизодите до сега има няма само в няколко от тях главната
двойка е в нормални отношения.
В останалото време само изневери, кавги, раздели.
Отделно от това непрекъснато ни се натрапва Пелин с нейните
планове, игри, манипулации и интриги.  Не стига това, ами се
яви бременна с което обърна сюжета с главата надолу и въпреки
всичко без да се разкрие нито една от нейните гадости.
Напротив, тази която е законна и праволинейна е мразена, а  
манипулаторката е желана и толерирана от главният в имението.

Жалко за Ферит, че го превърнаха в един несериозен и непостоянен мъж,
който като пеперудка прелита от цвят на цвят.
Май Пелин ще излезе права, че когато постигне целта си, ще му омръзне
всичко и ще последва БИНГО.

Скрит текст:
Ферит от 1 епизод  е плейбой Пелин го познава  отлично

https://twitter.com/urazbulbeni/status/1746843066458079740

Като един плейбой  с  физически   контакт  я предизвиква   и проверява пулса   ,за да  разбере  дали  Невра е развълнувана или играе
Егото на  Ферит не може да преживее ,че една пожелана от него жена не  се е влюбила в него. Така са плейбоите , обичат много и не само една.

# 689
  • Мнения: 8 470
Привет!  Hug  Hug  Hug
Днес Х пак  прегря заради тази сцена  в мола Simple Smile Тази вечер ще има нов трейлър да видим той дали няма да ни открехне малко вратите за да разберем  какво се случва или напротив още по-голямо напрежение ще внесе.
Подкрепям  мнението на Джули защото много ми се иска тя да е права ,че иначе Ферит яко ще се вкара в проблеми.Плана му да влюби някое момиче в себе си си е направо мега,гига ,ултра тъп защото освен да си създаде нови неприятности  друго няма да стане.Ама и Аби и той какво момиче му намери ,Ферит имаше предвид май някое по-наивно или лековато или мило момиче ,но определено не е искал  малка анаконда  със самочувствие и финансови и интелектуални възможности.
Невра въпреки че и викам  малка анаконда ,това е заради голямата уста дето я беше отворила, заради нищо друго не е Simple Smile,все още не мога да  я причисля нито към лошите нито към добрите. Дали ще помага или ще вреди на Ферит или на Сейран предстои да видим ,но определено  не е някое наивно или слабохарактерно и податливо на обработка  девойче ,а  е жена със силен характер и дано Ферит да не се опари от взаимоотношенията си с нея.
Обаче определено Невра измести Пелин от първото място за най-необичан герой  в нашия сериал.Гледам ,че и на нея почнаха да и махат главата и да слагат на нейно място разни гадни работи по снимките .
То при Пелинчето вече е ясно ,че освен да истерясва и да плете някакви тъпи интрижки дето  никой не им се връзва друго не може да направи. Ще ми е интересно дали тази сценка в мола с Ферит и Невра няма да е пред очите на Пелин -емииии може да  е много гадно от моя страна  обаче  ми се иска да я видя Пелин как ще полудее та и Ферит да я види в действие какви ги върши ,защото истериите и в имението само той не и ги  вижда ,че все е в разход и затова още я защитава  мисли я за свестен човек и има доверие.
А и като говорим за доверие тоя Аби така ли не му просветна от къде  му  е позната Саджиде та да се  задейства и да разкрие най-вече на яве един от плановете на Пелин.
Иначе в нашия сериал може да има и мноо тегави моменти ,ноооо   има и много от Ферит и неговите  жестове и мимики. Simple Smile



Ферит  от 1-ви сезон  Simple Smile

https://x.com/gelisinevurucaz/status/1746868546628354139?s=20

Сцената между Ферит и майка му беше много тъжна ,но според мен Гюлгюн постъпи добре,че се скара на сина си .Време е вече да започне да му показва  грешките  и да спре да го глези.Ако не иска сина и да заприлича на дядо си и баща си  още не  е късно  да започне да му посочва правилния път .



и една красива Сейран за финал на този пост.  Yellow Heart

Последна редакция: пн, 15 яну 2024, 20:21 от Eny87

Общи условия

Активация на акаунт