Има ли МАМИ СКИОРКИ??? II-част

  • 13 692
  • 554
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
Завиждам вииииии, искам и аз на Ястребец...Тео, още ли е 20 лв. картата?

Само да се върнем от Мальовица, тръгвам с вас по Боровец Crazy

# 16
  • Мнения: 3 861
Ааа, Prascho, добре дошла. Сама ще се убедиш, че в тая тема рядко става дума за ски. Mr. Green ooooh!

То защото сняг нямаше брееее Party

Prascho, добре дошла и от мен Grinning

# 17
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Лили, виж тук - цените за всички курорти.

http://ski.bghotelite.com/

# 18
  • Мнения: 3 835
Завиждам вииииии, искам и аз на Ястребец...Тео, още ли е 20 лв. картата?

Само да се върнем от Мальовица, тръгвам с вас по Боровец Crazy

Да, забравих да кажа за картите. Ние понеже точно в 12,01ч. бяхме на Ястребец, си взехме полудневна карта-15лв., за цял ден е 20 или 25лв. newsm78 Според мен е добре. От 12ч. до 4-4,30ч. съвсем спокойно можеш да направиш 6-7 пускания, ако не висиш по чайните. Аз днес се пуснах само три пъти, защото поседях и при мъжа ми и детето, да не ми се сърдят. Thinking Но и ме беше страх, да не се изхвърлям прекалено от първия ден, и да се схвана после цялата.

# 19
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ей, ми чо то така си е съвсем поносимо като цена. А случайно да знаеш детската полудневна карта колко е - само за Ястребец?

# 20
  • Мнения: 3 835
Ами Тина не питах за детска, ама при всички положения ще е по-малко.

Като казах 6-7 пускания, взех предвид и висенето на опашката, иначе ако няма хора, много повече, през седмицата примерно.

Тина знаеш ли, за Банско, в цената на картата дали влиза и кабинковия лифт, от Банско до горе. С Бифана се чудехме, защото цената му е 16лв. на човек. И с мъжа ми сериозно се замисляме да ходим вместо в Банско, на Боровец. Дайте идеи къде можем да спим в Боровец, и да сме близко до някоя писта, за ходене пеша. В х-л Ястребец е 200лв. стаята. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 861
Тео, аз съвсем случайно разбрах, че и на пистата си се проявила hahaha hahaha hahaha

"Чувството ти за ориентация" те е пратило чак на кабинката hahaha hahaha Joy Joy Joy

може ли да си такава кукувица??? Joy Joy hahaha

# 22
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
http://bansko.dir.bg/ski_price.html - според това тук - ДА. Цените са сякаш отпреди 1-2 сезона, но логиката е да е същото.

# 23
  • Мнения: 3 835
Тео, аз съвсем случайно разбрах, че и на пистата си се проявила hahaha hahaha hahaha

"Чувството ти за ориентация" те е пратило чак на кабинката hahaha hahaha Joy Joy Joy

може ли да си такава кукувица??? Joy Joy hahaha

Пълни глЮпости!!!

Това Еми ли ти го каза??!!! Thinking

Истината е следната:
Скъпата ни Еми, макар много добре да знаеше, че не познавам Боровец добре, даже хич, още на първото пускане се опита да се отърве от мен, като изчезна безследно. И аз понеже не знаех по коя писта да се пусна, за да изляза на х-л Ястребец (там са два ръкава), й се обадих по GSM. Сега ВНИМАВАЙТЕ!!!!! Прати ме по-десния ръкав, който не знам къде отива, със сигурност някъде другаде, и на всичкото отгоре ми каза да гледам за кафе по пистата, където щяла да ме чака. Tired По пистата нямаше кафета, което ме наведе на мисълта, че нещо не е както трябва. Тогава взех нещата в свои ръце, и помолих един любезен господин, да ме упъти как да стигна до х-л Ястребец, или поне пак до седалковия лифт. Господина не само, че ме упъти, ами направо ме съпроводи до там, за което ще съм му винаги благодарна. Heart Eyes
А накрая се оказа, че Еми, не е на ясно къде е ляво и дясно, и всъщност е трябвало да се пусна по лявата писта. Crossing Arms Whistling
В заключение, мога само да кажа, че май не съм само аз, дето съм зле с ориентацията. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 751
Ние сме май пас за утре-Калоян си е все така с темп. Не знам как ще е утре и дали ще има кой да го гледа.
За другата седмица, ако свекърва ми го вземе да го гледа, мислим да сме горе  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 861
teo7777, ай ся Еми ти виновна...тя и да не беше объркала посоките ти пак щеше да се загубиш hahaha hahaha hahaha

Кали, дано детенце се оправи бързо, пък след това ще наваксаш

# 26
  • Мнения: 3 835
teo7777, ай ся Еми ти виновна...тя и да не беше объркала посоките ти пак щеше да се загубиш hahaha hahaha hahaha

Лилянке, май не си чела внимателно! Не само, че не се загубих, ами съвсем благополучно се добрах до седалковия лифт, като имаш предвид, че Боровец и пистите му изобщо не ги познавам. Mr. Green Ти имай късмет да ми паднеш на Банско примерно, доколкото разбрах не си ходила там. Така ще те подредя, ще те пратя, вдън гори тилилейски. Sick hahaha

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 22:14 от teo7777

# 27
  • Мнения: 3 861
teo7777, ай ся Еми ти виновна...тя и да не беше объркала посоките ти пак щеше да се загубиш hahaha hahaha hahaha

Лилянке, май не си чела внимателно! Не само, че не се загубих, ами съвсем благополучно се добрах до седалковия лифт, като имаш предвид, че Боровец и пистите му изобщо не ги познавам. Mr. Green Ти имай късмет да ми паднеш на Банско примерно, доколкото разбрах не си ходила там. Така ще те подредя, ще те пратя, вдън гори тилилейски. Sick hahaha

Няма да ти падна smile3534 smile3534 smile3534, много е далече и не става за ходене за един ден

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 22:19 от Lilly

# 28
  • Мнения: 3 835
Няма да ти падна smile3534 smile3534 smile3534, много е далече и не става за ходене за един ден

Ще ми паднеш, ще ми паднеш, все някъде. Какво си го изтипосала това "И" там, че и огромно и червено го направила, лелеееее!!!!! smile3515 Веднага да го махаш тоя цитат, че ще ми станеш само на цитати! bash
Какъв е тоя кукумицин в ляво, дето си си го изтипосала? newsm78 Rolling Eyes Mr. Green hahaha Joy

# 29
  • Мнения: 3 861
Няма да ти падна smile3534 smile3534 smile3534, много е далече и не става за ходене за един ден

Ще ми паднеш, ще ми паднеш, все някъде. Какво си го изтипосала това "И" там, че и огромно и червено го направила, лелеееее!!!!! smile3515 Веднага да го махаш тоя цитат, че ще ми станеш само на цитати! bash
Какъв е тоя кукумицин в ляво, дето си си го изтипосала? newsm78 Rolling Eyes Mr. Green hahaha Joy

Махнах го "и-то" , недей се пеняви hahaha

А кукумицина е един много готин актьор, Уентуърт Милър се нарича и играе в "Prison Break" Blush

Общи условия

Активация на акаунт