Еколозите - опасни терористи!

  • 1 283
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 822
Изцяло споделям мнението на asseto.
Най-радикалните мерки на еколози по тези земи са да направят "жива верига" и да препречат с телата си пътя на строителна техника и камиони примерно...
Иначе в България сме царе на недоизпипаните сценарии.Най-лошото е,че пак няма да се разбере,еколози  ли са били или мутрите на конкурента... GrinningНяма значение.Важното е,лавини да не падат...Някой го е дострашало,че еколозите набират сила и ще навлязат в бизнеса?...Смешно.

# 16
  • Мнения: 2 070
Мен ме пиши Еко Пиче, госпожица комуноидна пасмина първи ранг  Mr. GreenSunglasses



това веднага да го видя в подписа ти  Mr. Green


Нали, аз тъкмо се напих и го запланувах, ти да видиш кви глупости ме вълнуват в събота вечер, падение. Щом за аватара мисля и то предизвикано от Воден дух, моя любимец, моята мярка за морал. Ох, изивнявам се, конфликтна съм само тук, в живота съм добра душа и не споря.  Mr. Green  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 1 334
Ясно ми е. Нали казах, че копират... Grinning
Еко-организациите в повечето случаи, са нищо повече от пране на пари и изнудване за още пари... Грийн пийс, уърлд пийс...Юлизии...

Ти какъв опит имаш с Грийн пийс и останалите , че правиш такива гръмки заключения?
Някои Еко-организации може и да са такива, други по-малко, трети организации не са. Не може всичко да се сложи под един знаменател, за съжаление.

# 18
  • Мнения: 1 334

Иначе в България сме царе на недоизпипаните сценарии.Най-лошото е,че пак няма да се разбере,еколози  ли са били или мутрите на конкурента... GrinningНяма значение.Важното е,лавини да не падат...Някой го е дострашало,че еколозите набират сила и ще навлязат в бизнеса?...Смешно.

Абсолютно вярно.

# 19
  • Мнения: 2 070
Един друг мой "приятел" много иска да циментира всички плажове и да бетонира планината, някак по удобно ще е... Не мислите ли? Колело ще можем да караме, нов спорт ще се измисли, а и тия дървета много пречат някакси, не ги е срам... А хълма наистина прекалява - на пътя им точно застанал...

Лени, в подписа трябва да добавя и "наивна"... прекалено лекомислено иначе става...

# 20
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Това наистина си номера на конкуренти или самите местни, дето пари сънуват, са решили да правят старовремешен театър и са си го сътворили.  Thinking

# 21
  • Мнения: 2 952
Еколози(?) заплашиха Банско с лавина от бомба
01 февруари 2007 / News.dir.bg
Движение, представящо се за природозащитно, съобщи, че е заложило взривни устройства на няколко места в ски зоната на Банско край местността Бъндеришка поляна.


След Еколози има (?)  Simple Smile
По-долу - "представящо се за  ..."

Много е обобщително някак си да се каже ЕКОЛОЗИТЕ ...меко казано.... Wink

# 22
  • Мнения: 459
Браво, прекалено лесно е да се вържем. Виж там където има по сложни казуси, не можем да предположим какво става зад "кулисите". Който поръчва музиката, той плаща". Медии, те търсят само сензация, логично да.

Правителство, екоорганизация "Равноденствие", поръчка.

# 23
  • Мнения: 5 370
Пъъъълни тинтири, еколози-кога ме нема.
Това си е отявлената мутренска конкуренция я в лицето на Боровец, я евентуално Пампорово.
Не стига, че сезонът тази година е като цяло слаб, ами и окончателно сложиха прът в колелата...не можете си представи колко малко хора имаше..........
И тук не съжалявам едрите собственици на големите хотелски комплекси, нито ЮЛЕН, а малките хорица, които се мъчат да добавят някой лев към доходите си, като дават по 2-3-4 стаички. И нали ви е ясно, че тези стаички се пълнят най-вече в края на седмицата, а сега направо им с...ха на надеждите.
Другояче щяхте да мислите, ако бяхте на мястото им. ooooh!
Апропо, вчера разбиваха лавини с оръдия....хазайката разказваше, голям майтап, ви казвам, то толкова сняг няма, колкото заплашвали да 'заринат целия град". Stop
Колкото до размерите на застрояването на БАнско-не е виновен, който яде зелника, а който му го дава. А то е ясно кой дава и взема в Бг.
Аз лично съм си и ще остана фен на Банско и нищо няма да ме спре да ходя там.
Даже фалшиви заплахи за бомби. Mr. Green
П.С. Предлагам следващата заплаха да бъде с посока Боровец. Twisted Evil Party

Общи условия

Активация на акаунт