Олеле, принцеският вирус!

  • 6 672
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 034
Не бе, не изпадам в паника, това беше в кръга на шегата все пак....

Да де, разбрах, просто и аз го казах в кръга на шегата...то ако човек от такива неща изпада в паника...

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Дъщеря ми го изболедува това в периода 4-5 години, имахме всякаква розова покъщнина и волейболен отбор от Барбита, книжки всякакви и списания за Барби , рисуваше всякакви дългополи и дългокоси принцеси, имаме и всички съответни филмчета на Дисни.

Това преля в ХариПотъроМания , която се задържа май по-дълго, но помете принцесешкия вирус без следа.
Сега гледам из къщи се мотае една сгъваема къща, която на мен ми беше жал да изхвърля, сина ми я влачи и май след неговата намеса вече е готова за изхвърляне .

А девойката , бивша принцесопоклоничка , сега е метълка ( тя така смята, иначе слуша рок  Simple Smile Simple Smile ) , а аз се уредих с розов суичър и розои джинси за вкъщи  Laughing

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Ох нещо се дублира постинга, а не мога да го изтрия  Embarassed

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 13:55 от flavi

# 33
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Аз пък си имам малка мъжкаранка в къщи. Въобще не я интересуват нито кукли, нито барбита, не иска да носи поли и рокли. Предпочита да играе с оръжия, инструменти и колички. Любимите и герои са супермен, спайдърмен, костенурките нинджа. Само това се гледа нонстоп. Аз също бях против розовото в началото, но сега като гледам накъде вървят тенденциите у дома започнах да купувам розови дрехи, да я моля да и направя прическа и да се опитвам да я заинтригувам с игра на кукли. Честно казано направо се плаша от това залитане към мочешките дрехи и неща.

# 34
  • Мнения: 5 140
Може би е заразно и Ния започна да си пада много по розавото, блестящото, лъщящото, камъченца, пайетки и т.н.
Ох, а за Барби да не говорим.
Иска да и купувам списанието за Барби, защото има корони, розови ластици и други джаджи в РОЗОВО.
Не казвам, че не го харесвам розовия цвят, напротив даже има някоя и друга розова дрешка....но всичко да е в този цвят ми идва в повече.

# 35
  • Мнения: 479
Възползвам се от темата, за да питам нещо, за което диренето във форума не дава резултат.  Въпросът ми е какъв би бил подходящият подарък за една шестгодишна принцеса, боледуваща от принцеския вирус. Кукла БАрби за шестгодишна госпожица ми се струва неподходящо (макар че де да знам!) Има ли някакви игри и занимания (с барбита и принцеси), подходящи за предучилищници?
  Thinking 

# 36
  • Мнения: 5 877
Пфф. Зависи от целта.
Комплект синци за низане на гердани ми се вижда неутрално - хем е за гиздене, хем е за сръчност.
Иначе на шест години сто на сто има всичко барбиподобно.
От симпатичните принцесообразни неща имаме още магнитна книжка за принцеса Puppa (от Книгомания, героите и декорите се местят, много е забавно да се накачулят два свещника и една саксия на главата на краля).
Вълшебна пръчица (то е за фея, ама пак става).
Замък. Има един, за който сто пъти ми се каза да го запомня за следващия й рожден ден.
А, щях да забравя - всякакви glitter pens, химикали с брокат, ще бъдат хит.

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 21:56 от Aнда

# 37
  • Мнения: 11 607
Не отминава.....периода! Моята рисува също само принцеси! Принципа при нас е - колкото по-шарено - толкова по-хубаво, колкото по-циганско - да ме прощавате, ама едни шикерено розови неща - толкова по-модерно и колкото по-лъскаво - толкова по-яко! Въобще златно, сребърно с циганско розово - идеалната комбинация....... Имаме едно приятелско дете - на 13г. е и двете така си пасват в рисуването и играенето на принцеси,че са само за снимка как се вживяват в играта!

Не ми пука! Аз не си играех едно време с кукли и сега като я гледам.......чак и се чудя на акъла! Ама като има желание - нека си играе! пак по-добре отколкото с други неща!

Да живее всичко розово и лъскаво!

# 38
  • Мнения: 1 680
Понеже моята принцеса е още малка да рисува принцеси, ще издам вируса, който е завладял моя принц. Беше на 2г. и 3м. когато му подариха първия влак. До сега вече 2г. и 1м. играе само с влакове, купуват му се предимно влакове, има огромен влак с мостове и тунели(цял проект), поръчваме торти с влакове, рисуваме предимно влакове. За един ден повтори думата влак 127 пъти(рекорда). Забравих да пиша , че спи с влакове. Ходим на гара "Искър" да гледаме влакове, на метрото т.е влака стрела, возили сме го на влак до морето и 8 часа не мигна от превъзбуда. Запознахме се с един батко машинист и цяла вечер не се отдели от него да го пита как се въртят колелата и др. (не ми се изреждат). Утре за детската пак сме приготвили релсите  с локомотивче.
Всички казват че ще мине но като че ли се задълбочава.
Е дано скоро се изкажа и за принцеския вирус Wink.

# 39
  • Мнения: 5 877
Днес дегизирахме куклите като Одилия и Одета.
В балерински одежди пропорциите им не ми изглеждат толкова странни.
А може би се сбърквам.

# 40
  • Мнения: 479
Пфф. Зависи от целта.
Комплект синци за низане на гердани ми се вижда неутрално - хем е за гиздене, хем е за сръчност.
Иначе на шест години сто на сто има всичко барбиподобно.
От симпатичните принцесообразни неща имаме още магнитна книжка за принцеса Puppa (от Книгомания, героите и декорите се местят, много е забавно да се накачулят два свещника и една саксия на главата на краля).
Вълшебна пръчица (то е за фея, ама пак става).
Замък. Има един, за който сто пъти ми се каза да го запомня за следващия й рожден ден.
А, щях да забравя - всякакви glitter pens, химикали с брокат, ще бъдат хит.


Подарък за рождения ден на една от аверките на Теди. Питах майка й днес на какво би се зарадвала най-много (защото не се познаваме и нямам наблюдения за детето), тя каза Барбита, Хари Потъровци и такива неща.

Синците са хубаво нещо. Теди обича да ниже Blush Вчера ми наниза гердан от нарязани сламки. Кажи обаче, моля те, какъв е този замък и къде се продава? Магнитната книжка също ми се струва добра идея.

# 41
  • Мнения: 6 039
Възползвам се от темата, за да питам нещо, за което диренето във форума не дава резултат.  Въпросът ми е какъв би бил подходящият подарък за една шестгодишна принцеса, боледуваща от принцеския вирус. Кукла БАрби за шестгодишна госпожица ми се струва неподходящо (макар че де да знам!) Има ли някакви игри и занимания (с барбита и принцеси), подходящи за предучилищници?
  Thinking 

има
ЗАБРАНЕНО ЗА МАЛКИ МОМИЧЕНЦА!!!
 Joy
http://www.halloweencostumes4u.com/Merchant2/graphics/00000003/18332.jpg
http://images.channeladvisor.com/Sell/SSProfiles/10056249/Images … rbieMakeUpSet.JPG
http://www.plotzworld.com/uploaded_images/barbie%20head-777736.jpg
http://www.toymania.com/news/images/0802_bigbratz.jpg

# 42
  • Мнения: 479


Уау!  Мисля, че това ще се хареса доста (поне доколкото съм виждала малката госпожица).
(На последната родителска една мама питаше може ли дъщеря й да ходи с грим на детска  Flutter , защото това бил хитът в момента - детските гримове). Сега вече знам какво е туй чудо детски грим. А де да го намеря? В Марсел дали ще имат такива.
Благодаря ти Malenna!
Анда, извинявай, че се натресох в темата с питането си! И ти благодаря за отговора   bouquet

# 43
  • Мнения: 1 866
Мисля, че е най-добре да оставиш детето само да се пребори с вируса, защото това е начинът да си изгради траен имунитет към него. В противен случай може да остане за цял живот лабилна в това отношение. Като мен. Аз просто се разтапям като вида кукла Барби и розови дрешки. Все още здравият разум ме възпира да изпадна в розовоманията (или ползвам розовото в горе-долу разумни количества), дъщеря ми няма още Барбита (но мисля, че скоро ще има Grinning) и стаята й е в оранжево (колкото и трудно да го преживявам)...По едно време бях стигнала дотам да мечтая да имам още едно момиченце, за да им направя принцеска стая, но съдбата ме дари с момченце и така ме избави от изкушението. Колежките ми много ме подиграват с това ми влечение и просто прихваха да се смеят като им споделях тази си слабост. Но те не знаят какво ми струва всекидневната абстиненция на фона на постоянните изкушения.  Grinning Мисля обаче, че ако дъщеря ми един ден прояви желание за принцеси, ще се отприщя и ще наваксам без особени скрупули неизживяното. Иначе рискувам един ден като изкукам, да се превърна в розова бабичка и тогава наистина ще бъде зловещо.   hahaha

# 44
  • Мнения: 2 792
Възползвам се от темата, за да питам нещо, за което диренето във форума не дава резултат.  Въпросът ми е какъв би бил подходящият подарък за една шестгодишна принцеса, боледуваща от принцеския вирус. Кукла БАрби за шестгодишна госпожица ми се струва неподходящо (макар че де да знам!) Има ли някакви игри и занимания (с барбита и принцеси), подходящи за предучилищници?
  Thinking 
  Честно казано, точно подчиняването на всеки подарък на Барби-принцеския вкус, според мен поддържа този временен уклон и го превръща във времево постоянен  Grinning. Не че в къщи няма и показаните от Малена гримове, блясъци, лакове със звездички и сърчица  Crazy
  Съгласна съм с Анда за разните подръчни материали, самата аз съм фен и с удоволствие подарявам маркери, химикали, телбодове и всякакви подобни...
  В този сайт има доста идеи за подаръци, които ще бъдат одобрени, Димана и Момчил имат от комплектите с тату и силиконовите фигурки, които се лепят на прозорци, не са купувани от Бг., но съм виждала да се продават и тук.

Общи условия

Активация на акаунт