💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 32/

  • 50 256
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 834
Яси, това е фенско творчество. Не е и фотошоп, а онова приложение, което работи с изкуствен интелект и може да ти генерира всякакви снимки. Да те подмлади, да те състари. Grinning Толкова е добро, че е нормално човек да се заблуди на пръв поглед. Скоро в темата се разхождаха подобни "снимки" и с Керем.

# 76
  • Мнения: 32
Добър ден на всички!! Пожелавам на всички който имат имен ден, да си изкарате страхотно!! МНОГО КЪСМЕТ НА ЦЯЛАТА ГРУПА!! ВИЕ МОМИЧЕТА СТЕ НЕВЕРОЯТНИ!! БЛАГОДАРЯ ЗА БЪРЗИТЕ ПРЕВОДИ!!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 646
Здравейте! Flowers Tulip

На 17 януари Българската Православна църква чества преподобни Антоний Велики. Антоновден! Честито на всички празнуващи!



Скрит текст:
В житието му е написано, че прекарва 20 години при пълно усамотение в постройка в пустинята. Живял е до 105-годишна възраст, като запазил телесното си здраве и сила. Година преди смъртта си взел участие в борбата на Църквата против арианската ерес, като излязъл в Александрия в открит диспут с еретиците и ги победил.

В народния календар Антоновден се празнува за предпазване от болести. На този ден жените не предат, не плетат, не варят боб и леща, за да не разсърдят чумата, шарката и „синята пъпка“.

Специално омесени за празника содени питки, намазани с петмез или мед, се раздават на близки и съседи за здраве, а една се оставя на тавана „за белята, за лелята“, както е била наричана чумата. Затова Антоновден е известен още и като Лелинден.

Според една легенда имало двама братя близнаци Антон и Атанас, които изобретили ковашките клещи. Затова именните им дни се честват един след друг и на тези дни празнуват всички ковачи, железари и ножари.

Първоначалното значение на старото римско родово име Антоний е „безценен, неоценим, който няма цена“.

Като имен ден денят се празнува от:

мъже - Антон, Антонио, Антоан, Андон, Андуин, Дончо, Донислав, Тончо, Тонислав, Тонко
жени - Антония, Антоанела, Антоана, Антоанета, Антонина, Андония, Донка, Доника, Донна, Дона, Донателла, Тоника, Тонка, Тоня, Тони
Някои от имената, чествани на този ден са с по-неопределен характер - Тони, както и само имащи известно сходство - Томас.
https://btvnovinite.bg/bulgaria/antonov-den-e-eto-koj-praznuva-dnes.html


Дмитри!Nature DizzyNature DizzyNature Dizzy

# 78
  • Мнения: 2 496
Нови са май.


Верче, много мило Hug

# 79
  • Мнения: 1 200
Кенанчо и Доанчо се карат по въпрос за пицарията, която са си отворили в Нова Зеландия:


Ханде младее по сладурски:


А хората пътуват по света ето така… Simple Smile


Пък аз ви черпя за името на един зъболекар, който в свободното си време започна да гледа турски сериали покрай мен Laughing

Скрит текст:
Постер на новия сериал на “любимката” ми. Expressionless

Последна редакция: ср, 17 яну 2024, 17:15 от Cocodoggo_mom

# 80
  • Мнения: 4 681
Прекрасна Ханде


Керемчо вече и в самолетите , колко ли ще е забавно както си летиш и да гледаш красавец като Керем

# 81
  • Мнения: 2 977
Керем има нова реклама

# 82
  • Мнения: 10 512
Ето я рекламата:
https://twitter.com/brsinmuffin/status/1747668064395571429

Gift Heart

В седмичната класация на Адба - Керем заема 4-тата позиция

Последна редакция: ср, 17 яну 2024, 19:19 от mi_si

# 83
  • Мнения: 4 834
Не знам какво да кажа за тази реклама. Grinning Ако Ханде и Керем още бяха заедно, щях да кажа, че не му влияе добре общуването с Гамзе и Джанер. Joy Обаче те отдавна не са в картинката. Имаха и те много готина реклама на прахосмукачка, бяха си я заснели в домашни условия и пак им се беше получило много добре. Smirk


Редактирам се: Че той Джанер баш същата прахосмукачка рекламирал преди време. Joy

Последна редакция: ср, 17 яну 2024, 19:28 от mikipoli

# 84
  • Мнения: 2 977
В Туитър Джанер такъв хейт отнесе за тази реклама преди няколко месеца. Керемките казаха - цитирам " Само един пълен некадърник би рекламирал прахосмукачка" и от този сорт.
Сега ми е интересно какво ще кажат... 🙄
Вече наистина ми е странно поведението на Керем, че той публично в интервюта отрича инфлуенсърството, а сега по- гомям инфлуенсър от него няма...

# 85
  • Мнения: 10 512
Какво да прави човекът... Stuck Out Tongue Winking Eye пари му трябват ... Stuck Out Tongue Winking Eye

Gift Heart

Revolving Hearts
„Не е необходимо да търсите в социалните мрежи, за да обясните неговата неограничена гъвкавост и висока производителност. Защото мощността, производителността и гъвкавостта на Bosch Unlimited 7 са 100% реални!“

Керем и Хектор:

Последна редакция: ср, 17 яну 2024, 20:02 от mi_si

# 86
  • Мнения: 969
Здравейте, мили момичета, Flowers Hibiscus

С това стори в Инстаграм Ханде промотира новата марка бельо и пижами на приятелката си Еда Едже - Moonmilk. Ханде е облечена с пижама от новата колекция. Еда Едже е бременна, но не стои със скръстени ръце. Веднага се е захванала с бизнес начинания!

Мама Арзу веднага след Ханде пусна сторита и тя, за да удари едно приятелско рамо на новия бизнес на Еда Едже:
https://www.instagram.com/stories/arzusabanci/3282196294473498152/

Ако искате да разгледате колекцията на Moonmilk:
https://www.moonmilk.com.tr/

Еда Едже веднага върна жеста на Ханде Ерчел и Арзу Сабанджъ:
https://www.instagram.com/stories/eda.ece/3282085140283566298/

Ханде е имала фотосесия за февруарския брой на списание Based İstanbul:

Ели, Flowers Hibiscus снимки от заведението, което са открили в Нова Зеландия Лейля и Кенан:

А тук позират за покани за сватбата:

Керем прави реклами - печели пари, лошо няма! Дано да започне нов проект скоро!

Ели, Flowers Hibiscus Честит Имен Ден на майка ти! Нека да е много здрава, обичана и щастлива с такива прекрасни деца! Сладкишът изглежда много вкусен! Весело празнуване!

Честит Имен Ден на всички празнуващи! Бъдето много здрави и щастливи!

# 87
  • Мнения: 1 200
Мира, благодаря ти, ама не е мама, а приятелят ми Laughing Heart

# 88
  • Мнения: 969
Мира, благодаря ти, ама не е мама, а приятелят ми Laughing Heart

Ели, Flowers Hibiscus да ти е честит Именникът! Много да се обичате и да бъдете безумно щастливи! Наздраве за ваше здраве!

# 89
  • Мнения: 10 512
Коко, да ти е жив и здрав именикът! Flowers Four Leaf Clover

Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 17 яну 2024, 20:33 от mi_si

Общи условия

Активация на акаунт