Закусвате ли сутрин и какво???

  • 6 315
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Не закисвам  Laughing
Но хапвам често по някой плод.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Не кърмя. Закусвам кафе с цигара  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 362
Не кърмя. Закусвам кафе с цигара  Mr. Green
И аз така Mr. Green

# 18
  • Мнения: 830
Закусвам винаги -два сандвича със салам,сирене ,домат и кашкавал(запечени )+майонеза и кетчуп.Всичко това полято с чаша сок или безалкохолно LaughingДори и като кърмех пак ядях това,след това отслабнах без никикви диети.

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Закусвам.Кърмя.Закуската обикновено е две препечени филии с нещо -гледам да е разнообразно!

# 20
  • Мнения: 5 462
И аз да се сложа, въпреки че не кърмя. Simple Smile Винаги закусвам, въпреки че нямам особен апетит сутрин. Закуската не трябва да се пропуска според мен, не само от гледна точка на здравето, но и за поддържане на теглото. Закусвам мюсли с кисело мляко, поридж (нещо като овесена каша) или диетичен корн-флейкс с прясно мляко.  Я да ви се скарам сега: как може да пиете кафе и да пушите на гладно?!  Peace Майка ми е същата. ooooh!
Може ли да опишеш как изглежда , в каква опаковка се продава и как се приготвя  поридж (нещо като овесена каша) ?Само съм гледала по филмите и винаги съм искала да хапна от въпросния продукт ...Ще се радвам ако ми посочиш линк към сайта на производителя ..мисля си че така ще те улесня донякъде.
По темата  аз винаги закусвам със сандвич и късо и силно кафе с много , ама много захар ..с две думи захар с кафе  Wink

# 21
  • Мнения: 565
Markrit, поридж се продава най-често на прах или малко по-големи частички. Обикновено е в картонени кутии. Писала съм ти на личния повече подробности и линкове (но имам само на английски сайтове Confused ).  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 176
Не съм кърмеща майка.Сутрин закусвам повечко , на обед ям по-малко , а вечерта не ям нищо.Това за мен е най-правилният начин на хранене. Peace

# 23
  • Мнения: 3 248
Не закусвам - не съм нито кърмеща, нито майка. Peace

# 24
  • Мнения: 619
Понякога закусвам ,понякога не.
Ако имам време хапвам препечена филийка със сиренце. Laughing
И като кърмеща пак така правех.

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Не закусвам, пия голяма чаша кафе с мляко и пуша цигарка, първото ми ядене е след 14 часа.

И аз така, само че първото ми и последно ядене е вечерята. През деня хапвам на бързо само някой плод.

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Кафенце закусвам  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 360
Не обичам да закусвам-никак!Кафето сутрин ми е достатъчно Laughing

# 28
  • Мнения: 1 564
Правя си голяма чаша с кафе и това ми е закуската. kaffeetrmker_2

# 29
  • Мнения: 1 540
Сутрин - кафе, но компенсирам с обяда и най-вече - с вечерята, което никак не е правилно ... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт