online sex

  • 14 770
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Само да не вземем сега и с тая тема да се прочуем из нета като майките, които правят виртуален секс. Ще ни излезе има да знаете. Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 7 474
Само да не вземем сега и с тая тема да се прочуем из нета като майките, които правят виртуален секс. Ще ни излезе има да знаете. Joy Joy Joy

Ако почнем със стиховете може и така да стане  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 517
Оня ден в кюто ми се слагаше една италианка - била "би", мъжа и от 3 седмици в Лондон по работа и тя загоряла...ама нещо не ми дойде музата; хубава си беше жената, ама жена  Crossing Arms все пак и аз съм жена и не съм "би".

Само да не вземем сега и с тая тема да се прочуем из нета като майките, които правят виртуален секс. Ще ни излезе има да знаете. Joy Joy Joy

То вече ни излезе име - и там, дето за компютър не са чували хората, и там ни значт...

# 18
  • Мнения: 374
да бе едном петно ше изтриим друго ще намажем  Mr. Green
та за секса аз още понеже не съм правила виртуален ама ми зву4и интересно да се отпусна някоя ве4ер пред компа по тъмно с някои забит онлайн...пък и кои казва 4е там са само грозни 4екиджии....аз мисля 4е си има квот си има и на живо Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 423
Може и да съм правила някому, без да знам.
На мен никой не ми пише ей-така.

# 20
  • Мнения: 4 068
Ох, Лиска то и на мен никой ей така не ми е писал досега, но ето че и аз доживях. Пича ме е открил в Атол-съученици и приятели и явно много ме харесал. И той не изглежда зле де, ама това е друга тема. Mr. Green И като е почнал да ми ги пише едниииии....направо се засрамвам чак пък си мислех, че не съм от срамежливите.
Та така с писането. За кибер секса-все още мисля. smile3532

пп. Я споделете между другото има ли ли сте такива интернет свалки и вие? Интересно ми е как сте реагирали.

# 21
  • Мнения: 2 498
Свалки съм имала, даже сме се и срещали, но нищо повече...а спомням си един случай в който си определихме среща (тогава още не беше на мода да си пращаме снимки) и той дойде в града ми, описа ми се как ще е облечен, а аз го излъгах как изглеждам и добре, че съм го напрвила щото беше  Sick и съответно среща не се състоя.....

А онлайн секс все още не съм правила, но има време и до там да стигна-живота е пред мен, а и от всичко трябва да се опита Laughing

# 22
  • Мнения: 2 386
Аз пък съм правила...и ми хареса... Blush

Общи условия

Активация на акаунт