Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Добро утро,
От видяното и чудото снощи за мен Ферит не само е  пълен тъпак, глупак, ами и се оказа и безмозъчен. Как можаха да му сложат тези реплики в устата . Тези явно не са гледали първи сезон.
Трогна ме разговора между Сейран и Пелин и двете разбраха, що за стока е Феро бей.
Тези идиоти сценаристите не знам щак ще оправят кашата, която забърква.
Това вече не е сериала, който чаках с нетърпение всеки петък вечер, но въпреки всичко все още имам някаква, макар и малка надежда, че нещата ще се оправят и ще съберат СеъФер.

# 526
  • София
  • Мнения: 1 948
Афра има само инстаграм и туитър акаунт. Всичко друго са фалшиви профили. Същото се отнася за Мерт.

# 527
  • Мнения: 1 131
Няма да отправят кашата,най-добре е да спрем да си влагаме толкова много емоциите в тъпия сценарий и да седим и да ги гледаме колко надалеч ще стигнат. Има няколко опции,да върнат от няма и къде СейФер,да продължат да изкарват Ферит без мозък, Пелин става НДП със Сейран, Невра новата му метреса. В края на сезона ако не са събрали Сейран и Ферит в последните две минути ще ги и ще има заживели дълго и щастливо. Абе много сценарий могат да се замисля, само че нещо Гюнгер ме разачарова,глупака след Ферит е той

# 528
  • Мнения: 156
Снощи ми хареса съветът, който даде Сейран на Пелин /в смисъл да запази гордостта си и да търси щастие с детето си и без Ферит/, но когато имаш дете можеш ли да си горд без подкрепа и пари? Да речем, че Пелин може да разчита на майка си, но ако Сейран се окаже бременна - този съвет как ще го спази за себе си? Гюлгюн ли ще й помага пак? За работа с бебето забрави е положението, пък за университета да не говорим... И какво стана с мечтите й?
      Все още не ми е ясен Латиф и не схванах  поиска ли нещо Сейран от него.

# 529
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 908

# 530
  • Мнения: 8 548
Добро утро! Heart Exl







Скрит текст:
Тотал:
1. Клюквенный шербет - 8.16%⬇
2. Зимородок - 8.02%⬆
7. Опасные улицы - 4.43%⬇
9. Беспощадный - 4.06%🆕
10. Жар-птицы - 3.89%⬆
77. Враг любви - 0.68%⬇

АВ:
1. Клюквенный шербет - 10.85%⬇
4. Зимородок - 4.23%⬇
5. Беспощадный - 3.66%🆕
9. Жар-птицы - 2.34%⬆
14. Опасные улицы - 1.66%⬆
89. Враг любви - 0.37%⬇

# 531
  • Мнения: 1 979
Здравейте в това снежно утро!

Мола ви, някоя ат вас да сподели какво се разбра от срещата на Сейран с Латиф и какво му каза тя? Всъщност тя с каква цел отиде при Латиф?

# 532
  • Мнения: 1 190
Виждам, че много ви е харесал разговора между Сейран и  Пелин.
Защо ли ми се струва, че Пелин отново играе. Дори се зарадва, че Сейран работи като клоун.
Сега спокойно ще атакува новата метреса, защото една пречка /Сейран/ има по малко.
И двете метреси са доста напористи и борбата между тях  ще е голяма.
Да му мисли Ферит.

# 533
  • Мнения: 231
Каза му, че ще пази тайната, но в замяна той трябва да направи така, че да спре Корхан, ако тръгнат да правят нещо срещу нея. Или поне да я предупреди.
В общи линии беше това.
Здравейте в това снежно утро!

Мола ви, някоя ат вас да сподели какво се разбра от срещата на Сейран с Латиф и какво му каза тя? Всъщност тя с каква цел отиде при Латиф?

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 852
Ха, да ни е честит рейтинга на "резливата боза" в която превърнаха любимото дизи! Доста вярна се оказа фенската маса, която ни шербет, ни безпощаден Чачо ще откажат да гледат. И колкото вече да си личи досадността в това, което правят Мерт и Афра, всички ние си чакаме и мечтаем, за времето на СейФер! А дали ще дойде....вече започнах да се съмнявам Anguished
На свежа глава, за мен серията беше сглобена като в движение, по изтекли кадри и инфо /вече започнаха да прекаляват със спойлерите/. Имаше няколко опорни диалози и сцени - между Ферит и Орхан, Пело и Сейран, истерията на Пело, "мечтата" на Кязъм за любовта на семейството в пътя към отвъдното....А сцените на Ферит с новата метреса, стояха някак си непоследователни с инфантилното му поведение. Къде му отиде американското образование? Харизма се използва, като се прилагат и знания за правене на бизнес...А за да се оправдае заглавието, сме принудени да гледаме един Ферит, който умее само да "сваля мацки".
И фрага не предвещава нищо добро....борбата ще стане безмилостно жестока / но и смешна.... с тези наемни убийци, раздвояване на личности, затвори и "нахъсването" на Сейран да покаже, колко силни могат да бъдат сестрите Шанлъ/И ако спойлерите се окажат верни.....абе ще се гледа Joy макар и от любопитство до къде ще стигне творческото безсилие на екипа!



JoyStuck Out Tongue Winking Eye  Ние си искаме Сейфер, а Емрулах ни призовава да сме търпеливи...

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 11:07 от Аniksi

# 535
  • Мнения: 361
Скрит текст:
https:-spam302-/turkdizi_online/16538
Скрит текст:
дали не е въпрос на време и търпение да ги видим заедно

# 536
  • Мнения: 826
Когато Пелин каза "Сейран, много съм самотна, може ли да отидем на кафе" (по спомен цитирам) и като ги показаха седнали двечките там, прииска ми се да изляза от стаята. 😃 Пелин по същият начин, по който манипулира Ферит толкова време(години), изманипулира и Сейран. 😃 Освен да видя дали Сейран ще и повярва, няма какво да ми хареса тази сцена.

Също не знам за какво се ядосвате на Ферит. В очите на двамата (и на Сейран, и на Ферит) СейФер вече няма. За първи път Ферит прие това, че Сейран не го иска, но и за първи път той също я пусна на свобода. Подсъзнателно (или не толкова подсъзнателно) Сейран може и да се е надявала, че Ферит все пак ще бяга след нея както преди, но това не е предишния Ферит.
Този път, Ферит няма да бяга след Сейран, непрестанно. Сейран остана (неприятно) изненадана от това (като го видя с Невра в ресторанта), че този път той май наистина се е отказал от нея - точно както тя искаше и точно както и той каза, че е приключило. 🙂
Сега Ф.К. е съсредоточен върху това да се освободи и да стане напълно независим, за да може да предприема каквито стъпки иска и за личния си живот.

Целувката на Невра не ме притесни. Все пак вече работим с Ферит Корхан след Сейран, който вече не се вълнува от други. Той и затова по никакъв начин не реагира. Невра е женската версия на старият Ферит Корхан (преди запознанството му със Сейран).

# 537
# 538
  • Мнения: 48
Чакайте хубавите неща стават бавно, Гадар ще набере сила до няколко епизода, Шербета ако продължат така в същия дух ,рибарче ще е под тях
Гаддар набира да,в YouTube за 12 часа серията  е гледана над 700К ,коментарите са хубави , някои критикуват главната  Гледала съм е някъде ,не мога да сетя къде .Харесванията са 32К  Чатай и Онур са супер .
Женкарчето е гледано 2м и 400к за 12 часа и има 57К  харесвания .

# 539
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 908
Днес казвала ли съм, че Феро е тъпак? Ако не съм, ей сега го казвам.. Феро е тъпак, но ... Не мога да си кривя душата, има голямо сърце - не остави любимия си Кязъм в беда... Както остави любимата си жена да мръзне сама в студа...

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 13:06 от Reni 🧿

Общи условия

Активация на акаунт