Кухо яйце?

  • 620
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте,ще се радвам някой да изкаже мнение и по моя случай.Последен МЦ 29.11.23,вчера бях на първи преглед-Един гестационен сак в матката с един жив ембрион в него с GS 20 mm.Параметрите съответстват на 5/6 гестационна седмица,при аменорея от гестационни седмици.Без наличие на вителинен сак.-това е заключението,назначиха ми час за 22.01 със съмнения за кухо яйце.Силно съм притеснена,тъй като това ми е първо забременяване,на 40 години съм.Има ли шанс за положително развитие според вас?

# 1
  • Мнения: 55
Няма как хем да има жив ембрион, хем да е кухо яйце. Отидете на второ мнение.

# 2
  • Мнения: 16
И мен това най много ме озадачи в написаното,може да е някаква грешка,по принцип ми казаха че нищо не се вижда още,но се чудя кога най късно като седмици се вижда дали всичко е наред,и дали сега е прекалено рано,със сигурност ще посетя и друг лекар.Това е и снимка от ехографа

Последна редакция: вт, 16 яну 2024, 16:02 от Antonia83

# 3
  • София
  • Мнения: 11 766
Сака на снимката за съжаление изглежда празен. Най вероятно в описанието е объркано резюмето че има жив ембрион , но все пак отидете на второ мнение

# 4
  • Мнения: 3 620
Мисля, че в 5-6 седмица трябваше да се види дали има ембрионче. На мен също ми изглежда празно. Може и техниката да е по-куца. Наистина идете на второ мнение, преди да пристъпите към следващи действия.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 515
Второ мнение според мен и ако е възможно да се изчака поне 7-8 г.с. за евентуален пулс.

# 6
  • Мнения: 16
В понеделник имам записан час,но мисля че дори и нищо да не се види ще посетя и друг лекар за мнение.Иначе нямам зацапвания и болки,но тотално се обезкуражих от четене,а и сякаш симптомите ми намаляват Sad

# 7
  • Мнения: 3 620
Четенето не помага. Няма да ти даде диагноза в твоя случай. Всеки човек е различен.

# 8
  • Мнения: 16
Здравейте отново,искам да вдъхна кураж на всички търсещи нещо по темата,нещо от което и аз отчаяно се нуждаех,днес на прегледа се видя ембрионче с пулс,и всичко е нормално да не ни е уроки Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 620
Много се радвам да го чуя. За това винаги трябва да се изчака, защото може да е било късна овулация, да се е скрило, техниката да е лоша. Хиляди сценарии. Надявам се от тук нататък да имаш една прекрасна бременност 🩷

# 10
  • Мнения: 16
Много се радвам да го чуя. За това винаги трябва да се изчака, защото може да е било късна овулация, да се е скрило, техниката да е лоша. Хиляди сценарии. Надявам се от тук нататък да имаш една прекрасна бременност 🩷
Сърдечно благодаря Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 11 766
Страхотни новини! Лека бременност желая!

# 12
  • Мнения: 16
Страхотни новини! Лека бременност желая!
Много благодаря Simple Smile

# 13
  • Мнения: 7 274
Честито! Имаше ли признаци на ранна бременност при теб?

Общи условия

Активация на акаунт