Модни консултации - 75

  • 65 672
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 22 553
Марко Поло сега в Испания бяха излезли точно с такава серия ризи. Та явно хората си ги купуват и носят. Едва ли само в гората.

# 91
  • Мнения: 23 466
На мен ми харесва и бих носила, имам такъв шал.

# 92
  • Мнения: 2 964
Марко Поло сега в Испания бяха излезли точно с такава серия ризи. Та явно хората си ги купуват и носят. Едва ли само в гората.
Те хората носят и извращенията на баленсиага Confounded с цена на едностаен апартамент, ама хора разни...

# 93
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 178
Шарката я харесвам,но като че ли на пола повече бих я носила.

# 94
  • Мнения: 1 360
На мен ми харесва десена на ризата. За свободното време.
Коженото лилаво-винено яке много добре го виждам с нещо в цвят горчица.

# 95
  • Мнения: 3 767
Ризите каре не са чудо невиждано. Перидично стават много масови,после затихват Но винаги могат да се носят и то в много комбинации. Не е нужно човек да ходи в планината,за да е с такава риза. Всъщност за планина има по-удобни дрехи...

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 4 154
Коженото лилаво яке вече го получих и според мен е доста благодатен цвят -  сякаш е една идея по-тъмен от продуктовата снимка. Със светлосини дънки и основните цветове ще е супер - това ясно, но след поста на Агентката се зачудих дали да не го пробвам и с тази смела комбинация Sweat Smile с този панталон, който също имам. Но пък ще трябва да нацеля точно цвета на блуза/топ нагоре
Скрит текст:

# 97
  • Мнения: 1 051
Аз искам да попитам какви са "ежедневните" ви обеци?

# 98
  • Мнения: 36 204
рядко сменям обици
в момента нося
Скрит текст:

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 6 543
Аз най-често нося тип халки, малки и средно големи, вкл. подобни на показаните от Бубанка.

# 100
  • Мнения: 1 647
Ежеднввните ми обеци са съвсем сепли сребърни обеци с камъчета.
Наскоро от HM си взех такива и ми стана много любими


А тези дни разглеждах Shein търсейки калъфи за телефона и попаднах на мнооого симпатични бижута та ще пробвам да поръчам.

# 101
  • Мнения: 8 177
Аз искам да попитам какви са "ежедневните" ви обеци?

Много зависи от това с какво с облечена, съответно сезон, цветове, ангажименти през деня.  Като се замисля, не зная дали имам “ежедневни обеци”. Ако пък търся неглиже ефект, най- вероятно ще съм без такива.

# 102
  • Мнения: 2 795
И моите са халки с камъчета или пък малки халки с някаква висулка.
Обожавам да ги сменям и непрекъснато си купувам.

# 103
  • Мнения: 1 786
Моите всички са такива

Имам 5 обикновени такива , 1 за трагус и 1 за хеликс.

Държа на естествения камък и бяло злато .
Преди слагах и други висящи,големи,  но не е ли злато ушите ми се възпаляват и ми писна с това. Сложих малките и не махам нищо вече.

# 104
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Не свалям изобщо обеците на вторите си дупки, така че могат да минат за ежедневни. Хах, с тях съм, като съм "без обеци".Сегашните са мини халкички с висящо синджирче и висулка-камъче, пак на синджирче, от бяло злато.  Като сложа обеци за излизане, реално съм с два чифта. Тези на вторите дупки ги сменям на няколко месеца, като ми омръзнат.

Общи условия

Активация на акаунт