Раздяла след несподелени възгледи за бъдещето.

  • 8 529
  • 257
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Би ли се върнала жена на 23 при мъж (30), който иска семейство в хоризонт от 5г при сериозна връзка?Връзката траеше бурно с взаимни чувства 4месеца и жената реши да я прекрати , по нейни думи само защото не се вижда в близките 5 години майка, иска кариера и т.н. Казва си че още е дете и я плашат такива планове. Или това може да бъде като оправдание, а просто не иска да е с дадения човек и реално е изгубила чувства към него. Цитирам: По добре е да се разделим, защото сме на различни вълни и искаме различни неща за периода , за който си говорехме.

# 1
  • Мнения: 5 234
На възрастта, на която е тя, разликата помежду ви е значителна и не е далеч от истината, че сте на различни етапи от живота. Пък и това планиране кое в какъв срок да стане си е натоварващо. Животът не се случва точно по график.

# 2
  • Мнения: 14
На възрастта, на която е тя, разликата помежду ви е значителна и не е далеч от истината, че сте на различни етапи от живота. Пък и това планиране кое в какъв срок да стане си е натоварващо. Животът не се случва точно по график.

Да уточня, че още от началото мъжът е споделил,  че си търси връзка за семейство не на момента, с в хоризонт 4-5г, което е нормално. И жената реши да остане.

# 3
  • Мнения: 5 384
Тази история май съм я чела вече. Четири месеца не е връзка, опознали сте се и тя е разбрала, че от нейна страна няма да се случат нещата. По-добре че ти го е казала навреме, вместо да те размотава.
И няма как още в началото на връзката да се договорите, че в рамките на 5 години ще се ожените. Просто не става по този начин.

# 4
  • Мнения: 5 234
Заявяване на сериозни намерения от самото начало не е привлекателно. Най-много да прогониш бързо потенциалния партньор. По-добре да оставиш нещата на естествения им ход.

# 5
  • Мнения: 7 417
Ти беше със студентката по фармация, която искаше да я заведеш при майка ти в провинцията, нали?
Ми, и аз не бих се върнала и наистина това момиче има бъдеще, което ти очевидно не споделяш.

# 6
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Защо отново пускаш същата тема?!
Мина време. Девойката върна ли се при теб? Явно не. Ами няма и да се върне. Затваряй тази страница и карай напред.

# 7
  • Мнения: 5 234
Не съм чела предишни теми, коментирам настоящата, което не променя мнението ми. Момиче на 23 с момче на повече от 25 не бих насърчила.

# 8
  • Мнения: 17 407
Или би или не би. Трябва да фърля боб, за да ти кажа при теб как точно ще стане.
Лошото е, че жената имат срок на годност, по-лошото е, че не го осъзнава.
4 месеца е връзка, и два месеца е връзка. Неприятно е, когато има неоправдани очаквания.

# 9
  • Мнения: 5 234
Няколко месеца е връзка, така е, обаче от самото начало да бъде натоварена с очаквания при положение, че и двамата са още достатъчно млади... По-скоро не.

# 10
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
След 5г всеки от тях може вече да си е намерил друг, какво има да се приказва, хора се срещат в автобуса и се влюбват, женят, няма кой да ги спре. Въпросът е за врачка.

# 11
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Може това да са причините й, може и да не са. Щом е решила, че не иска да е с теб, намираш начин да приемеш нещата възможно най-бързо, без да ровиш излишно. Ако искаше да е с теб, щеше да бъде. Какво значение има останалото?

# 12
  • Мнения: 14
Приел съм нещата, каквито са. Просто правим една дискусия, тъй като приятелите ми ме убеждават, че ще ме потърси след време. А нещата веднъж приключени много трудно се връщат същите. Приемам вашите критики и съвети, върху които ще помисля като навлизам в едни бъдещи мои взаимотношения. Но определено в тази ситуация даже тя беше по активната преди да започнем връзката и е казваа , че не е проблем че съм на 30. Не съм бил в ролята на,, дай да сваля някоя по млада'', просто така се случиха нещата , че се харесахме.

# 13
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Ти още ли не си схванал какъв е проблемът?!
Проблемът не е, че си на 30, а че се опитваш да ѝ задаваш тон на нейния живот - какво да работи, къде да живее, кога да ражда...

# 14
  • Мнения: 3 771
За 4-ри месеца ти успя да сложиш на масата брак, деца, жена с пеньоар до печката.
Избягала е. Няма да се върне скоро.
Сега има толкова възможности за живот, забавления, "кариера".
За нея тези неща сега почват, а ти вече си ги минал и си на друг етап.
Не пришпорвай нещата следващият път.

Общи условия

Активация на акаунт