Раздяла след несподелени възгледи за бъдещето.

  • 8 561
  • 257
  •   1
Отговори
# 240
  • France
  • Мнения: 12 943
Не знам защо решихте, че е ай ти. Дори и най-смотаните фронт енд чукачи имат някакво чувство за логика.

# 241
  • Мнения: 14 942
Той сам го писа в предишната тема.

# 242
  • France
  • Мнения: 12 943
Той ще да е някакво изключение. Или тепърва кара курсове Joy

# 243
  • Мнения: 6 197
Е той логиката си я има даже в повече, ето гаджета сме, след 3 до 5 години бременна, бебе, в родния му град на етажа, тя е малка и там още квото беше написал, значи това следва от това, всичко точно. И изведнъж греда, грешка в програмния код, и следва син екран...

# 244
  • France
  • Мнения: 12 943
Не, това е неговият "бизнес" план за бъдещето. Логиката е да изчислиш колко е вероятен.

# 245
  • Мнения: 1 834
Е тя момата ,вече го  заряза ,пък той да си прави петилетните планове.

# 246
  • Мнения: 1 009
И реве по форумите като ощипана мома, защото не му се получават 😭

# 247
  • София
  • Мнения: 35 200
Тя ще се върне бе, 30 чука на вратата Joy

# 248
  • Paris, France
  • Мнения: 14 119
Тя ще се върне бе, 30 чука на вратата Joy

Да, 30 чука на вратата и за кафе с райбер. 🤭 А тя спиии ли, спи след 15 часа бач и не чува.

# 249
  • Мнения: 3 422
Тя ще се върне бе, 30 чука на вратата Joy

Къде ще се връща?! Той пак ще е зает с поредната 20 годишна (ако му върже).

# 250
  • Мнения: 25 787
Сега ще разбия всички илюзии на автора, обаче да си 30, необвързана и финансово независима е мега яко. Лично изпитано.

Ако търси закъсали дами, навити на бебета у свекини, да се ориентира вече казах към каква таргет група.

# 251
  • София
  • Мнения: 38 646
Група от мееестното население.

# 252
  • Paris, France
  • Мнения: 14 119
Група от мееестното население.

...... от мъжки пол. Жените традиционно бягаме от малките населени места към по-големите градове и столици. Малцинството жени, които се местят от столица или голям град в малък или на село са или вече женени и с деца, или бягат от шум и искат самота.

Бебета и живот със свекърви не са искали, нито приемали и бабите ми, родени преди повече от век.

# 253
  • София
  • Мнения: 38 646
Мисля, че това си е тренд от поне 200 г - жените с образование отиват в големите градове да учат и остават там или даже ъпгрейдват към чужбина.

# 254
  • Мнения: 5 304
Аз съм толкова много саможива и интроверт, че дори пътуване до съседен град не ме кефи, но хора всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт